[To nie błąd] Zerowanie bonusu za logowanie codzienne

  • Rozpoczynający wątek Prshak
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
A więc. Od początku gram na świecie Baris, loguję się codziennie, przesiaduję na gierce czasem po 6-7 godzin w ciągu dnia. Dziś mój bonus za regularne logowanie się zresetował, pomimo, iż byłem na grze zarówno w niedzielę, jak i sobotę.

150 łask piechotą nie chodzi, więc czy jest opcja, abym odzyskał ciągłość bonusu?
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Zerowanie bonusu za logowanie codzienne

Nagrody w bonusie dziennym resetują się po 30 dniach. Wczoraj odebrałeś nagrodę za 30 dzień logowania, więc od dzisiaj wszystko liczy się od nowa :) Więcej informacji oraz tabelkę z rozpisanymi nagrodami znajdziesz w tym artykule w wiki.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zerowanie bonusu za logowanie codzienne

Tylko, że on tu pisze o 150 łaskach, czyli chyba do 30 dni jeszcze nie doszedł? Czy to tylko zaokrąglenie Panie Prshak? :) Jeśli tak, to pewnie jest tak jak Shannqa pisze - zresetowało Ci się po 30 dniach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zerowanie bonusu za logowanie codzienne

Wydaje mi się, iż było dokładnie 160 łask. No i nie miałem nagrody z dnia 30go!
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zerowanie bonusu za logowanie codzienne

Napisz może lepiej ticketa, tutaj nikt pewnie dokłądnie nie powie Ci nic o tym, a tam dowiesz się wszystkeigo :)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Zerowanie bonusu za logowanie codzienne

Sprawdziłam twoje konto i wszystko wygląda w porządku, ale oczywiście możesz napisać ticketa, tam udzielimy ci szczegółowych informacji :)
 
Do góry