zamykanie tematów

  • Rozpoczynający wątek turbodymoman77
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Chciałbym się dowiedzieć dlaczego temat jaki niedawno stworzyłem "Co tu jest grane???" został zamknięty. Przecież nie łamał regulaminu forum. Jeżeli się mylę to proszę wskazać mi gdzie dokładnie popełniłem nadużycie które kwalifikowało się do jego zamknięcia. Jednocześnie czy administratorów forum mógłby mi wyjaśnić dlaczego post który nie łamał regulaminu został usunięty?
http://zapodaj.net/c54eab18d4721.jpg.html
pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź

- - - Automatycznie połączono posty - - -

oczywiście posiadam też printscreena tego tematu
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: zamykanie tematów

Została udzielona odpowiedź na Twoje pytanie, zostałeś pokierowany w odpowiednie miejsce, temat został więc wyczerpany.
Odnośnie skasowanego postu zapraszam na pw gdzie są wyjaśniane tego typu sytuacje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: zamykanie tematów

Ale ja tylko chciałem podziękować temu panu za poradę i nawet nie mogłem. Moim zdaniem temat nie został wyczerpany ponieważ nikt z administracji nie odpowiedział na moje pytania. Czy to jest regułą w polskim supporcie aby zignorować pytania gracza i zamknąć temat? Proszę odpowiedzieć na moje pytania. Drogą prywatnych wiadomości obecnie nie jestem w stanie dyskutować ponieważ wystąpił jakiś błąd i nic nie mogę napisać. Chciałbym aby w tym dziale ktoś odpowiedział na zadane pytania
pozdrawiam
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Odp: zamykanie tematów

Bardzo proszę o dostosowanie się do moich zaleceń i napisanie ticketa.
Tam otrzymasz rzetelną odpowiedź na wszelkie pytania.
Jak już wspomniałam to jedyna droga do złożenia odwołania, nie praktykujemy omawiania powodów blokad na forum.
 

DeletedUser

Guest
Odp: zamykanie tematów

Proszę Pana, ja tutaj nie chce poruszać omawiania powodów blokad na forum, ale tak jak napisałem nie mam możliwości pisania prywatnych wiadomości, nie mogę skontaktować się przez ticket i jeszcze zablokowano mi adres IP
Niby jak mam się dowiedzieć co zrobiłem nie tak?
To jest temat do pytań więc pytam, nie może mi pan zarzucić że dyskutuję o waszych nakładanych karach bo ja tak tylko z ciekawości...
pytanie:
Czy możliwe jest aby użytkownikowi forum zablokowano adres IP skoro nie ma takiej kary w regulaminie forum?
Jeżeli Pan nie chce udzielić mi prostej odpowiedzi to znaczy że zaniedbuje Pan swoje obowiązki jako administrator forum
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Odp: zamykanie tematów

Blokada dotyczy tylko forum, nie widzę więc przeciwwskazań w dostosowaniu się do mojej prośby.
 
Status
Zamknięty.
Do góry