Zastępstwo

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser12861
  • Data rozpoczęcia

Czy chcesz aby została wprowadzona opcja "Zastępstwo"?

  • Tak,bardzo dobry pomysł.

    Głosy: 16 57,1%
  • Obojętne mnie to.

    Głosy: 2 7,1%
  • Nie, nie podoba mnie się ten pomysł.

    Głosy: 10 35,7%

  • W sumie głosujących
    28
Status
Zamknięty.

DeletedUser12861

Guest
Witam
W wielu gracz jakich grałem spotkałem się z funkcją "Zastępstwo"
Zastępstwo

Tutaj możesz poprosić kogoś, aby zaopiekował się Twoim kontem w czasie Twojego urlopu. Ten gracz może się wtedy zalogować na Twoim koncie. Zastępca ma prawo oddać zastępstwo innej osobie. Podczas uaktywnionego zastępstwa, nie masz dostępu do Twojego konta. Masz jednak prawo w każdym dowolnym momencie do zakończenia zastępstwa.

Do 24 godzin po ukończeniu zastępstwa nie mogą mieć miejsca żadne wspólne akcje między kontem, na którym było zastępstwo i kontem zastępcy. Szczególnie są to:

Przesyłki surowców
Wzajemna grabież
Skoordynowane napady obu kont
Wysyłanie posiłków.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zastępstwo

Odzwierciedleniem zastępstwa jest urlop... więc nie ma sensu żeby ktoś zajmował się twoim kontem w trakcie urlopu :D

aczkolwiek jestem na tak by wprowadzić zastępstwo gdy ktoś pilnie musi wyjechać a nie ma dostępu do neta to przez ten czas zanim mu się urlop aktywuje może wiele się zdarzyć. Chodzi po prostu o to że na czas 24 bądź 48 h można powierzyć konto innej osobie ale tak jak zostało wymienione wyżej nie można przez ten czas prowadzić wspólnych akcji, wysyłaniu surki itp. miałem taką sytuacje ostatnio że musiałem wyjechać i niestety źle się to dla mnie skończyło... myślę że coś takiego zostanie wprowadzone;) Pozdrawiam Adam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zastępstwo

Chodzi po prostu o to że na czas 24 bądź 48 h można powierzyć konto innej osobie ale tak jak zostało wymienione wyżej nie można przez ten czas prowadzić wspólnych akcji, wysyłaniu surki itp.

Dzyń, ładny pomysł :)

@aolo23: Nie zrobiłeś ankiety (albo support mi odciął od niej dostęp :p)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zastępstwo

Antiskill wiem że pomysł fajny tylko problem z drążeniem go w życie ;) żeby nie było tak że co drugi 3 dzień będą sobie dawać zasty bo idą pić czy coś i ich nie będzie i co trochę bgo nie będzie ;) a urlop już nie pamiętam aktywuje się 24h?? więc w tym czasie może być nieciekawie ;D dlatego wypadało by nad tym poważnie pomyśleć ;]
 

DeletedUser12861

Guest
Odp: Zastępstwo

Zastępstwo nie działa tylko na 24h lecz, dopóki zastępowana osoba nie przerwie go.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zastępstwo

Jak się czyta regulamin , że nie opiekuje się kontem. Żadne zastępstwo wiem , że wasze propozycje chcą ulepszyć w Grepolis , ciekawe czy nadal chcą jak chcą nie moja wina.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zastępstwo

to w takim razie po jakiego grzyba będzie urlop?? bez sensu ;/ jak dla mnie... no ale zobaczymy ;)
 

DeletedUser12861

Guest
Odp: Zastępstwo

Zawsze można to ograniczyć do np:2-3 dni.Szczegóły i ewentualne poprawki pozostawiam adminom.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zastępstwo

Dla mnie to zastępstwo powinno trwać 24h max to jest 48h ale to moja sugestia... bo jeśli nie możesz wejść na gre przez 4 dni to bierzesz urlop i do czasu urlopu ktoś się twoim kontem zajmuje. albo jeśli cie nie ma bo z niewiadomych przyczyn nie możesz to wtedy to trwa max 24 godziny. jeśli ma potrwać dłużej to klikasz urlop no tak???
 

DeletedUser12861

Guest
Odp: Zastępstwo

Tak,wójt to jest dobre przypisanie kiedy należy używać urlopu a kiedy zastępstwa.A co do czasu to może ociupinkę więcej?
 

DeletedUser13354

Guest
Odp: Zastępstwo

zastępstwo się przydaje i jestem na tak. Czasami są sytuacje że musimy wyjechać i zajmuję na to więcej niż 40 dni a urlop się już kończy lub wykorzystaliśmy go wcześniej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zastępstwo

Antiskill wiem że pomysł fajny tylko problem z drążeniem go w życie ;) żeby nie było tak że co drugi 3 dzień będą sobie dawać zasty bo idą pić czy coś i ich nie będzie i co trochę bgo nie będzie ;) a urlop już nie pamiętam aktywuje się 24h?? więc w tym czasie może być nieciekawie ;D dlatego wypadało by nad tym poważnie pomyśleć ;]

Sami sobie będą robić pod górkę wtedy, bo w tym okresie przedurlopowym atakować nie można, z tego co pamiętam :)

Zastępstwo nie działa tylko na 24h lecz, dopóki zastępowana osoba nie przerwie go.
Nie za dobrze by to było? Zastępstwo powinno działać jedynie w czasie między włączeniem urlopu, a właściwym jego wprowadzeniem.

