Zakros Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13253

Guest
Odp: Zakros Party

Oglądałem w weekend Familiade...

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Przypowieść na dobranoc:

Miałem kiedyś lornetkę ze szkłami "cajsa". Były bardzo kiepskiej jakości i straszliwie się rysowały. Zbiły się po jednym szturchnięciu.
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Zakros Party

Milordzie wszyscy myśleli, że Ty zawsze byłeś Milordem, spadkobiercą fortuny legendarnych plantatorów bawełny. Więc skąd jakiś tani szit u Ciebie? Może Ty jesteś też jakiś podrobiony?
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Zakros Party

ktoś tu chyba nie załapał aluzji albo nie chce załapać. dla mało kumatych (czyli m.in większości graczy Współpracy:p) mała podpowiedź. co może się szybko rozlecieć gdy sihy to zaatakują? ten sojusz używa skrótu dwóch literek a jedna z nich to "s":rolleyes:
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Zakros Party

rachu intrygi przeciw pewnemu sojuszowi na S nie wychodziły Tobie w grze, że aż szarakować musiałeś, bo Twój własny sojusz miał Ciebie dosyć, i na FO też jakoś bez polotu kombinujesz.
Tak z doświadczenia, to najlepiej jednak stworzyć silny sojusz który sam będzie postrachem świata, a nie z pozycji jednomiasteczkowca z prowincji napuszczać na siebie tych do których i tak nie doskoczysz. Trochę śmieszne to jednak jest.
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Zakros Party

oj Hini, Hini. strach przed SiHami powoduje że piszesz bez ładu i składu:cool:

daje dwa tygodnie Twojemu sojuszowi w walce z SiHami. dwie porządne akcje weekendowe i nie ma SI.

a nie przepraszam. z Wami jest Współpraca więc SiHy będą potrzebowały dwa tyg i pół dzionka żeby Was rozbić:p

w dalszym ciągu przeżywasz moje szaraczki więc oznajmiam Ci że jak zakros jeszcze "żył" to m.in Waszych obecnych kolegów ze Współpracy obiliśmy równo do tego stopnia że prosili o zawieszenie broni (wyprosili je bo w jęczeniu są dobrzy) i dołożyliśmy też kilka groszy od siebie w rozbiciu bumów ale jak świat stał się zbyt nudny to zacząłem się tu bawić wyłącznie w narratora:D
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Zakros Party

Dziś leciałem swoim Piperem Malibu Mirage i zobaczcie co mym oczom się objawiło na wysokości 16 000 stóp...


serafin.jpg
 

DeletedUser17348

Guest
Odp: Zakros Party

Oj Haszku Ty chyba na tej plantacji hodujesz nie tylko bawełę co?bo nam tu odlatujesz;)
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Zakros Party

Radio Wolna Europa podaje że w socjalistycznym bliźnim sojuszu proletariat postanowił się zbuntować i ogłosić nowy komitet centralny na którego czele stanie:


407713_444665045568810_1177021878_n.jpeg
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Zakros Party

Cytat na weekend:

I usłyszałem głos Pana mówiącego: „Kogo mam posłać na naszych wrogów?

- Ojca Piobyś posłał na nich.

I Pan załamał ręce.


P.S.
Czerstwe, ale spróbujcie sami coś lepszego stworzyć....
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Zakros Party

Cytaty z familiady :

"Więcj niż jedno zwierze"

-"Lama"
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Zakros Party

korek z 2015 roku....

generuje wyjątkowo dużo toksycznych spalin...

korek.jpg
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Zakros Party

:)
słuchajcie trwa konkurs na takie rózne forumowe znaczki np. Wielki Mówca, albo doborowy strateg, albo Forumowy Sceptyk, albo jeszcze coś tam..
Może byśmy z naszego Zakrosa kogoś zgłosili np. Wleiki Mówca - oczywiście Milord, sceptyk - dareks, doborowy strateg - rachu..
Co wy na to?
świat może nudny, ale nasze forum jakoś się trzyma:)
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Zakros Party

Wszystko pięknie, tylko jest jeden kłopot.
Przed chwilą napisał do mnie Dariusz. Ma kłopot. Prosi o wytłumaczenie co oznacza sformuowanie "sceptyk"
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Zakros Party

dla mnie mogą zrobić znaczek narratora zakrosa;-)

556ea65e0d926_p.jpg
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Zakros Party

Haszku, to, że Dariusz nie wie, że mówi prozą nie oznacza, ze nie zasługuje na znaczek Forumowego Sceptyka. Według mnie jak najbardziej zasługuje.
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Zakros Party

Lecimy dalej...

-Kto jest najłatwiejszym celem wszelkich szturchań patykiem?
--Guz.
-hmmmm?
--guz it so easy

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Panie, nad naszym imperium słońce nigdy nie zachodzi. Pozostała jedna wioska do podbicia. Prymitywny szczep Gallów na terenie Francji.
Asterix wraz z Panoramiksem robi magiczny napój z gumijagód.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

-Tomicki, co wy tam palicie?
--Ja? Jaram to: Radomskie... ale jak pan major woli, to ewii21 ma Camele.
-Co ty brzydko mówisz mi za uszami Tomicki... na wysypisku, co palicie po nocach?
--A... takie tam szpargały... budynek idzie do Służby Zdrowia, nie, no to się pali takie faktury za odzież, za środki czystości, za materiały biurowe. Ja wiem, że to powinno iść na makulaturę, ale kto to teraz skupuje, nie?... ja panu powiem panie majorze, to była tajemnica...
Tomicki, wy wyżej walca o podstawie koła nie podskoczycie, to nie róbcie sobie jaj. Panowie mówią, że akta palicie...
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Zakros Party

Cytując klasyka:

"Warior, the dead terrorist. Mr hurricane. So, Warior what exactly happened to you? "
 
Do góry