[Nie można powtórzyć] Zarządca - Podgląd - Polecenia

  • Rozpoczynający wątek filip august
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam. Ten problem miewałem przy testowaniu Hero World na Beta Testach ale zauważyłem ,że występuje on także na naszej polskiej wersji.

grepolis3.png


A mianowicie chodzi o to , gdy atak z miasta A ugości w mieście B i powinien zniknąć z listy Polecenia to cofa się o sekundę i automatycznie odświeża się okienko. I ta czynność powtarza się cały czas dopóki nie wyłączę przeglądarki. Mogę w tym momencie jedynie przedstawić to w sposób graficzny ale postaram się nakręcić krótki filmik. Najczęściej ta procedura powtarza się rano w godzinach 10-13 na przeglądarce Google Chrome. Jeżeli komukolwiek , również doskwiera taka sytuacja proszę aby w miarę możliwości napisał coś od siebie , ponieważ mogę pisać troszkę niezrozumiale.
Gdy będę mógł powiedzieć coś więcej na ten temat oczywiście zamieszczę to na forum. Prosiłbym o dokładne przyjrzenie się sprawie.

Pozdrawiam Filip August.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zarządca - Podgląd - Polecenia

Najlepiej wyślij ten zrzut przez ticketa do supportu bo tu możesz się nie doczekać na odpowiedź .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zarządca - Podgląd - Polecenia

Przedstawiam problem opinii publicznej a później oczywiście wyślę ticketa :). Jestem ciekawe czy ktoś takowy posiada.
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Zarządca - Podgląd - Polecenia

Czyli to w końcu atak czy wsparcie? Gdyż piszesz o ataku a ikonka pokazuje wsparcie.
Co masz na myśli pisząc "ugości"?
 
Status
Zamknięty.
Do góry