Zakros Party

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13253

Guest
Odp: Zakros Party

Podobno zawstydziłeś całą społeczność Grepolis i wysadziłeś cuda przed nastaniem EC...
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Zakros Party

Toż to cudotwórca ze mnie jak widać:cool:

Tylko się cieszyć z super mocy :rolleyes:
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Zakros Party

A coś ty tak spokorniał?
Pewnie dotarło, że Miszcz jest tylko jeden...
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Zakros Party

A już tak szczerze to szkoda że dziabnołeś szaraki. Jeszcze raz pokazałbym Ci jaki to zaszczyt grać przeciwko mnie...
A tak... teraz mam jakieś Łolety, damulki czy inne niesprecyzowane osobniki o tendencjach nicieni połączonych z amebą.
 

DeletedUser20310

Guest
Odp: Zakros Party

A już tak szczerze to szkoda że dziabnołeś szaraki. Jeszcze raz pokazałbym Ci jaki to zaszczyt grać przeciwko mnie...
A tak... teraz mam jakieś Łolety, damulki czy inne niesprecyzowane osobniki o tendencjach nicieni połączonych z amebą.
Wrócę na pewno i będziesz miał swoją szanse tylko muszę się zalogować gdzieś blisko :cool:

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Wrócę na pewno i będziesz miał swoją szanse tylko muszę się zalogować gdzieś blisko :cool:

Co do szaraków to w avatrze masz jeden z powodów :)Było jeszcze kilka innych ale nie rozdrapujmy:)
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Zakros Party

rzuciłem okiem na zakrosa i zauważyłem że Polanus wyparował? ktoś wie czemu Polanus szaraczki strzelił?

Hini jak ja znudziłem się grą na zakrosie i zrobiłem szaraki to przeżywałaś to kilka dni i pisałaś jakieś niestworzone rzeczy na mój temat. może teraz oświecisz nasz czemu Twój kolega Polanus zrobił szaraki a nie oddał miast swoim kolego z sojuszu?? m.in mi to zarzucałaś.
 

DeletedUser19313

Guest
Odp: Zakros Party

rachu, Polanus fikał i fikał więc Czesiek sie nim zajął.
Ciśnienie mu zrobił i Polanus szaraka strzelił.
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Zakros Party

- - - Automatycznie połączono posty - - -

rachu, Polanus fikał i fikał więc Czesiek sie nim zajął.
Ciśnienie mu zrobił i Polanus szaraka strzelił.

dzięki za info. jeszcze jak mi napiszesz kto to jest Czesiek to będzie bomba:D
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Zakros Party

kojarzy ktoś grajka pod nickiem "Złote Dziecie"? na zakrosie zostawiłem sobie małą mieścinę żeby od czasu to czasu zobaczyć co się tam wyprawia a na barisie klikam sobie rekreacyjnie do czasu aż ruszy jakiś szybszy świat. na zakrosie i barisie pojawiło się właśnie obok mnie Złote Dziecie. pisał mi że zakros jest dla niego za szybki:D (naprawdę tak napisał) więc na barisie mi pokaże gdzie raki zimują:cool: bardzo mnie to rozbawiło ale zastanawiam się tylko czy to czasem nie Polanusek pod drugim nickiem szaleje? ktoś coś wie o tym Złotym Dzieciu??
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Zakros Party

zdaje się rachu, że wreszcie masz godnego przeciwnika:)
niech moc będzie z Tobą.
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Zakros Party

czyli potwierdzasz że po tym jak Twój serdeczny kolega i idol Polanus dostał łomot na zakrosie od niejakiego Cześka (już wiem który to. gratki dla Cześka:D) to uciekł na baris i mąci pod innym nickiem???
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Zakros Party

nic nie potwierdzam, bo nie mam pojęcia co porabia Polanus. Z tego co o nim słyszałam to nie ma w zwyczaju mącić. Tak twierdzą Ci co go znają.Oczywiście gratki dla Czeska kimkolwiek jest.
 

DeletedUser22708

Guest
Odp: Zakros Party

Hini a łączysz się ze swoim Polanuskiem w "bulu i nadzieji"??;)

320komor.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry