[Ulepszenie] Zdjęcia i forum w sojuszach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21096
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł jest dobry

  • tak

    Głosy: 1 50,0%
  • nie wiem

    Głosy: 0 0,0%
  • nie

    Głosy: 1 50,0%

  • W sumie głosujących
    2
Status
Zamknięty.

DeletedUser21096

Guest
Chciałbym by zostało dodane tak jak na forum umieszczanie zdjęć z kompa. Według mnie bardzo by to ułatwiło moderatorom forum w sojuszach pracę. Na forum powinno być więcej funkcji oraz edycja tematów np.Zmienianie nazwy, miejsca czy jest ważny czy nie.


Temat dokończę jak wrócę do domu bo wychodzę:)
Wróciłem
i łączenie tematów jak mogą moderatorzy forum grepolis
chciałbym też żeby w zakładkach forum dało się ustalić że mogą robić tematy tylko moderatorzy i reszta z wyższymi rangami i jak już idzie o sojusz fajnie by było jak by były nowe rangi:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zdjęcia i forum w sojuszach

Ja tam nie rozumiem więc nie mam zdania jeszcze:D
coś tam pisze o forum ale tematy przenosić można tak jak zmieniać nazwę i to zy dany temat jest ważny czy nie:D
Chyba że Ty k-nightmare rozumiesz o co kaman skoro już na NIE jesteś?
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Zdjęcia i forum w sojuszach

Oj, oj... forum jeszcze jakoś wytrzymuje, bo tu jednak o wiele mniej graczy się wypowiada niż gra. Ale teraz pomyśl, że ileś tam tysięcy graczy załaduje swoją fotkę na serwery Inno. No wybacz - już są lagi, a wtedy to mogłoby być jeszcze gorzej. Jestem na nie.

Co do drugiej opcji, to może doprecyzuj jeszcze... Chcesz by multum moderatorów sojuszowych forum miało opcję np. łączenia tematów??
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19917

Guest
Odp: Zdjęcia i forum w sojuszach

Ja tam nie rozumiem więc nie mam zdania jeszcze:D
coś tam pisze o forum ale tematy przenosić można tak jak zmieniać nazwę i to zy dany temat jest ważny czy nie:D
Chyba że Ty k-nightmare rozumiesz o co kaman skoro już na NIE jesteś?
Szczerze, patrząc po tym jak wytłumaczył ten pomysł jestem na nie... Zrozumiałem może 1/3 z tego co On tu napisał, nawet po dokończeniu tego pomysłu nie rozumiem, a czytam po raz 10...
Ale żeby nie było to mój powód jest prosty lagi okropne lagi związane z tym wprowadzeniem.

Dodaj proszę ankietę :)
 

DeletedUser21096

Guest
Odp: Zdjęcia i forum w sojuszach

Oj, oj... forum jeszcze jakoś wytrzymuje, bo tu jednak o wiele mniej graczy się wypowiada niż gra. Ale teraz pomyśl, że ileś tam tysięcy graczy załaduje swoją fotkę na serwery Inno. No wybacz - już są lagi, a wtedy to mogłoby być jeszcze gorzej. Jestem na nie.

Co do drugiej opcji, to może doprecyzuj jeszcze... Chcesz by multum moderatorów sojuszowych forum miało opcję np. łączenia tematów??
Wiem że zdjęcia to trochę przesada ale jakby ulepszyć trochę forum to by było dobrze tak jak wy możecie tu łączenie tematów by było fajne i przesuwanie ich jak fora

- - - Automatycznie połączono posty - - -

a jak się robi ankietę?
 

DeletedUser21096

Guest
Odp: Zdjęcia i forum w sojuszach

MOCIE RACJE Z ZDJĘCIAMI ALE RESZTA JEST według mnie dobra
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Zdjęcia i forum w sojuszach

Propozycja odrzucona.
Powód: Zdjęcia forum (ss,rzuty ekranu) można robić na komputerze bez problemów. Jest też wiele programów, które ułatwią i robią szybką obróbkę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry