Zimowy Konkurs Fotograficzny

Drodzy użytkownicy,
Szara jesień już za nami, a zima w końcu zawitała...
W związku z tym otwieramy


Zimowy_konkurs_fotograficzny.png

REGULAMIN
kwiaty_czerwone.png



Zdjęcia


  • Do Zimowego Konkursu Fotograficznego można zgłosić maksymalnie 2 zdjęcia.
    [*]Tematyka - zdjęcia maja ukazywać tegoroczną zimę, czyli nie mogą być starsze niż miesiąc przed wysłaniem zgłoszenia do konkursu.
    [*]Nie dopuszcza się obrabiania zdjęć programami graficznymi na przykład w celu poprawy ich wyglądu.
    [*]Przystępując do konkursu użytkownik potwierdza, że jest autorem zgłoszonych do konkursu zdjęć. W przypadku wykrycia, iż tak nie jest, użytkownik automatycznie zostaje zdyskwalifikowany.


Zgłoszenia


  • Wykonane zdjęcia należy wysłać za pomocą Kontaktu ws. konkursów, do którego link znajduje się tutaj. W tym celu należy utworzyć nowy temat o nazwie "Zimowy Konkurs Fotograficzny" i dołączyć odpowiedni link do zdjęcia.
    [*]Termin nadsyłania prac to 27.01.2014 – 2.02.2014.
    [*]Prace będą oceniane przez jury, którego nie poznacie w celu zagwarantowania obiektywizmu.


Nagrody

podium_1_miejsce.png


150 sztuk złota + nagroda rzeczowa+ ranga
zwyciezcakonkursu.png


podium_2_miejsce.png


100 sztuk złota + nagroda rzeczowa

podium_3_miejsce.png



50 sztuk złota + nagroda rzeczowa


Ulubione Zdjęcie Teamu - nagroda rzeczowa


Uwaga! Jeśli zostanie nadesłanych sporo ciekawych prac, zostaną przyznane również wyróżnienia, które nagrodzimy 30 punktami reputacji.




Informacje dodatkowe

  • Zabronione jest udostępnianie zgłoszonych zdjęć w innych miejscach przed i w czasie trwania konkursu.
    [*]Zabronione jest umieszczanie na zdjęciu swojego nicka/ksywy/nazwy w grze/pseudonimu/inicjałów itp.
    [*]W przypadku złamania któregokolwiek z powyższych punktów użytkownik automatycznie zostaje zdyskwalifikowany.
    [*]W czasie trwania konkursu obowiązuje Regulamin forum oraz Ogólny regulamin konkursów.
    [*]Zgłaszając się do konkursu, każdy uczestnik akceptuje zasady oraz regulamin zabawy.
    [*]Administracja zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w regulaminie.
    [*]Wszelkie pytania i wątpliwości związane z zabawą należy zgłaszać za pomocą Kontaktu ws. konkursów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Zimowy Konkurs Fotograficzny

Moi drodzy, jak tam u Was z zimą? Podobno nie w każdym rejonie Polski jeszcze jest śnieg:eek: Dlatego też postanowiliśmy dać szansę tym, którzy jeszcze nie mieli okazji na zrobienie ciekawej fotki.

Termin nadsyłania prac wydłużamy o tydzień - do 9 lutego :) Mam nadzieję, że to wystarczy, aby każdy mógł pochwalić się swoimi zimowymi zdjęciami.
 
