Zarządzanie jednostkami w miastach

Co wy o tym myślicie


  • W sumie głosujących
    32
Status
Zamknięty.

DeletedUser19369

Guest
Dobrze by było mając kilka miast móc przesyłać jednostki między swoimi miastami(można skorzystać ze wsparcia lecz wtedy nie możemy zarządzać jednostkami).
Gra wtedy stała by się trochę elastyczniejsza.
np gdy gracz ma 3 miasta
-jedno rozwijał by w eko(rozwijał by głównie wydobycie surowców)
-drugie w wojska lądowe
-a trzecie np. w siły morskie

Moim zdaniem jest to bardzo dobry pomysł, który urozmaicił by trochę rozrywkę.

Pozdrawiam Kodix12 ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zarządzanie jednostkami w miastach

Dodaj ankiete.

Ale do propozycji to jestem na tak. Wiele razy miałem tak że chciałem kogos zaatakować a nie mialem transportow. Wiec nici byly z ataku. A jakby to bylo to wystarczy se je podeslac i atak :)
 
Odp: Zarządzanie jednostkami w miastach

Jeśli dobrze pamiętam, to podobna propozycja, jeśli nie nawet taka sama już była.

Co do samej propozycji - jestem na nie. Głównie z tego powodu, że wówczas można by na przykład założyć nawet małe miasteczko w okolicach wroga i podsyłać tam wojska z innych miast, a następnie atakować z tego miasta przeciwników dużym wojskiem, które szłoby stosunkowo krótko.
 

DeletedUser19369

Guest
Odp: Zarządzanie jednostkami w miastach

Dobra zgadzam się z tym lecz trzeba pamiętać, że działałoby to w dwie strony.
Oraz można ograniczyć jakoś ten pomysł np.dodać limit jednostek
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zarządzanie jednostkami w miastach

-jedno rozwijał by w eko(rozwijał by głównie wydobycie surowców)
-drugie w wojska lądowe
-a trzecie np. w siły morskie
widać że grasz krótko... każde miasto z rozwiniętym eko mozna uzbroić dość dobrze nawet. mając 3 miasta nie ryzykowałbym jednego z nich jako portowego - to jeszcze za wczesny etap gry.

jak wspomniano - propozycja była i nie przeszła. co do limitów musiałyby być tak małe że nieopłacalne. poza tym nawet przy limitach spowoduje to, że mając świeżo przejęte miasto bardzo szybko je rozwiniemy - w początkowym etapie gry skończy się to tym, że pierwsi gracze na świecie będą mieli znaczną przewagę nad nowszymi graczami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zarządzanie jednostkami w miastach

Jestem na nie ponieważ moim zdaniem to może zepsuć rozgrywkę .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zarządzanie jednostkami w miastach

jestem za, ale tylko do jakiejś ilości miast np. do 100, bo potem gracz z mniejszą ilością miast ma mniejsze szanse,
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zarządzanie jednostkami w miastach

Ta propozycja nie powinna być wprowadzona.Tak jak teraz jest lepiej.Zabezpieczenia można sobie podesłać z miasta poza strefą walki.
 

DeletedUser15956

Guest
Odp: Zarządzanie jednostkami w miastach

ataki po 10000 procków i 1000 ognii:D-jestem na nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zarządzanie jednostkami w miastach

Ale bunkry po 10000 birem już są ok.

Pomysł ciekawy i chętnie bym się tak pobawił, ale myślę, że ludzie by nie ogarnęli.
 

DeletedUser17693

Guest
Odp: Zarządzanie jednostkami w miastach

pomysł ciekawy jeśli rozumiem to chodzi oto że wszystkie miasta mają wspólne jednostki
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zarządzanie jednostkami w miastach

Idea ciekawa, ale ja bym to raczej ograniczył w ten sposób, że przekazane jednostki nie mogą przekroczyć limitu mieszkańców miasta przyjmującego. W ten sposób można by przekazać zbędne jednostki do innego miasta zwalniając tym samym miejsce na te bardziej potrzebne.
ataki po 10000 procków i 1000 ognii-jestem na nie
Przy moim podejściu nie doszło by do takiej sytuacji.

Spowodowałoby to ogromną specjalizację miast, a duża część badań byłaby rozwijana tylko w jednym mieście. Nie koliduje to z logiką świata starożytnego, ale należałoby mocno przebudować podejście do gry.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19540

Guest
Odp: Zarządzanie jednostkami w miastach

Jestem stanowczo na nie...
Dokładnie to co siletie.... zakładasz 1k pkt wiochę gdzieś tuż obok wroga,nawet na wyspie dodatkowej, i walisz stamtąd kolona+100 ogni+ 1k offika lądowego.... i to wszystko idzie w kilkanaście minut...
po wprowadzeniu tego ,to nawet do kibla na szybkich światach strach by iść było =}
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Zarządzanie jednostkami w miastach

Zbyt duża ingerencja w mechanikę gry. Podobnych propozycji było wiele dlatego nie będę komentował. Odrzucam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry