Zastępstwo

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12861
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz aby została wprowadzona opcja "Zastępstwo"?

  • Tak,bardzo dobry pomysł.

    Głosy: 16 57,1%
  • Obojętne mnie to.

    Głosy: 2 7,1%
  • Nie, nie podoba mnie się ten pomysł.

    Głosy: 10 35,7%

  • W sumie głosujących
    28
Status
Zamknięty.

DeletedUser12861

Guest
Odp: Zastępstwo

Poprzez zastępstwo, nasze konto będzie się rozwijać (jeżeli powierzymy je zaufanej osobie) w czasie naszej obecności.Nie zostaną zmarnowane w ten sposób tysiące surowców, które moglibyśmy wykorzystać na pkt kultury.Nie grozi nam po powrocie z urlopu zamiast zastępstwa znaczek dwóch skrzyżowanych mieczy a przy nim liczba np:20, bo z doświadczenia wiem że jeżeli ktoś puści urlop na około 1 mieś to po upływie tego okresu zaczynają się ataki na takiego gracza, który przez ten okres nie miał styczności z grepo i nie jest teraz w stanie tego porządnie ogarnąć.A jeżeli straci kilka miast to może skończyć grę ogólnie na grepo.
 

DeletedUser8673

Guest
Odp: Zastępstwo

Kombinatorzy pewnie wykorzystują opcje wspólnego łącza by posiedzieć koledze na te 2-3 dni kosztem braku możliwości współpracy między kontami po usunięciu opcji przez 48 godzin .

Ta opcja wyglądałaby mniej więcej tak samo z tym, że właściciel nie może się w tym momencie logować i byłaby bardziej " legalna " .

Tylko po co ? :) Jeśli kolega nie może wejść na komputer to się go obstawia deffem i tyle .

Według mnie już teraz administracja ma problem z odróżnieniem które współdzielenie to współdzielenie z konieczności a które tylko na potrzębe cwaniaczka , z tą opcją mogłoby być podobnie ? A ile wyniknie problemów z tego tytułu , że np ktoś kto zasiada nam na koncie da komuś innemu możliwość bo sam w danym czasie nie może a tu się okazuje wchodzi największy Twój wróg z jakiegoś innego świata i coś Ci na koncie przestawia tak , że zastajesz konto w totalnym chaosie - z drugiej strony ofszem można zablokokowaź mozliwosci usówania budynków , kierowania wojskiem - tylko to po co te zasiadanie jak i tak nie można nic zrobić .

Pomysł dobry , tylko dla tego , że sam używam wspólnego łącza z dziewczyną która u mnie mieszka - chciałbym byśmy oboje jednak mogli grać wspólnie ( chociaż opcja obrony) a ten rygor który obecnie jest wskoczył na zasiadanie konta gdzie faktycznie grają obce osoby i nigdy nic nie wiadomo .
 

DeletedUser12861

Guest
Odp: Zastępstwo

Kombinatorzy pewnie wykorzystują opcje wspólnego łącza by posiedzieć koledze na te 2-3 dni kosztem braku możliwości współpracy między kontami po usunięciu opcji przez 48 godzin .

Ta opcja wyglądałaby mniej więcej tak samo z tym, że właściciel nie może się w tym momencie logować i byłaby bardziej " legalna " .

Tylko po co ? :) Jeśli kolega nie może wejść na komputer to się go obstawia deffem i tyle .

Nie zostaną zmarnowane w ten sposób tysiące surowców, które moglibyśmy wykorzystać na pkt kultury.


Według mnie już teraz administracja ma problem z odróżnieniem które współdzielenie to współdzielenie z konieczności a które tylko na potrzębe cwaniaczka , z tą opcją mogłoby być podobnie ? A ile wyniknie problemów z tego tytułu , że np ktoś kto zasiada nam na koncie da komuś innemu możliwość bo sam w danym czasie nie może a tu się okazuje wchodzi największy Twój wróg z jakiegoś innego świata i coś Ci na koncie przestawia tak , że zastajesz konto w totalnym chaosie - z drugiej strony ofszem można zablokokowaź mozliwosci usówania budynków , kierowania wojskiem - tylko to po co te zasiadanie jak i tak nie można nic zrobić .
Jeśli powierzymy konto zaufanej osobie to chaosu nie zastaniemy w swojej osadzie.A co do tego wypadku o którym wspomniałeś że jeżeli nasz opiekun nie będzie mógł korzystać z komputera i przekaże zastępstwo innej osobie to ona nie ma dostępu do naszego konta.Mogła by być taka możliwość że automatycznie włącza się nam urlop, lecz to by był też niebezpieczne tzn, jeżeli była by selekcja i trzeb by było przekazać zastępstwo założycielowi sojuszu, a ten mógłby przekazać dalej i wtedy pierwsza osoba ma urlop, a możn go przerwać jak się orientuję po 24h.Lub też mogła by być opcja która by uniemożliwiała atakowania danej osobie która dała zastępstwo osobie "x", a osoba "x" dała osobie "y".


Pomysł dobry , tylko dla tego , że sam używam wspólnego łącza z dziewczyną która u mnie mieszka - chciałbym byśmy oboje jednak mogli grać wspólnie ( chociaż opcja obrony) a ten rygor który obecnie jest wskoczył na zasiadanie konta gdzie faktycznie grają obce osoby i nigdy nic nie wiadomo .
Polecam kupno rutera ze zmiennym ip :D
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Zastępstwo

Prowadziło by to do wielu nadużyć. Poza tym to ze jakaś inna Gra ma coś takiego to nie znaczy, ze w Grepolis też musimy to mieć, nie zapominajmy, iż każda Gra ma coś innego i wyjątkowego. Odrzucam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry