[Nowość] Zimowy super szybki świat

Czy chcielibyście zimowy szybki świat?

  • Tak

    Głosy: 27 69,2%
  • Nie

    Głosy: 8 20,5%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 4 10,3%

  • W sumie głosujących
    39
Status
Zamknięty.
Witam,

Nie widzę tematu podobnego, wiem że kiedyś była propozycja ale nie doszła do skutku.

Chciałbym zaproponować bardzo szybki świat na okres zimowy. Podobny do tego który był w 2012 roku latem na International Grepolis.

Super Szybki Świat - Ustawienia


Myślę że jest to możliwe do zrealizowania. A wielu graczy chętnie by dołączyło na taki świat.

Zakończenie świata by było za wyborem większości, ale myślę że Dominacja i świat z okresem 3 miesiące byłby idealnym rozwiązaniem. W 2012 prócz cudów nie było innych zakończeń. Myślę że mogłoby to przyciągnąć nową bazę graczy, a przy dobrej reklamie myślę że nawet gracze internationala chętnie by dołączyli żeby się zmierzyć w mega szybkiej potyczce.

Pozdrawiam,
Wyrzym
 
Ale no wracając do tematu to niestety ale jak PL grepo chce iść do przodu to musi być też do przodu z ludźmi, a przecież najlepiej szukać wśród "aktywnych" graczy.
to nie przejdzie skoro ledwo 1k graczy jest na pl serwerach grepo
Tylko kiedyś było za dużo osób i serwery wtedy byłyby przeciążone.
Poza tym możecie sprawdzić grepolife i tam jest ładnie pokazane jak niektórzy "pro" gracze potrafią zrobić 40kk PW w ataku. Myślę że to byłoby spore wyzwanie, no i niektórzy z PL nie rusza się na Inter, ale działa to w dwie strony, więc chyba lepiej przeciągnąć graczy Inter do nas niż ja odwrót :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Propozycja ciekawa :) Pytanie, czy serwery by to wytrzymały jak już podczas sypania cudaków na Dion serwer mulił.
 
Serwery mulą przy cudach na dionie, przy akcjach na olimp na rodosie gdzie aktywnie klika max 700-800 kont. Strach się bać to by się działo przy takiej prędkości. Ale spróbować nie zaszkodzi, najwyżej wyjdzie z tego coś śmiesznego
 
Status
Zamknięty.
Do góry