Zamówienia u Elastynki

  • Rozpoczynający wątek Elastynka
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

na tyle, na ile znam Elę nie dałaby komuśobrazka znalezionego w necie przedstawiając jako swoją pracę.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

Pokaż, która z jej prac jest żywcem skopiowana z neta i przedstawiona jako jej własna praca. Nie ma takiej? Więc nie pisz tego co piszesz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

Owszem grafik szukam w necie, ale zmieniam je. Bawię się kolorami, filtrami itd.
Jeszcze nigdy nie ściągnęłam grafiki z neta i nic z nią nie robiąc dała komuś, mówiąc, że to całkowicie moje dzielo.
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

Owszem grafik szukam w necie, ale zmieniam je. Bawię się kolorami, filtrami itd.
Jeszcze nigdy nie ściągnęłam grafiki z neta i nic z nią nie robiąc dała komuś, mówiąc, że to całkowicie moje dzielo.

Wszyscy co zamawiali doskonale o tym wiedzą,więc nie przejmuj się tymi pomówieniami !
Moje też jest Twoim dziełem :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

Wszyscy co zamawiali doskonale o tym wiedzą,więc nie przejmuj się tymi pomówieniami !
Moje też jest Twoim dziełem :)
Dokladnie! Ja tam dostawcy mojeg nie zmienie bo jest najlepszy tak jak wszystko co robi. Wielki podziw dla Eli ze chce jej sie cos takiego dla nas robic :)


PS: dzięki za zminusowanie mojego posta, w którym jest sama prawda....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22901

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

witam mam pytanko czy byla by mozliwosc zrobienia avataru przedstawiajacego jakiegos wojaka w koronie i moim nickiem
bylbym bardzo wdzieczny
:D
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

Jak sie zdecyduję co chcę, to złożę u Ciebie zamówienie:p
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Zamówienia u Elastynki

A ja moglabym poprosic o jakas nowa ladna sygnaturke ? :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry