Zlot

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4218

Guest
Wiem, przewijało się już wiele razy i wiedziałam odpowiedzi adminów w sensie, o wszystkim poinformujemy...

Tylko kiedy? Miał być zaplanowany na te wakacje. Jeśli macie zamiar poinformować ludzi na 3 dni przed zlotem, to proszę o wybaczenie, ale chyba sama administracja na nim będzie.
Bo jakby nie patrzeć ludzie planują wyjazdy wakacyjne na wiele miesięcy przed ich rozpoczęciem.

Jakieś informacje szersze dostaniemy?

Pozdrawiam - Sisi
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Zlot

A takie wielkie plany były: zabawy, konkursy itp.
Teraz skończyło się jako spotkanie z teamem w Wieliczce?
Tylko tyle? :(

Rozczarowałam się...
Brak chęci? Organizatorów?
Czy tak się boicie konfrontacji z grepomaniakami?

Jak nie macie pomysłów, to zapytajcie ludzi - może coś podpowiedzą.
O ile jeszcze ktoś czyta to forum.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Zlot

A ja się chętnie przejadę.
Do Wieliczki i tak mam o wiele bliżej niż np. do miejsca gdzie się teraz wybieram (ponad 600km) na nieoficjalne spotkanie kilku graczy :)
I nie po to by się obrzucać nawzajem błotem, bo znam wielu wspaniałych ludzi z supportu i przez kilka mend nie będę traktować wszystkich tak samo.
Swoją drogą nie dziwię się, że nie chcą pisać nic więcej o zlocie jak poprzednie tematy mieszały ich z błotem!
Ludzie Wy przecież macie jechać na zlot by spotkać kolegę/koleżankę z wyspy, a nie drzeć koty z teamem ;/
Fajne są spotkania w małym gronie, ale ciekawie może być też na takim dużym oficjalnym spędzie.
59.
prezent1.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Zlot

Rokrocznie InnoGames organizuje oficjalny zlot teamów, na którym będą obecni administratorzy Plemion, West-Wars, Grepolis, a w tym roku zapewne również Lagoonii i FoE. W jego ramach przewidziane jest również spotkanie z graczami, na które zapraszamy, będzie okazja do spotkania z osobami ukrywającymi się na co dzień w bunkrach. Nigdzie jednak nie informowaliśmy o organizowaniu zlotu graczy.
 
Odp: Zlot

Wąskie drzwi, gaz i dwie pały! Może wtedy by do was coś dotarło ;-)
Proszę zastanów się, co piszesz. Czy na prawdę to masz na myśli?
Support jest przede wszystkim, aby pomagać graczom i cieszyłabym się, gdyby ta pomoc polegała na dzieleniu się naszą wiedzą z graczami i wspólnym odkrywaniu i ulepszaniu gry. Dlatego też smutno mi się czyta takie posty.

To jest taka władza co się boi graczy :D Siedzą tylko w tym swoim bunkrze żeby nikt ich nie widział i wciskają przycisk "ban".
Widzisz, ja tę "władzę" inaczej postrzegam. Znasz może teorię agencji? Przedstawiony jest w niej model zależności pomiędzy agentem i pryncypałem. W naszej sytuacji to tak na prawdę gracze są pryncypałami, a supporterzy są agentami*, którzy wykonują określone zadania dla graczy, w tym między innymi nakładają odpowiednie kary, jeśli zauważą, że któryś z graczy łamie zasady. Jeden z elementów tej teori dotyczy braku szczegółowej wiedzy pryncypałów (czyli graczy) na temat pracy agentów (czyli supporterów). Gracz ma w końcu ważniejsze rzeczy do zrobienia, np. spędzenie miło czasu z innymi graczami niż nieustanna kontrola działań supporterów, Dlatego też, aby taki układ dobrze funkcjonował ważne jest, aby obie grupy miały wspólny cel. I takim celem jest właśnie miła zabawa graczy bez multikont, obrażania innych itp. :)
Uwierz mi, że zanim nacisnę przycisk "ban" to 100 razy dobrze się zastanowię, czy na pewno gracz sobie na niego zasłużył. Jestem pewna, że podobnie postępują pozostali supporterzy. Co do bunkru - domyślam się, że masz na myśli to, że niektórzy mało udzielają się na forum. Każdy z nas ma życie prywatne, a wolny czas staramy się poświęcić na jak najlepsze wykonywanie powierzonych nam zadań.

