Zasady podforum Karczma

Status
Zamknięty.

dorocia

Zespół Grepolis
Zasady podforum Karczma

§1. Karczma służy do integracji między użytkownikami forum w przeznaczonych do tego tematach. Gracze mogą proponować powstanie nowych wątków, wypowiadając się w tym miejscu.

§2. Prosimy nie prowokować do kłótni, odnosić się do innych osób z szacunkiem, a także nie komentować pracy teamu Grepolis.

§3. W celu wyjaśnienia wątpliwości związanych z działem należy napisać ticket do supportu.

§4. W Karczmie obowiązuje Regulamin forum. Team zastrzega sobie prawo do zmiany zasad.

Ostatnia edycja:
Witam, stworzyłem temat "Konflikt na Ukrainie" w dziale przewidzianym do luźnych rozmów. Temat ten nie łamał żadnego pkt regulaminu, co gorsza temat został skasowany i ja jako autor nie uzyskałem nawet wiadomości związku z jakim powodem został on skasowany. Prosiłbym o wyjaśnienie ten sytuacji

§4. Nie wolno na forum umieszczać żadnych treści niezgodnych z prawem, erotycznych, odrażających, dyskryminujących, obraźliwych, reklamujących inne produkty, skrajnych politycznie albo w inny sposób naruszających zasady współżycia społecznego, dotyczy to również pojedynczych wyrazów jak i zwrotów częściowo lub całkowicie ocenzurowanych. Nie wolno również umieszczać treści prywatnych wiadomości oraz rozmów z supportem za pośrednictwem systemu ticketów, jeżeli któryś z rozmówców nie wyraża na to zgody. W takim przypadku, osoba cytowana powinna zwrócić się z prośbą o usunięcie cytatu za pomocą opcji "Raportuj zły post" lub ticketa.

dorocia

Zespół Grepolis
Zamknięty temat nie zostanie przywrócony, prosimy o znalezienie bardziej odpowiedniego miejsca do dyskusji na ten temat.

Status
Zamknięty.
Do góry