Zdarzenia typu atak/obrona na panelu "Sojusz"

DeletedUser

Guest
Zauważyłem,że brak jest zakładki na panelu SOJUSZ informującej o działaniach moich sojuszników w temacie atak i obrona. Odwołuję się tutaj do Traviana , gdzie takie raporty były bardzo fajne i pomocne, oraz ogólnodostępne (oczywiście wewnątrz sojuszu). Być może mój sojusz nie atakuje nikogo (sic!!) co byłoby bardzo dziwne. Czy jest taka zakładka, czy może w opcji premium?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Zdarzenia typu atak/obrona na panelu "Sojusz"

Wprowadzenie tego było by głupotą, bo zniknąłby element zaskoczenia. Jeśli sojusz widziałby, że ktoś u nich został zaatakowany, lub ma wsadzonego kolona to natychmiast byłaby odsiecz, a tak, aby wiedzieć co się u sojusznika dzieje, trzeba albo wstawić czujki, albo porozumiewać się w odpowiedni sposób na forum. Jeżeli chcesz wiedzieć co sojusz robi, to musisz się przez forum umieć porozumieć.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Zdarzenia typu atak/obrona na panelu "Sojusz"

Dopiero zaczynam przygodę z Grepolis. Siłą rzeczy porównuję tę grę do Traviana. Nie mnie w związku z tym oceniać przydatność tej funkcji tu na forum.Osobiście chciałbym mieć taki wgląd w poczynania graczy z mojego sojuszu.Ale może z punktu widzenia "jakości"gry faktycznie to zły pomysł. Może niech zabierze głos w tej sprawie ktoś naprawdę doświadczony.

84.
prezent4.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Zdarzenia typu atak/obrona na panelu "Sojusz"

Gra jest ustawiona pod obrońców. Taka opcja jeszcze dodatkowo zwiększyła, by uch przewagę.
 
Do góry