Jak się czyta regulamin , że nie opiekuje się kontem. Żadne zastępstwo wiem , że wasze propozycje chcą ulepszyć w Grepolis , ciekawe czy nadal chcą jak chcą nie moja wina.
Raz - naucz się pisać poprawną polszczyzną proszę, inaczej będzie ciężko uznać twe zdanie za poważne.
Dwa - regulamin... nie chcąc łamać jego zasad, nie wypowiem się na ten temat. Ale są pewne osoby które by mogły dużo nam poopowiadać o regulaminie. Nie mówię tu nawet o administracji, a o zwykłych graczach.

to w takim razie po jakiego grzyba będzie urlop?? bez sensu ;/ jak dla mnie... no ale zobaczymy ;)
Niektórzy to nie chcą, by im konto miejsce w rankingu traciło, to próbują forsować zmiany rodem z plemion itp ^^

zastępstwo się przydaje i jestem na tak. Czasami są sytuacje że musimy wyjechać i zajmuję na to więcej niż 40 dni a urlop się już kończy lub wykorzystaliśmy go wcześniej.
To się nazywa BAD LUCK, co nie? :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zastępstwo

hmm czy ja wiem tak jak mówie z tego co widzę to max jaki może trwać zastępstwo to 48h nie więcej...Ale to jest moje zdanie ;) jest wiele więcej graczy ;]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zastępstwo

W jednych grach są urlopy, w innych zastępstwa. W tej są urlopy i tak zostawmy. Jakby wprowadzono zastępstwa to już widzę płacz wielu graczy, bo potracili miasta, złoto, surowce, wojska i na dodatek mają straszny bałagan w poziomach budynków, pomieszane wojska, etc.
 

DeletedUser12861

Guest
Odp: Zastępstwo

Trzeba wiedzieć komu się daje zastępstwo.
 
Odp: Zastępstwo

No i jeszcze warto pomyśleć o przemęczeniu osób, które takie zastępstwa by dostawały. Zwykle są to wtedy założyciele/liderzy sojuszu. A oni też mają własne konta, na których chcą grać i cieszyć się grą :) Domyślam się, że wprowadzając zastępstwa byłoby tak: trudne synchro -> zastępstwo, kumple wyciągający do pubu -> zastępstwo, piękny dzień wolny od pracy -> zastępstwo itp. a ktoś to zastępstwo musi potem wziąć. Owszem, są sytuacje ekstrymalne, jak np. niespodzewana choroba, ale jak znam życie funkcja ta byłaby wykorzystywana nie tylko w tym celu. Niestety w grach, gdzie zastępstwo funkcjonuje (akurat mam na myśli Plemiona) zdarzają się głosy ze strony radnych, że gra już ich męczy i nie mają czasu wolnego, bo ciągle coś robią jak nie na swoich to na cudzych kontach. Może i możliwość wglądu i kontroli swoich członków czy też opieki nad miastami gracza kończącego grę ułatwia im trochę zadanie, ale sądząc po niektórych ich wypowiedziach byliby skłonni z tego czasem zrezygnować.
 

DeletedUser12861

Guest
Odp: Zastępstwo

No i jeszcze warto pomyśleć o przemęczeniu osób, które takie zastępstwa by dostawały. Zwykle są to wtedy założyciele/liderzy sojuszu. A oni też mają własne konta, na których chcą grać i cieszyć się grą :) Domyślam się, że wprowadzając zastępstwa byłoby tak: trudne synchro -> zastępstwo, kumple wyciągający do pubu -> zastępstwo, piękny dzień wolny od pracy -> zastępstwo itp. a ktoś to zastępstwo musi potem wziąć. Owszem, są sytuacje ekstrymalne, jak np. niespodzewana choroba, ale jak znam życie funkcja ta byłaby wykorzystywana nie tylko w tym celu. Niestety w grach, gdzie zastępstwo funkcjonuje (akurat mam na myśli Plemiona) zdarzają się głosy ze strony radnych, że gra już ich męczy i nie mają czasu wolnego, bo ciągle coś robią jak nie na swoich to na cudzych kontach. Może i możliwość wglądu i kontroli swoich członków czy też opieki nad miastami gracza kończącego grę ułatwia im trochę zadanie, ale sądząc po niektórych ich wypowiedziach byliby skłonni z tego czasem zrezygnować.

Jeżeli chodzi o używanie zastępstwa powinno to być około 2-4 raza w ciągu miesiąca(to tylko przykład).Naprawdę byłby to zły pomysł gdyby można używać tej opcji kiedy się tylko nie podoba.Idąc tym tropem gracz polski mógłby znaleźć inna osobę np:z USA i dać jej zastępstwo kiedy on idzie spać.A tam ów dzień się zaczynał.Tym samym dany gracz mógłby grać 24h/7.
 

DeletedUser10014

Guest
Odp: Zastępstwo

Inne gry tego typu mają takie możliwości i wiem na czym to polega. Na tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zastępstwo

-Ares98-, z tego co mi wiadomo inne gry mają też urlop więc nie wiem po co ta propozycja. Rzuć jakimś mocniejszym argumentem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry