[Wyjaśnione] Zielone kropki pod nickiem

  • Rozpoczynający wątek RenifeRxD
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Wytłumaczy mi ktoś co one oznaczają? Pytam z ciekawości, bo nie mogę wpaść na to, co przedstawiają ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zielone kropki pod nickiem

Dzięki, ale mam jeszcze 2 pytanie - Jeden kwadrat - ile punktów reputacji? :)
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Zielone kropki pod nickiem

Każdy kwadrat to 100 punktów, Użytkownik może dać Ci max. 10 punktów za jeden post, każde uzyskane przez ciebie 100 punktów jest to jeden kwadracik.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zielone kropki pod nickiem

Każdy kwadrat to 100 punktów, Użytkownik może dać Ci max. 10 punktów za jeden post, każde uzyskane przez ciebie 100 punktów jest to jeden kwadracik.

Niestety się z tym nie zgodzę. Max "kwadracików" jakie może posiadać użytkownik Forum to 9.
Na Forum mamy kilka stopni w reputacji i jak osoba dostanie X reputacji to po najechaniu na te zielone kwadraciki pokazują się odpowiednie tytuły jeśli tak je mogę nazwać. Dokładne informacje o reputacji mamy m.in. tutaj.

Tu mały wycinek z tematu:
Stopnie reputacji:

-100+ Użytkownik czyści stajnię Augiasza
0+ Użytkownik walczy z harpiami
100+ Użytkownik tańczy z Cerberem
200+ Użytkownik odcina głowy Hydrze
300+ Użytkownik pomaga Cyklopowi
400+ Użytkownik zwiedza ogrody Semiramidy
500+ broni się tarczą przed wzrokiem Meduzy
600+ Użytkownik leci na grzbiecie Mantykory
700+ Użytkownik uczy się od Ateny
800+ Użytkownik organizuje Igrzyska
900+ Użytkownik maluje portret Afrodyty
1000+ Użytkownik pilnuje bram Hadesu
1100+ Użytkownik włada błyskawicami
1200+ Użytkownik ucztuje na Olimpie

Dla przykładu podam Auditorre, która jako pierwsza osiągnęła max reputacji a ma jedynie 9 kwadracików:)

W sumie to chyba tyle odnośnie tego tematu:) Jeśli są kolejne pytania to można śmiało pytać :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Zielone kropki pod nickiem

Każdy kwadrat to 100 punktów, Użytkownik może dać Ci max. 9 punktów za jeden post, każde uzyskane przez ciebie 100 punktów jest to jeden kwadracik.

Muszę tu doprecyzować co nie co. Maksymalna ilość punktów jakie może przyznać gracz to 10 pkt. To ile możesz dać zależy od tego jak długo jesteś na forum i ile masz napisanych postów.

Moja moc punktów to 10.
 
Do góry