Zamówienia u Elastynki

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Hej:)
Wiele osób pisze do mnie PW z prośbą o stworzenie sygnaturki/awataru/kompletu, ale w większości po prostu się gubię.. Dlatego zakładam ten temat. Piszcie tutaj swoje zamówienia, które chcecie abym zrealizowała. Będzie nam łatwiej :)
No i przy okazji, będę mogla się "pochwalić" się swoimi pracami :)

Uwaga! Z uwagi na to, że mam ostatnio mało czasu, realizuje zamówienia na bieżąco, jednak, nie przyjmuje reklamacji :) Praca może sie podobać lub też nie :) Wszystko zależy od Was :) Mamy na Forum dwoch innych grafików (znanych mi), których szczerze mogę polecić :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

popieram :) pisząc na priv. to można się pogubić
 
Odp: Zamówienia u Elastynki

To ja Cię wytestuje;)

Chcę byś zrobiła mi dwa obrazki które mógł będę użyć jako logo sojuszu. Sojusz będzie nazywać się "The Last Dragon Order". Napis fajnie gdyby był na gotyckich literkach, a tło przedstawiało jakiegoś smoka czy tam jego głowę. Drugi "Annihilator" tutaj tematyką są demony. Jednak jeśli masz pomysły śmiało zrób co Ci się widzi i popłyń z wyobraźnią i nie trzymaj się mojego opisu;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

Witam,przydał by mi się własny herb w grze.Najlepiej gdyby był to potężny,dumny lew (z moim nickiem u góry).Będe ci bardzo wdzięczny!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15166

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

Mi też przydałby się herb:
Tło: przezroczyste
Tematyka: 2 skrzyżowane miecze przechodzące przez tarczę(takiego kształtu lub podobnego, kolor bez znaczenia zrób taki jaki uważasz) na której ma się znajdować skorpion i ewentualnie mój nick jeśli będzie pasować. Ogólnie ma wszystko dobrze wyglądać i pasować ;)
Rozmiar: 240 x 180 pixeli,
typ: png
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

Jutro zrobię, przepraszam za zwłokę :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

Spoko,mi się nie śpieszy,ważne że ci się chce :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

6s2.png


c3mq.png


To ja Cię wytestuje;)

Chcę byś zrobiła mi dwa obrazki które mógł będę użyć jako logo sojuszu. Sojusz będzie nazywać się "The Last Dragon Order". Napis fajnie gdyby był na gotyckich literkach, a tło przedstawiało jakiegoś smoka czy tam jego głowę. Drugi "Annihilator" tutaj tematyką są demony. Jednak jeśli masz pomysły śmiało zrób co Ci się widzi i popłyń z wyobraźnią i nie trzymaj się mojego opisu;)
A Tobie nie zrobię :p Bo nie mam tyle czasu, a wiem że sam sobie doskonale poradzisz :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

To ja Cię wytestuje;)

Chcę byś zrobiła mi dwa obrazki które mógł będę użyć jako logo sojuszu. Sojusz będzie nazywać się "The Last Dragon Order". Napis fajnie gdyby był na gotyckich literkach, a tło przedstawiało jakiegoś smoka czy tam jego głowę. Drugi "Annihilator" tutaj tematyką są demony. Jednak jeśli masz pomysły śmiało zrób co Ci się widzi i popłyń z wyobraźnią i nie trzymaj się mojego opisu;)

Jedno mam -
v000.png
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

Elastynka jak masz trochę czasu to popraw mi w tym herbie co mi zrobiłaś tło na takie jak jest w profilu w grze, bo jak wstawię to jest czarne niestety :(
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

No hej Elastynko :D
Mam wielką prośbę możesz zrobić dla mnie sygnaturkę (podobną do avatara)? Bardzo bym prosił.
Oczywiście będzie punkt reputacji.
 

DeletedUser19429

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

2guzb41.jpg

Mogłabyś uwidocznić te napisy i wcisnąć gdzieś mój nick?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

nie mogę się rozczytać, co tam jest napisane ?
bite me
I'm ....?
Dark...?
 

DeletedUser14995

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

bite me!
I'm yours
Dark Hunters
fercanu /w dolnym prawym rogu/
:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

To może Ty spróbuj Ligia ?:) Ja bardziej wole tworzyć, niz obrabiać :) hm ?:)
 

DeletedUser19429

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

Jeśli tak to mogłabyś stworzyć coś podobnego do tego...:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry