[Wyjaśnione] Zlote monety za nowego gracza.

  • Rozpoczynający wątek UrbanStyle
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Czesc :) Jakiś czas temu zaprosiłem kolegę by gra byla przyjemniejsza itd Dzięki temu moglem zdobyć 200 złotych monet :cool: Niedawno wbił wymagane 1k punktów, a zloty monet jak nie było widać tak dalej ich nie ma ;< Czy mogę coś z tym zrobić?:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zlote monety za nowego gracza.

Musisz je odebrac.

Po lewej stronie ekranu pomiedzy "Czat" a "Wyloguj sie" masz opcje "Zapros Znajomych". Wejdz w ta opcje, a nastepnie w zakladke "zrekrutowani gracze". Przy nicku zrekrutowanego gracza pojawi sie tam przycisk "odbierz zlote monety". :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zlote monety za nowego gracza.

Musisz je odebrac.

Po lewej stronie ekranu pomiedzy "Czat" a "Wyloguj sie" masz opcje "Zapros Znajomych". Wejdz w ta opcje, a nastepnie w zakladke "zrekrutowani gracze". Przy nicku zrekrutowanego gracza pojawi sie tam przycisk "odbierz zlote monety". :)

Pod warunkiem że jest to nowy gracz , za graczy , którzy już są zarejestrowani na jakimś świecie nie otrzymujesz złotych monet .

90.
prezent5.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zlote monety za nowego gracza.

Też miałem taki problem :) Ale teraz już wiem i można pomagać innym :)
 

DeletedUser14387

Guest
Odp: Zlote monety za nowego gracza.

W generalnym skrócie:

Wchodzisz w zakładkę
"Zaproś znajomych" - znajdującą się po lewej stronie ekranu, niedaleko opcji wiadomości itp.
Po przekierowaniu szukamy zakładki
"Zrekrutowani gracze". Teraz szukamy nazwy zaproszonego gracza, a jeśli zdobył wymagane 1000 pkt. możemy kliknąć "odbierz nagrodę" czy coś takiego :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zlote monety za nowego gracza.

Wg. mnie to nie zapraszaj ludzi po to by zdobyć 200 monet bo zdobywają po 1k pkt i znikają a zazwyczaj jest tak że urabanstyle masz multi po to i wyłącznie nachapać się złotem ;p więc daruj sobie ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zlote monety za nowego gracza.

Mnie by się nie chciało grać na 2 koncie dla 200 złotych monetek ...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zlote monety za nowego gracza.

Zabronione jest rekrutowanie samego siebie lub graczy, z którymi dzielisz łącze internetowe.
Tak więc jeżeli kolega autora gra z jednego łącza - złoto zostanie odebrane.

Podobnie jest z multikontami, więc Wójcie Gminy robienie multikonta dla złota nie ma sensu :)
 
Do góry