Zamówienia u jakis ten

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24848
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser24848

Guest
Ponieważ Toxi-Cator nie wchodzi na forum, tak samo jak mat4mateusz, a Elastyka ma urlop od robienia grafik, postanowiłem, że będę robił sam zamówienia. Robię banery, awatary i logo. Praca nad jednym zamówieniem może potrwać maks. 4 dni.
 

Załączniki

  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    284,6 KB · Wyświetlenia: 76
  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    40,3 KB · Wyświetlenia: 29
  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    40,4 KB · Wyświetlenia: 1.017
  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    352 KB · Wyświetlenia: 27
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22282

Guest
Odp: Zamówienia u jakis ten

To cie przetestuje:)
Poprosze jakiś awatar.... jakikolwiek ale żeby był ładny, wymiarowy i przedstawiał... jakieś ciemne barwy
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Zamówienia u jakis ten

Ładny ale niezbyt wiem co to przedstawia jak to jest ogien to daj go wiecej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zamówienia u jakis ten

Z racji z tego, że Darth nie może, to może Ciebie bym poprosiła o sygnaturkę? :eek:

Wymiary: takie jak dozwolone na forum, tzn. 700x150
Kolor Tła: różne odcienie niebieskiego (najlepiej jasne)
Tematyka: morze, niebo
Napis: KanioKania (bardzo ciemny niebieski)
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Zamówienia u jakis ten

Ładny ale niezbyt wiem co to przedstawia jak to jest ogien to daj go wiecej

ghssghsbn.png No to może taki?



Z racji z tego, że Darth nie może, to może Ciebie bym poprosiła o sygnaturkę? :eek:

Wymiary: takie jak dozwolone na forum, tzn. 700x150
Kolor Tła: różne odcienie niebieskiego (najlepiej jasne)
Tematyka: morze, niebo
Napis: KanioKania (bardzo ciemny niebieski)

Może być taka sygnatura?
dhddhthg.png
 

Załączniki

  • Bez tytułu 2.png
    Bez tytułu 2.png
    26,7 KB · Wyświetlenia: 71
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22282

Guest
Odp: Zamówienia u jakis ten

Hmmm nie kon nie... nie musi czegos przedstawiac:) daj taki normalny troche takiego ognia i czarne tlo
I sygnature tez bym chcial podobną jakis motyw wakacyjny... np. Plaża i nick (mały zeby nie rzucal sie w oczy) no i napis ''summer 2015" na plazy tak na piasku
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Zamówienia u jakis ten

Powiem tak, poćwicz trochę robienie sygnatur/avkow/innych obrazków . Ta zrobiona przez Ciebie sygnaturka wygląda dla mnie na tekst z "generatora tekstów + splaszczone zdjęcie z grafiki google.:)
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Zamówienia u jakis ten

Hmmm nie kon nie... nie musi czegos przedstawiac:) daj taki normalny troche takiego ognia i czarne tlo
I sygnature tez bym chcial podobną jakis motyw wakacyjny... np. Plaża i nick (mały zeby nie rzucal sie w oczy) no i napis ''summer 2015" na plazy tak na piasku

nad sygnaturką trochę popracuje, natomiast zrobiłem kilka awatarów.Mam nadzieję że ci się któryś z nich spodoba.
Bez tytułu 2.pngBez tytułu.pngBez tytułu.pngBez tytułu.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24848

Guest
Odp: Zamówienia u jakis ten

Hmmm nie kon nie... nie musi czegos przedstawiac:) daj taki normalny troche takiego ognia i czarne tlo
I sygnature tez bym chcial podobną jakis motyw wakacyjny... np. Plaża i nick (mały zeby nie rzucal sie w oczy) no i napis ''summer 2015" na plazy tak na piasku

Może być taka sygnatura?
Bez tytułu.png
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Zamówienia u jakis ten

Noo ok ale popraw tak zeby byla troche szersza a gore przytnij tak troche do chmur
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Zamówienia u jakis ten

Jakis ten, fajnie, że pomagasz innym osobom z tworzeniem grafik, na pewno z czasem będzie ci szło coraz lepiej :)

Tylko mała prośba - postaraj się, żeby sygnatury były zgodne z maksymalnymi wymiarami na naszym forum (700x150px), chyba że ktoś poprosi o inny rozmiar :D Przykładowo sygnatura z pierwszego posta jest za wysoka o 48 pikseli ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zamówienia u jakis ten

Długa droga przed tobą :p
Staraj się nie kopiować czyiś prac z google pod tekstem "wallpaper" i pokazywać jako twoje prace, tylko twórz własne prace...
Bo to co robisz jest zwykłe ripowanie...
Materiały do wykorzystania są na różnych stronach internetowych i staraj się nie robić jakiś "ripów"
Pozdro
 

DeletedUser24848

Guest
Odp: Zamówienia u jakis ten

To nie były cudze prace ponieważ ja z google grafika biorę tylko zdjęcia tła.
 
Status
Zamknięty.
Do góry