Zlot

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13617

Guest
Odp: Zlot

Jako, że towarzysz ma problem z czytaniem, np działu Ogłoszenia, polecam kliknięcie w ponizszy link:

http://forum.pl.grepolis.com/showthread.php?11536-Spotkanie-w-Wieliczce&p=164443&viewfull=1#post164443

wiem doskonale co jest napisane w dziale ogłoszeń spadochroniarzu.....namawiam do podniesienia przyłbicy kolego czteropostowy Prshaku:p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

No właśnie o to mi chodzi cały czas.
Nigdzie nie ma ludzi nieomylnych, ale czasami opiekunowie tych nowych powinni przyznać, że ich podopieczni zrobili błąd.
Wtedy nam, graczom, pozwoliłoby na przyjemniejszą grę, bez strachu o jakiegoś niesłusznego bana.

zaczynasz się Sisi ocierać o oceny pracy administracji....uważaj bo o tym możemy jedynie szeptać po kątach pilnie się rozglądając wokoło :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zlot

Witam.

I jak tam odbyl sie zlot graczy z naszymi uwielbianymi Suporciakami? :eek:
Kiedy beda dostepne jakies zdjecia i inne takie? :rolleyes:

Podobno osoby nieletnie mialy na spotkaniu stawic sie z opiekunem, wiec bardzo chetnie zobaczylabym zdjecia Yetika z mama lub Mariah z tata :cool:
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Zlot

heh widzę ze sporo mnie nie było i zlocik mi przepadł ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zlot

Złoto jak złoto ... każdy by chciał złoto lecz ... niestety dobrze wymyślono ... płacisz telefonem .
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Zlot

Witam.

I jak tam odbyl sie zlot graczy z naszymi uwielbianymi Suporciakami? :eek:
Kiedy beda dostepne jakies zdjecia i inne takie? :rolleyes:

Podobno osoby nieletnie mialy na spotkaniu stawic sie z opiekunem, wiec bardzo chetnie zobaczylabym zdjecia Yetika z mama lub Mariah z tata :cool:
Niestety muszę Cię zmartwić co do ostatniego zdania, gdyż zarówno ja jak i Mariah jesteśmy pełnoletni ;)

Zlocik się odbył i Ci co nie przyjechali na spotkanie niech żałują.
Zdjęcia raczej nie będą dostępne publicznie.
Złoto jak złoto ... każdy by chciał złoto lecz ... niestety dobrze wymyślono ... płacisz telefonem .
Hmmm a to czego się tyczy? Bo chyba nie zlotu? :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zlot

Ohh, co za niewybaczalne niedopatrzenie z mojej strony :rolleyes:

Rzeczywiscie, jestes JUZ duzym chlopczykiem :eek:
Zapomnialam, ze gram w ta glupia gierke juz tyle czasu, ze zmieniles sie z podlotka w mlodego mezczyzne :cool:
 
Do góry