Odp: Zimowy Konkurs Fotograficzny

Dzisiaj wybrałam się specjalnie na poszukiwanie śladów zimy (choć w zeszłym tygodniu śniegu było zdecydowanie więcej). U mnie wygląda to tak: link, link, link, link i link :D

Zapewne Wasze zdjęcia będą zdecydowanie ciekawsze. No, pochwalcie się jaką macie zimę :) Zostało już tylko kilka dni na przesłanie nam 2 zdjęć przedstawiających Waszą tegoroczną zimę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zimowy Konkurs Fotograficzny

Ale zajefajne zdjęcia, gdybym ja taki krajobraz miała, to już by zdjęcia poszły, a tak to u mnie wszędzie "miny", błoto i spaliny :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zimowy Konkurs Fotograficzny

To ja chyba swoich nie wyślę są beznadziejne
 
Odp: Zimowy Konkurs Fotograficzny

To ja chyba swoich nie wyślę są beznadziejne
Teraz już się przyznałeś, że masz, więc czekam - wysyłaj :D Chyba nie zasugerowałeś się tymi moimi zdjęciami, ja się zupełnie fotografią nie interesuję, więc to tylko takie na szybko zrobione tu czy tam.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zimowy Konkurs Fotograficzny

A moze byc lod naznaczony promieniami slonecznymi:confused:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zimowy Konkurs Fotograficzny

Teraz już się przyznałeś, że masz, więc czekam - wysyłaj :D Chyba nie zasugerowałeś się tymi moimi zdjęciami, ja się zupełnie fotografią nie interesuję, więc to tylko takie na szybko zrobione tu czy tam.

Moje są okropne

Może w sobotę jakieś zrobię jak będzie jeszcze śnieg.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zimowy Konkurs Fotograficzny

Moje zdjecia pewnie zasluza na 3 miejsce :cool:. W szkole za takie osiagniecia zajmowalem zwykle I i II miejsca :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zimowy Konkurs Fotograficzny

No to ok :) Spowiedziaj sie pracy jutro
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zimowy Konkurs Fotograficzny

No jedno zdjęcie poszło. Więcej nie mam w zanadrzu i Slietie nie patrz o której robione było i lepiej mnie się nie pytaj, co ja o tej robię :D
I przepraszam za jakość zdjęcia, bo było max. zbliżenie, a tam nie było, gdzie stanąć, bo bym wpadła do wody jeszcze ;P A słońce tak świeciło, że centralnie na aparat i nic nie byłoby widać i zdjęcie na szybkiego jeszcze robione ;D
A jeśli nie wierzysz, że to ukazuje moją zimę ze względu na to co tam widać, to ja mogę porobić z tego miejsca więcej zdjęć jako dowody :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zimowy Konkurs Fotograficzny

I ja wyślę ale robione z telefonu słabej bardzo jakości . A dziś mi się nie chciał robić bo śnieg strasznie stopniał
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zimowy Konkurs Fotograficzny

spartaker u mnie też śniegu nie ma, tylko sam lód, ale zdjęcie "zimowe" poszło. Nie zdradzę, co na nim widać, ale to powinno być we wiosnę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zimowy Konkurs Fotograficzny

A umnie błoto i błoto już zostało
Ja jak wyślę to aby poprawić statystki

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jutro też można wysyłać ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zimowy Konkurs Fotograficzny

spartaker do końca tygodnia można. Więc wysyłaj jutro :p A ja mam chociaż nadzieję, że będzie wyróżnienie za uchwycenie wyjątkowego czegoś :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zimowy Konkurs Fotograficzny

Ja aż tak wysoko nie mierze ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zimowy Konkurs Fotograficzny

Dużo osób już wysłało ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zimowy Konkurs Fotograficzny

Slietie to zależy z jakiego punktu widzenia patrzeć. Złota nie używam, nagrodę rzeczową przyślą za 1-2 miechy i nawet nie wiadomo co to będzie, chociaż przydałby się nowy kalendarz, bo na 2013 się skończył :p A od dawna chcę dostać 2 podkładkę pod mysz, bo bratu obiecałam, ale od dłuższego czasu nie dostaję :p No a punkty reputacji się przydadzą no nie? Chcę jako pierwsza w polskiej wersji językowej forum grepolis zyskać najwyższą reputację, bo to osiągnięcie, które do cv se wpiszę :p
 
Do góry