A jak nazwać tych wspaniałych ludzi którzy kryją te "kilka mend"? Jakby byli tacy wspaniali to by rozwiązali problem w swoim środowisku i przeprosili graczy za nieprzyjemności
Może jednak te "kilka mend" nie istnieje? Ja przynajmniej nic o tym nie wiem. Wiem za to, że każdy z nas jest sprawdzany i to wielokrotnie. Również i tutaj ma zastosowanie przytoczona przeze mnie teoria - gracze, którzy nie znają działań supporterów mogą mylnie ocenić ich pracę widząc tylko efekt a nie jego przyczynę.

Również w świetle tej teorii lepsze poznanie drugiej strony skutkuje lepszą współpracą. Zapraszam zatem na miłe spotkanie w Wieliczce.

*Tak na prawdę w naszym konkretnym przypadku jest to podwójna teoria agencji, podobnie jak ma to miejsce w przypadku studentów i nauczyciela. Jeśli chcecie porozmawiać o zastosowaniu tej teorii, to zachęcam do założenia tematu w odpowiednim dziale :)
 

yakamoz

Zespół Grepolis
Odp: Zlot

Na spotkanie zaproszony jest każdy gracz. Poproszę, by na pw zgłaszały się do mnie osoby zainteresowane. Jedynym wymogiem jest fakt, że nieletni będą musieli przyjść z opiekunem. Zasady niezmienne od lat :)
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Zlot

Rokrocznie InnoGames organizuje oficjalny zlot teamów, na którym będą obecni administratorzy Plemion, West-Wars, Grepolis, a w tym roku zapewne również Lagoonii i FoE. W jego ramach przewidziane jest również spotkanie z graczami, na które zapraszamy, będzie okazja do spotkania z osobami ukrywającymi się na co dzień w bunkrach. Nigdzie jednak nie informowaliśmy o organizowaniu zlotu graczy.
To chyba nie mówimy o tym samym.
Ja pytałam o zlot graczy, obiecany tu niegdyś na forum, a nie o spotkanie teamu :)
Chyba Was nie przerażają te teksty ludzi?
Przecież jest wielu ludzi, co chętnie pojedzie, nie dla teamu - ale by spotkać kumpli z soja.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Zlot

Zapewne nie mówimy o tym samym, ale o zlocie graczy nic mi nie wiadomo. Natomiast post Mastera przeniosłem do działu bardziej korespondującego z poruszanymi w nim kwestiami.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Zlot

~Robin65
No właśnie o to chodzi. Wcześniej były informacje, że coś takiego jest planowane - zlot graczy, nie teamu.

~Slietie
Co do Twojej wypowiedzi: "Może jednak te "kilka mend" nie istnieje?".
Tu może po części masz rację, bo z tego co mi wiadomo, to nie ma już osób, które za takowe uważałam, w teamie.
A wierz mi, wiele osób poznałam grając od pierwszego dnia grepo ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zlot

Drodzy Gracze,

zgodnie z obietnicą przekazujemy Wam informacje, które posiadamy na dzień dzisiejszy.
Spotkanie Teamu z Graczami odbędzie się w Wieliczce 17.08.2012 lub 18.08.2012.
Niestety nie znamy jeszcze lokalu.
Informacje uzupełnimy najszybciej jak tylko będzie to możliwe, póki co możecie już planować urlop

Zapraszamy serdecznie.
Grepolis Team
Biorę długopis, karteczki i lecę po autografy. Bez urazy, ale z tego ogłoszenia czuć już tę kameralność na 10 osób, 2 pizze, browarek, kółeczko adoracji.
Tzn. czuć, że to spotkanie jest przeznaczone tylko dla teamu.
No i miejsce - kopalnia soli Wieliczka - idealne dla niewielkiej grupy na małe turystyczne zwiedzanko.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zlot

17 sierpnia zbliża się wielkimi krokami, a tu cisza jak makiem zasiał.

