[Wyjaśnione] zakup zlota przez e pin

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28087
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28087

Guest
Hej mam pytanie czy ktos z Was wie co to jest ten e voucher za ktory mozna doladowac kupno zlota bo tylko taka opcja mi zostala ..czy to moze chodzi o paysafecard???
 

DeletedUser

Guest
Paysafecard ma wyodrębnioną ikonkę przy wyborze opcji płacenia, ale ten e voucher to nie wiem, gdzie Ty wypatrzyłeś? :p
Screen?
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Po wejściu w okno zakupu, w prawym dolnym rogu, powinna pojawić się dla Twojego konta opcja wyboru czterech możliwych metod płatności: PayPal, Karta Kredytowa, Przelew błyskawiczny, Paysafecard. W górnym panelu jest również możliwość wyboru płatności poprzez sms oraz E-pin. Paysafecard oraz E-pin to vouchery, które można zakupić i za pomocą kodu zrealizować płatność w grze, z taką różnicą, iż E-pin nie ma konkretnej marki. Są to kody kreowane przez InnoGames i dystrybuowane do różnych sprzedawców, jednakże najbardziej rozpowszechnione są na rynku tureckim. Paysafecard jest bardzo popularną metodą i z zakupem kodu nie będzie problemu. Jeżeli z którąkolwiek z metod wystąpi jakikolwiek problem - zapraszam do kontaktu poprzez system ticketów. Będziemy mogli sprawdzić dokładnie konto i pomóc.
 
Do góry