Zarządzanie okienkami

DeletedUser

Guest
Witam, chciałbym zgłosić błąd mianowicie klikam na Ustawienia->Zarządzanie okienkami i tam zmienam liczbę otwartych okienek na większą liczbę np. 5 i klikam "Zapisz". Potem klikam na Podgląd miasta, później na dowolny budynek, a okienko podglądu miasta zamyka się :confused:. Później jeszcze raz włączam ustawienia potem Zarządzanie okienkami, a tam maksymalną liczbę jednocześnie otwartych okienek pokazuje mi 1!:mad: Czy ktoś może to naprawić, bo to mnie zaczyna powoli denerwować.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zarządzanie okienkami

To raczej nie jest błąd, zawsze tak było. Senat i wszystkie budynki do których wchodzisz przez niego otwierają się jako tylko 1 okno. Czyli jak np wejdziesz w senat, a potem w port to masz otwarty tylko port. Jeśli masz ustawionych np. 5 okienek to możesz otworzyć 5 całkowicie różnych okien np: senat, pw, forum, ranking, notatnik, premium, czat itp.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zarządzanie okienkami

Mi to się wydaje że chodzi o to iż samoistnie zmieniło się ustawienie maksymalnej ilości jednocześnie otwartych okienek.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zarządzanie okienkami

Właśnie chodzi o to że nie mogę mieć otworzonego np. czatu i forum sojuszu jednocześnie mimo to, że w ustawieniach dałem większą ilość jednocześnie otwartych okienek.
Nie wiem czy wy też tak macie czy tylko ja mam taki problem.:confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11778

Guest
Odp: Zarządzanie okienkami

WITAM.
gram na świecie TAU i mam następujący problem Przy aktywnym Zrządcy powinnienem punkty kultury awtywować w jednm miejscu automatycznie we wszystkich miastach a gdy już otworze zawiesza się i musze przechodzić z miast do miasta żeby aktywować pochód czy festyn recznie.
POZDRAWIAM.
prosze o szybki załatwienie sprawy.DZIĘKI
 
Do góry