Zakros Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

to napisz że chcesz teleportacji a nie truj jak coś to weź jedne załóż tym swoim marnym ludkom a drugie miej w plecaku tak też można grać :)
dzieci w podstawówce lepiej czytaja ze zrozumieniem niż Ty

ehhhhhhhhhhhhh....

wstyd na całego
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Zakros Party

krakers takie coś w grepo już jest ty tylko jeszcze tego nie zrozumiałeś ty po prostu chciał byś płacić i mieć z 10h 1h jak byś dobrze posmarował a teraz trwa to troszke dłużej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

krakers takie coś w grepo już jest ty tylko jeszcze tego nie zrozumiałeś ty po prostu chciał byś płacić i mieć z 10h 1h jak byś dobrze posmarował a teraz trwa to troszke dłużej


ja takie czegoś nie chce a ty czytać nie umiesz
 

DeletedUser18668

Guest
Odp: Zakros Party

oczywiście ty masz rację jak zawsze wy się nigdy nie mylicie jak mam do ciebie 4 h i kupisz sobie monety i skrucisz go na przykład do 2 h a ja wezmę sob8ie bonus z misji i też dojdę do ciebie w 2h to jeden huj czynie

Czemu ty tak płaczesz o to zloto ? Kto bogatemu zabroni...
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Zakros Party

nikt ale gra powoli staje się chora

- - - Automatycznie połączono posty - - -

pisałeś że niektórzy na to czekają jak czekają to niech napiszą do suportu żeby bonus był większy a nie kombinują jak by tu zakozaczyć za następne monety :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

nikt ale gra powoli staje się chora

- - - Automatycznie połączono posty - - -

pisałeś że niektórzy na to czekają jak czekają to niech napiszą do suportu żeby bonus był większy a nie kombinują jak by tu zakozaczyć za następne monety :)

nie pisałem że czekają tylko że ucieszyli by się z takiej funkcj

PS. Ty naprawdę nie umiesz czytać
 

DeletedUser22504

Guest
Odp: Zakros Party

karwa skoro by się ucieszyli znaczy że by chcieli krakers już mi się tu nie chce pisać idę poklikać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

Miśki, obydwaj macie racje :) Po prostu się nie zrozumieliście.

I: Skrócenie ruchu wojska za złoto PRZED wysłaniem wojska i przyspieszenie ruchów z misji PRZED wysłaniem wojska to praktycznie to samo = dareks ma rację.

II: Skrócenie ruchu wojska za złoto PO wysłaniu wojska i przyspieszenie ruchów z misji PRZED wysłaniem wojska to praktycznie dwie zupełnie różne rzeczy = spartaker ma rację.

A teraz panowie podadzą sobie ręce na zgodę, uściskają się, wymienią buziakami i życzeniami noworocznymi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zakros Party

@Rave a ja Cie nie rozumię
smiley_emoticons_afraid.gif
smiley_emoticons_afraid.gif
smiley_emoticons_afraid.gif
smiley_emoticons_afraid.gif
smiley_emoticons_afraid.gif
smiley_emoticons_afraid.gif
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

wiersze Milorda i Szalonego zniknęły :(
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A ja mam taką propozycje...
Tak jak tu wszyscy jesteśmy - przenieśmy swoją konwersacje do innego tematu. Nadal nie będzie można przeklinać ale przynajmniej off top oraz prozę będzie można poczytać.
 

DeletedUser15216

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A ja mam taką propozycje...
Tak jak tu wszyscy jesteśmy - przenieśmy swoją konwersacje do innego tematu. Nadal nie będzie można przeklinać ale przynajmniej off top oraz prozę będzie można poczytać.

Jestem za :)
 

DeletedUser23935

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

Też mam propozycję
Przenieśmy walki na mapę, a nie na FO (choć na mapie trwają).
Co się stało, to się nie odstanie, nie ma co psioczyć. Gramy dalej i tego się trzymajmy. Jak to się mówi, raz na wozie raz pod wozem. Teraz my jesteśmy pod, więc Panowie do roboty, bo trzeba się wspiąć, a nie narzekać ;)
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

wiersze Milorda i Szalonego zniknęły :(

Były wiersze? Jestem fanem poezji, a mikołajowie jak zwykle na złość je pousuwali. :(

A co do świata to wszystkie dobre sojusze są dobre, a wszystkie złe są beee i ich nie lubię.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Zakros

A tymczasem na jedynce Onetu....

Wręczanie.JPG
 
Do góry