[Naprawiony] Zloto i łaski

  • Rozpoczynający wątek hansik1234
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
W nocy dostalem jako premie za 30 dzien 50 sztuk zlota i go nie mam... Co mam zrobic ???
 

DeletedUser14142

Guest
Odp: Zloto

Taka sama sytuacja jest u mnie. W nocy z 26 na 27 bodajże dostałem bonus 50 złota za 30 dzień które nie wpłynęły na moje konto.
 

DeletedUser

Guest
Łaska :/

Witam na sigmie miałem miasto i w nim boga zeusa miałem 50 łaski więc wziołem rydwanik dostałem a potem z nagrody dziennej wybrałem 500 łaski bo za 30 dzień akurat tyle dostałem a raczej maiłem dostać a co jest nei tak otóż nie dostałęm tej łaski i to na żadnego boga anwet w innym mieście w zeusie maiłem 0 zalogowałem się takto jeszcze raz myśle może cos się zlagowąło ale nei nagrody dziennej nie przyznali :/ nie wiem czemu przeciez nawet na 4 lv świątynia może pomieścić 500 łask a a ja nic nie dostałem a miało być 500 i tu jest problem bo jednostek mitycznych nie rekrutowqałem ani nic i łaski tez nei dostałem co to ma być :/
 

DeletedUser77

Guest
Odp: Łaska :/

Połączyłem dwa tematy gdyż dotyczą tego samego.

Obecnie jest problem z wyświetlaniem tego co się otrzymało.
Gdyż losowo wybiera jedną z 3 nagród tj. złoto, surowce lub łaski.
Dostaje się jedną nagrodę, a pokazuje inną.

Problem został juz zgłoszony do techników i podczas jednej z najbliższyh aktualizacji powinien zostać naprawiony.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Łaska :/

Miałem to dzisiaj i miałem dostać łaski a chyba dostałem złoto.
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Łaska :/

U mnie podobnie było :)
Pokazało nagrodę w surowcach...a dostałem 50 złotych monet.
Monety od razu otrzymałem.
 

DeletedUser14336

Guest
Odp: Łaska :/

U mnie podobnie było :)
Pokazało nagrodę w surowcach...a dostałem 50 złotych monet.
Monety od razu otrzymałem.

Ja miałem dzisiaj to samo - pokazała mi się informacja, że dostanę 20k surowców, zrobiłem miejsce w magazynie, a tutaj napis: "otrzymałeś 50 złotych monet"
 

DeletedUser5716

Guest
Odp: Łaska :/

dzisiaj rano chciałem wybrać opcje 20k surowców...a tutaj co ? 50 sztk złota ;/
 

DeletedUser

Guest
Odp: Łaska :/

Ja miałem tak 3 dni temu...wybrałem 20k surowców, a dostałem 500 łask..
 

DeletedUser9862

Guest
Odp: Łaska :/

u mnie też złoto nie wpłynęło. trochę to nie wporzo jak miałem wybrać i wybrałem to chociaż przekażcie je
 

DeletedUser

Guest
Odp: Łaska :/

Ja też tak dzisiaj miałem.Wybieram 50 złota,a tu full łask(500)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Łaska :/

to ja też się dołożę, dosłownie przed chwilą, miałem odebrać łaski, więc pozbyłem się łask w całości, wziąłem nagrodę a tu nagle pełne magazyny ( dodam że magazyny miałem prawie pełne w tym mieście). Na cholerę taka nagroda skoro nie można jej skorzystać, mało tego jeszcze straciłem bo teraz jestem bez łask. Czy nasza SZANOWNA ADMINISTRACJA COŚ Z TYM ZROBI? Miało być podobno zgłoszone i naprawione przy kolejnym updacie z tym że to było w kwietniu !!!!! a mamy czerwiec a właściwie prawie już lipiec. Może nie wystarczy tylko zgłosić i czekać z założonymi rękoma tylko pomonitować od czasu do czasu. Taka postawa całkowicie negatywnie nastawia do gry.
Co więcej, postów jest kilkanaście a odp. administracji tylko jedna. Panowie i Panie trochę więcej trudu w to włóżcie a nie, idziecie na łatwiznę. w końcu od tego jesteście żeby reagować na takie sytuacje.
 

Robin65

Zespół Grepolis
Odp: Łaska :/

Nie mamy wpływu na tempo, czy też skuteczność pracy techników, teoretycznie naprawienie tego błędu powinno nastąpić w update 2.25 czy jednak tak nastąpi przekonamy się za jakiś czas.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Łaska :/

Dobrze że zgłoszony, dwa dni miałem to samo, miało być 50złotka a dostałem po 20k surowców.

A ja miałem wybrane małe miasteczko i magazyny się przelały : (
 
Status
Zamknięty.
Do góry