[Wyjaśnione] Zmiana Adresu E mail

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser29053
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser29053

Guest
jak w temacie szukam i szukam nie mogę znaleźć :/ Nie pamietam na jaki zakładałem , sprawdzałem możliwe i nie mogę znaleźć :/ Jak zmienić adres ? Jednak potrzebne to bo wiadomości wysłać się nie da :p
 

DeletedUser25428

Guest
Wchodzisz w ustawienia i tam jest opcja zmiany adresu e-mail. Wpisujesz nowy adres e-mail i hasło, i gotowe.
 

DeletedUser29703

Guest
hej. Mam pytanie odnośnie zmiany adres e-mail.
Jak zakładałem konto podałem adres na który nie przychodzi mi żadne potwierdzenie. Nie dostaje tam nic.
Potrzebuje stworzyć nowy, ale nie wiem jaki kod aktywacji wpisać bo na starego e-mail nic nie przychodzi.

Jak to zrestartować ???

gdzie mogę to zgłosić ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser29238

Guest
Jeśli masz z tym naprawdę problem, a w szczególności popełniłeś literówkę przy wklepywaniu maila przy rejestracji, pisz ticketa do supportu.
 

DeletedUser29703

Guest
Podeślesz linka ? Tak abym dobrze to pokierował.
 

DeletedUser19924

Guest
EH...a ja do czego link wrzucałem Tobie wcześniej?!
 

DeletedUser5

Guest
PS: Jak to możliwe, że nie dostajesz żadnych maili od Inno? Spam sprawdzałeś?

Czasem tak się zdarza. Jeśli jedna wiadomość zostanie zablokowana przez serwer, na którym gracz posiada skrzynkę pocztową, to kolejne wiadomości również będą automatycznie blokowane i tutaj musi pomóc administracja. A blokada może pojawić się z różnych powodów, przykładowo jak wspomniał misiek200200 literówka w adresie, stworzenie najpierw konta w Grepolis, a dopiero później skrzynki pocztowej, albo po prostu chwilowy problem z serwerem pocztowym. Możliwa jest oczywiście zmiana emaila w ustawieniach, natomiast często gracz chce użyć właśnie tego adresu lub podczas zmiany popełnia kolejną literówkę ;) Wtedy warto napisać do nas zgłoszenie.
 

DeletedUser29238

Guest
A potem, żeby nie było niespodzianek, kopiuj - wklej i błędu nie będzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry