Zgłoszenia do Grepolis Player Council

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser5

Guest
Drodzy Potencjalni Kandydaci,

cieszymy się, że jesteście zainteresowani członkostwem w Grepolis Player Council!

W tym miejscu możecie złożyć swoją kandydaturę, przedstawić się i opisać dlaczego bylibyście dobrym reprezentantem polskiej wersji językowej Grepolis w Radzie Graczy.

Temat pozostanie otwarty do 19 kwietnia 2018, do 23:59. Prosimy o zamieszczenie swoich zgłoszeń do tej daty, aby zostać kandydatem podczas głosowania, które przeprowadzimy w grze.

Głosowanie zaplanowane jest aktualnie na 27 kwietnia 2018.

Uwaga: ten temat będzie ściśle moderowany. Posty, który nie są poważnymi zgłoszeniami do Rady Graczy, będą usuwane.
 

DeletedUser23053

Guest
Powtaram zgłoszenie mojej kandytatury bo poprzedni akces mógł zostać potraktowany jako "joke".
wiek 50+
na grepolis od świata alfa z roczną mniej więcej przerwą.
co i jak chciałbym robić w council w skrócie opisałem w dziale dyskusji poświęconej temu tematowi.
 

DeletedUser7016

Guest
Rozumiem, że okres przyjmowania kandydatur został przedłużony, tak?
 

DeletedUser19924

Guest
Jak to z naszym supportem bywa, zapomnieli zamknąć temat
smiley_emoticons_wallbash.gif


PS: Zgłoszeń już nie przyjmują, a raczej nie będą one ważne jak się pojawią...teraz czekajcie na głosowanie
smiley_emoticons_grepolove.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Ta lista zgloszen jest zamknieta czy nie ? W sumie nie powinna , bo nie ma wystarczajacej liczby kandydatow. Jesli nie jest i otrzymam takie potwierdzenie to sie zglosze. To nie zart. Jakas konkurencja musi byc.
 

DeletedUser7016

Guest
Ta lista zgloszen jest zamknieta czy nie ? W sumie nie powinna , bo nie ma wystarczajacej liczby kandydatow. Jesli nie jest i otrzymam takie potwierdzenie to sie zglosze. To nie zart. Jakas konkurencja musi byc.

Mnie by pasowało. Więcej kandydatów = większa zabawa.
 

DeletedUser19924

Guest
Ta lista zgloszen jest zamknieta czy nie ? W sumie nie powinna , bo nie ma wystarczajacej liczby kandydatow. Jesli nie jest i otrzymam takie potwierdzenie to sie zglosze. To nie zart. Jakas konkurencja musi byc.

Ostatnio było tyle samo kandydatów i lista była zamknięta...głosowaliśmy na dwie osoby lub "na nikogo".
 

DeletedUser7016

Guest
"Głosowanie zaplanowane jest aktualnie na 27 kwietnia 2018."
 

DeletedUser11134

Guest
Szanowna Społeczności,



Głównymi założeniami mojej kandydatury jest:
- Dążenie do
przywrócenia old-schoolowego charakteru gry (zmniejszenie znaczenia golda, "payforwin" i likwidacja morale na rzecz powrotu starych graczy). Zamierzam konsekwentnie realizować ten plan włączając w niego także społeczność zagraniczną.
- Przywrócenie założeń pierwotnej relacji pomiędzy Graczami a Supportem. Przez ostatnie lata relacja ta przybrała dziwny kształt, a dwie grupy wydają się grać do innej bramki. Pozytywny stosunek i współpraca tych dwóch zespołów są podstawą rozwoju gry.
- Przejrzystość w funkcjonowaniu rady. Zamierzam systematycznie publikować działania jakie podejmuje w celu poprawy poziomu gry.
- Równość w traktowaniu graczy. Każda osoba, nawet ci najwięksi krzykacze (żart :D), będą uzyskiwali ode mnie odpowiedź na każde zgłoszenie, propozycję czy zwykłe zapytanie dotyczące działań rady.

Jeśli dacie mi możliwość, będę sumiennie reprezentował polską wersję i naszą społeczność.

Z poważaniem
Laxia*

Kilka pytań:
1) co konkretnie chcesz robić, aby osiągnąć cel nr 1 - jesli masz plan, to go przedstaw:)
2) co do celu nr 2 - jakie są założenia pierwotnej relacji pomiędzy Graczami a Supportem?
3) gdzie będziesz to publikował ?
4) zamiast pojęcia "równość w traktowaniu graczy " ( mozna przecież wszystkich traktować równo źle), proponuję, abyś przedstawił założenia swojej współpracy z graczami tzn. w jaki sposób będziesz się z nimi komunikował, w jaki sposób będziesz załatwiał ich sprawy itd.
 

DeletedUser7016

Guest
Kilka pytań:
1) co konkretnie chcesz robić, aby osiągnąć cel nr 1 - jesli masz plan, to go przedstaw:)
2) co do celu nr 2 - jakie są założenia pierwotnej relacji pomiędzy Graczami a Supportem?
3) gdzie będziesz to publikował ?
4) zamiast pojęcia "równość w traktowaniu graczy " ( mozna przecież wszystkich traktować równo źle), proponuję, abyś przedstawił założenia swojej współpracy z graczami tzn. w jaki sposób będziesz się z nimi komunikował, w jaki sposób będziesz załatwiał ich sprawy itd.

Jakbyś mógł, to proszę przekopiuj pytanie do zakładki "Dyskusja na temat Grepolis player council." Z chęcią się odniosę.
Tematy w tym wątku, zgodnie z założeniem, zostaną przez moderacje usunięte.
 
Status
Zamknięty.
Do góry