Macie pewnie podejrzenia, że chętnych do spotkania z Wami brak (nie dziwię się), ale może z szacunku dla graczy warto podać jakieś szczegóły?

A może charakter spotkania się zmienił i będzie to zlot teamu z teamem?
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Zlot

To jak można się na ten zlot dostać ? Trzeba jakieś papióry wypełnić? Można przyjść z koleżankami? :D
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Zlot

To jak można się na ten zlot dostać ? Trzeba jakieś papióry wypełnić? Można przyjść z koleżankami? :D
Ja pierniczę, ale Wy jesteście dziwni - ja zgodnie z informacją, poinformowałam, że będę i tydzień wcześniej mam dać znać ile ze mną będzie osób.
Czytacie ze zrozumieniem??
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Zlot

Ja pierniczę, ale Wy jesteście dziwni - ja zgodnie z informacją, poinformowałam, że będę i tydzień wcześniej mam dać znać ile ze mną będzie osób.
Czytacie ze zrozumieniem??

Szanowna towarzyszko Sisi.

Jeśli nie potraficie odczytać ironii czy też sarkazmu w wypowiedzi radzę wam towarzyszko powstrzymywać się od wydawania ocen.

z proletaryackim pozdrowieniem MG

:D:rolleyes:
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Zlot

Szanowna towarzyszko Sisi.

Jeśli nie potraficie odczytać ironii czy też sarkazmu w wypowiedzi radzę wam towarzyszko powstrzymywać się od wydawania ocen.

z proletaryackim pozdrowieniem MG

:D:rolleyes:

Poważnie to był sarkazm? Jakoś nie zauważyłam.
Na razie widzę tylko ataki ludzi na ludzi.
Owszem są dziwni ludzie w supporcie, ale normalni też.
Nie mogę zrozumieć, jak przez jednostki można całość oceniać.

Przypomniały mi się stare czasy jak w Niemczech na drzwiach sklepu Aldi były teksty po polsku i po turecku napisane "Prosimy nie kraść wózków"... Mnie to obraziło, bo jak ktoś tam z Polski coś ukradł, to nie oznacza, że wszyscy moi krajanie są złodziejami!
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Zlot

Poważnie to był sarkazm? Jakoś nie zauważyłam.
Na razie widzę tylko ataki ludzi na ludzi.
Owszem są dziwni ludzie w supporcie, ale normalni też.
Nie mogę zrozumieć, jak przez jednostki można całość oceniać.

Przypomniały mi się stare czasy jak w Niemczech na drzwiach sklepu Aldi były teksty po polsku i po turecku napisane "Prosimy nie kraść wózków"... Mnie to obraziło, bo jak ktoś tam z Polski coś ukradł, to nie oznacza, że wszyscy moi krajanie są złodziejami!

Mi tez przypominają się stare czasy kiedy nie można było krytykować czegokolwiek i kogokolwiek a czuwał nad tym spory aparat represji i cenzury :p

BTW. lubię 2 osoby z supportu a jedna szanuję, większości nie znam a kilka osób mi podpadło więc nie wrzucam wszystkich do jednego wora :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zlot

Ja pierniczę, ale Wy jesteście dziwni - ja zgodnie z informacją, poinformowałam, że będę i tydzień wcześniej mam dać znać ile ze mną będzie osób.
Czytacie ze zrozumieniem??

Normalne pytanie, a tu taki rwetes. Spokojnie, to było tylko pytanie.
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Zlot

...
BTW. lubię 2 osoby z supportu a jedna szanuję, większości nie znam a kilka osób mi podpadło więc nie wrzucam wszystkich do jednego wora :p
No właśnie o to mi chodzi cały czas.
Nigdzie nie ma ludzi nieomylnych, ale czasami opiekunowie tych nowych powinni przyznać, że ich podopieczni zrobili błąd.
Wtedy nam, graczom, pozwoliłoby na przyjemniejszą grę, bez strachu o jakiegoś niesłusznego bana.
 
Do góry