[Ulepszenie] Zaznaczanie/kolorowanie Wysp/Miast

Jesteś za?

  • Tak

    Głosy: 35 87,5%
  • Nie wiem

    Głosy: 1 2,5%
  • Nie

    Głosy: 4 10,0%

  • W sumie głosujących
    40
np w celu farmienia łask :p ja zawsze zaznaczam sobie pojedyncze miasta które odwiedziłem ... ale jak farmiony gracz ma więcej niż 1 miasto to zaznaczają się wszystkie ...
 
Albo jak rozpisujesz sobie akcje dla sojuszu, łatwiej wtedy odhaczać miasta przydzielone jako cel kolorkiem, albo ktoś może wpaść na genialny pomysł kolorowania różnymi kolorami off'ów/ogniówek/mitówek wroga, mnóstwo zastosowań.
No skoro można kolorować graczy to czemu nie pojedyncze miasta, zmiana myślę łatwa do wprowadzenia ;p
 

DeletedUser29615

Guest
w celu farmienia to mozna sobie lista miast zrobic w norce krecika bardzo wygodnie
ja bym np wolal zeby byla taka lista dodana niz kolorki, a najlepiej mozliwosc zdefiniowania paru list
zeby byl np wybor list ktore sobie user nazwie jak chce i doda miasta jakie chce zamiast kolorkow
bo kolorki nie sa wygodne i szukanie po mapie jest meczace
ale lista bylaby znacznie szybsza wg mnie.
Ale masz moj glos jak co.
 
listę możesz sobie w notatniku zrobić .....
Normalnie dodajesz bbcod miasta i zapisujesz :)
Pomysł z kolorkami jak dla mnie na plus :)
Lecz nie wiem czy dożyję wprowadzenia tego projektu do grepo.. :)
 

DeletedUser29615

Guest
shock, jasne, ale to jest uciazliwe kopiowanie bbcode itd
a liste miast a 'la rozwiazanie z krecika to jest super wygoda
tylko problem ze mozna sobie jedna zrobic i to niezbyt dluga
a jakby bylo mozna kilka z wygodnym przelanczaniem list to by bylo piknie.
 
to zależy jak daleko latasz :p jak sobie oznaczysz kolorkiem miasta które odwiedzasz to jest to bardzo wygodne w zależności jak często latasz zmieniasz przypisany kolor na inny według wcześniej ustalonego schematu i jest to przejrzyste ..
lista też może być pomocna ... ale kolorki od razu wskazują Ci miasta w jakiejś tam odległości i są bezpośrednio na mapie bez potrzeby zaglądania w dodatkowe okienka
 

DeletedUser29238

Guest
Czekam na propozycję, która będzie założona ze wszystkimi obowiązującymi zasadami. Brakowało ankiety, więc nie została wzięta pod uwagę.
 

DeletedUser29757

Guest
czy dla wysp takie potrzebne to nie wiem, ale dla poszczególnych miast jak najbardziej.
a gdyby jeszcze te kropeczki na mapie świata były troszkę większe i można było umieszczać symbole w środku... rozmarzyłem się
dio ma namiastkę tego, ale można to zrobić o wiele lepiej
 
Żeby wytłumaczyć się z wysp, przedstawię genezę tego pomysłu.
1.Licze sobie z nudów wyspy dominacyjne.
2.Pogubiłem się.
3.Czemu nie da się kolorować wysp?
4.Skoro wyspy by kolorować, to czemu nie miasta?
5.O kurcze, ale to op by było.

Na najlepsze pomysły się wpada przypadkiem.
 
Do góry