[Naprawiony] Zawieszanie się gry

  • Rozpoczynający wątek markus67
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Zawieszanie się gry

Wyłonczenie i wyciszenie dzwięku pomogło.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zawieszanie się gry

Ludzie wystarczy Troszkę poszukać.Ja znalazłam rozwiązanie:
Ustawienia->Dzwięki -> Odznacz wszystkie dzwięki -> ścisz dźwięk do 0 .

Gra powinna chodzić lepiej mi hula jak ta lala teraz:D

Przykro mi, ale to nie nic nie daje --- dźwięk mam na 0 od momentu jego wprowadzenia.
Co więcej --- powyższa sytuacja (brak możliwości wybrania jakiegoś przycisku - np. zamknięcie aktywnych kart lub zaakceptowanie handlu, czy też wybranie jednostki w koszarach/porcie, jak również próba otworzenia wiadomości pw ) występuje na różnych komputera (w tym komputerze, który ma 3 dni żywotności).
Chciałbym jednak zaznaczyć, że powyższy problem występował jeszcze przed aktualizacją ostatnią ... jednak po ostatniej występowanie tego problemu się nasiliło (częstotliwość wzrosła).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zawieszanie się gry

Przykro mi, ale to nie nic nie daje --- dźwięk mam na 0 od momentu jego wprowadzenia.
Co więcej --- powyższa sytuacja (brak możliwości wybrania jakiegoś przycisku - np. zamknięcie aktywnych kart lub zaakceptowanie handlu, czy też wybranie jednostki w koszarach/porcie, jak również próba otworzenia wiadomości pw ) występuje na różnych komputera (w tym komputerze, który ma 3 dni żywotności).
Chciałbym jednak zaznaczyć, że powyższy problem występował jeszcze przed aktualizacją ostatnią ... jednak po ostatniej występowanie tego problemu się nasiliło (częstotliwość wzrosła).

Jeśli dalej masz ten sam problem po tych czynnościach które opisałam wyżej to napisz Ticketa odpowiednia osoba się tym zajmie.

Osobiście śmiem wątpić żebyś zrobił tak jak opisałam wyżej bo pewnie by ci zaczęło działać normalnie.Jak widać wyżej skutki są pozytywne bo nikt już nie narzeka.
Nie chodzi tu o samo wyciszenie dźwięku.Musisz też w Ustawienia-> Dźwięki (POODZNACZAĆ kwadraciki które masz tam zaznaczone). Spróbuj wyczyścić jeszcze pamięć podręczną przeglądarki. Już lepiej tego nie wytłumaczę bo się nie da:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zawieszanie się gry

Mi na początku gry zawsze senat jest biały jak się zaloguję muszę go zamknąć i otworzyć jeszcze raz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zawieszanie się gry

minęło parę dni od aktualizacji i nadal muli teraz już trzeba odświeżać po 5 min do tego coraz częściej pojawia się przy tym 'response error' ... wydaje mi się , że nie koniecznie jest to wina patchu , który i tak nie do końca poprawił to co zostało uwzględnione ale serwerów ( normalnie mam ping 80ms po 5 min gry 1400ms - tak jakby te serwery znajdowały się w stanach xD) - może po świętach poproszą informatyka żeby to sprawdził
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zawieszanie się gry

Mam to samo, jestem już u kresu, nie będę grać w to jak czegoś team nie zrobi. Mi nawet 5 minut gra normalnie nie chodzi. Komendy czasem włączają się po 40 sekundach, nawet na komputerze 12 giga ramu, więc to nie problem ani przeglądarki ani komputera!

do tego to przesunięte okno podglądu miasta które zasłania na 19 calowym monitorze (nie panoramicznym) całkowicie stan surowców. za każdym razem i z każdą aktualizacją jest coraz gorzej zamiast lepiej. gdzie jest ta moja ukochana gra sprzed dwóch lat? :(

Podpisuję się pod tym obiema rękami, mam również to samo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zawieszanie się gry

Ja bym proponowała poczytać wszystkie posty w temacie a nie spamować bezsensownymi postami...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zawieszanie się gry

soreczka za spam ale jestem taki zadowolony wyłączenie dzwięku wszystkiemu zaradzi bardzo dziękuje wszystkim :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zawieszanie się gry

od wczoraj nie mogę wejsć na Gythium - tzn. wchodzę i od razu mam zawieszoną grę. Dwa dni temu po odświeżeniu jeszcze wracało wszystko do normy, teraz po odświeżeniu znika wszystko.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zawieszanie się gry

Ludzie wystarczy Troszkę poszukać.Ja znalazłam rozwiązanie:
Ustawienia->Dzwięki -> Odznacz wszystkie dzwięki -> ścisz dźwięk do 0 .
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zawieszanie się gry

dzięki pomodło a miałem już zrezygnować
 

DeletedUser18755

Guest
Odp: Zawieszanie się gry

hej wszytskim, tez mam problem, wszystko sie zacina po pierwszym jakimkolwiek kliknieciu, nawet nie da rady wejsc w ustawienia i wył. te dzwieki, klikne w ustawienia i to by było na tyle, nic wiecej sie nie da zrobic, lub np. klikne na widok miasta i znowu trzeba odswiezyc, problem ten mam od 2ch dni, prosze o pomoc :(
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Zawieszanie się gry

Czy problem nadal występuje?
W jednej z ostatnich aktualizacji wprowadzili pewne poprawki tego, tak więc dajcie znać czy to pomogło.
 
Odp: Zawieszanie się gry

W związku z brakiem odpowiedzi użytkowników, temat zamykam, traktując problem za rozwiązany :)
 
Do góry