[Ulepszenie] Zamykanie swiatów

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Pojawiła się informacja, ze światy bd zamykane, gdy licz aktywnych graczy spadnie poniżej 300. 300? Mam dzieję że odznaczenia z tych światów pozostaną widoczne w oknie profilu. Jeśli tak to może za dotrwanie do końca będzie jakieś szczególne odznaczenie? Nwm ta liczba kojarzy się ze spartą więc może typu "spartanin (nazwa świata)"? Albo coś innego? Podawajcie własne propozycje i co myślicie. Może team wybierze jedną z propozycji miast jeśli pomysł przypadnie do gustu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17693

Guest
Odp: Zamykanie swiatów

Nie wiem o co chodzi w tej propozycji możesz jaśniej ? I jeszcze jakbyś mógł dodać ankiete :)
 
Odp: Zamykanie swiatów

Koledze chodzi o to by dodać odznaczenie dla tych "300" osób, które wytrwają do końca.
Według niego miałoby to sie nazywać Spartanin pomysł ciekawy tyle,że w rzeczywistości końca dotrzymuje trochę mniej osób.
Od trzystu jest odliczanie co jest tu słowem kluczowym dałbym obojętne.
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Zamykanie swiatów

Według mnie ten pomysł nie jest dobry. Przy końcu świata, kiedy już wszystkie karty są rozdane, to dodatkowe odznaczenia mogłyby się przyczynić do przedłużania tej agonii w sytuacji, kiedy gracze chcą już odpocząć, ewentualnie przenieść swoją aktywność na inne światy.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Zamykanie swiatów

A ok dzięki. jest odznaczenie za wygranie świata i korona i to wystarcza nie potrzebne jest dodawanie czegoś takiego :)
jeśli będzie ankieta to głos na obojętnie :)
 

DeletedUser15166

Guest
Odp: Zamykanie swiatów

Myślę że takie odznaczenie jest zbędne jak napisano powyżej są już odznaczenia za cuda, wygranie świata i korona. Według mnie nie ma potrzeby dodawania go.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zamykanie swiatów

Również uważam to odznaczenie za zbędne i sztucznie przedłużające obecność graczy na umierającym świecie.Głos na nie.
 

DeletedUser20177

Guest
Odp: Zamykanie swiatów

Również uważam to odznaczenie za zbędne i sztucznie przedłużające obecność graczy na umierającym świecie.Głos na nie.
Dostalem ten link z suportu ,
i nie wiem jak sie ustosunkowac do waszego bla,bla,bla
gram i iwestuje na swiecie ktorego jedynym problemem jest zamkniecie SWIATA ,
sojusz jest prezny, atakuje, zdobywa miasta , itd.
jedyny problem to 7 cud , powiazany z morale :) ktore ma chronic podobno slabych graczy ???
a ja sle pytam co robi morale 40% na wyspie w ktora zostalo zainwestowane > 100.000.000,00 surowcow ???
o nic wiecej nie prosze tylko o LOGICZNA odpowiedz.
 

DeletedUser11782

Guest
Odp: Zamykanie swiatów

Dostalem ten link z suportu ,
i nie wiem jak sie ustosunkowac do waszego bla,bla,bla
gram i iwestuje na swiecie ktorego jedynym problemem jest zamkniecie SWIATA ,
sojusz jest prezny, atakuje, zdobywa miasta , itd.
jedyny problem to 7 cud , powiazany z morale :) ktore ma chronic podobno slabych graczy ???
a ja sle pytam co robi morale 40% na wyspie w ktora zostalo zainwestowane > 100.000.000,00 surowcow ???
o nic wiecej nie prosze tylko o LOGICZNA odpowiedz.

morale to element gry i nigdzie nie ma blokad związanych z tym by taki gracz nie mógł podbić miasta na cudaku
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Zamykanie swiatów

Dni mijają, ankiety nie widać.

[profil]Baston[/profil] zapraszam na priv, pomogę Ci ją dodać :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zamykanie swiatów

Według mnie pomysł trzeba przeinaczyć :) jak to nie wiem,bo mi się nie chce pisać :D ale jest w tym iskra nadziei :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Zamykanie swiatów

a mnie się pomysł podoba. Skoro są odznaczenia za zebranie dyń na Haloween czy jaj na Wielkanoc, to moze być za wytrwałość. Dotrzymanie do konca świata na pewno dobrze świadczy o graczu. No i mało kto tego dokonuje.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Zamykanie swiatów

Niestety, ale propozycja odrzucona ze względu na brak ankiety.
 
Status
Zamknięty.
Do góry