Zmiana adresu email

  • Rozpoczynający wątek Bezkarny
  • Data rozpoczęcia

Zabezpieczenie przed zmina adresu email ?

  • Jestem za

    Głosy: 7 70,0%
  • Obojetne

    Głosy: 1 10,0%
  • Kestem przeciwko

    Głosy: 2 20,0%

  • W sumie głosujących
    10
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Przy zmianie adresu email powinna być wysyłana wiadomość na stary adres email z linkiem do potwierdzenia zmiany starego adresu na nowy

Uniknie sie w ten sposób kradzieży konta tak jak ja miałem nieprzyjemność mieć tak wystarczyło ze komuś udało sie czyjeś hasło zdobyć zmieniał email potem haslo i koniec ta zmiana pozwoli tego uniknać.
 

DeletedUser

Guest
1. a co jeśli ktoś założy konto podając onetowski e-mail? na onet wiadomości od grepolis b.często (o ile nie w 100%) nie przychodzą.

2. co jeśli kasuję sobie dane konto e-mail? chcę zmienić i nie mogę?
 

Robin65

Zespół Grepolis
1. a co jeśli ktoś założy konto podając onetowski e-mail? na onet wiadomości od grepolis b.często (o ile nie w 100%) nie przychodzą.

W wielu grach widziałem ostrzeżenia o tym by nie aktywować konta przy pomocy onetowskich adresów mailowych i jeśli jest tak jak piszesz to i tak taka osoba nie skorzysta z opcji przypomnienia hasła. I jeśli mimo ostrzeżenia jednak to zrobi to jej problem.

2. co jeśli kasuję sobie dane konto e-mail? chcę zmienić i nie mogę?

To jak z kontem bankowym przy likwidacji trzeba się zastanowić jakie zlecenia stałe i do czego to konto było potrzebne i najpierw utworzyć nowe przenieść wszystko i dopiero potem zamknąć stare.

Poza tym taka propozycja już jest tutaj utworzona przez członka Grepolis team.
 

DeletedUser

Guest
W wielu grach widziałem ostrzeżenia o tym by nie aktywować konta przy pomocy onetowskich adresów mailowych i jeśli jest tak jak piszesz to i tak taka osoba nie skorzysta z opcji przypomnienia hasła. I jeśli mimo ostrzeżenia jednak to zrobi to jej problem.
wielu graczy zmienia maile w czasie gry z onetowskiego na inny. nie należy zabierać im tej możliwości. czasem są też problemy z innymi (mniej znanymi) pocztami (onet to taki najbardziej znany winowajca) zakaz zmiany maila należy więc zostawić

To jak z kontem bankowym przy likwidacji trzeba się zastanowić jakie zlecenia stałe i do czego to konto było potrzebne i najpierw utworzyć nowe przenieść wszystko i dopiero potem zamknąć stare.
ja sam mam 4 konta e-mail (wp, onet, gmail, interia). na jednych portalach/grach jestem zarejestrowany na jednej poczcie a na innych na innej. jeśli kiedyś będę chciał skasować któreś z tych kont e-mail wolałbym mieć możliwość zmiany maila na inny

Poza tym taka propozycja już jest tutaj utworzona przez członka Grepolis team.
to jest zdecydowanie lepsza propozycja niż ta z tego wątku.
 

DeletedUser

Guest
1. a co jeśli ktoś założy konto podając onetowski e-mail? na onet wiadomości od grepolis b.często (o ile nie w 100%) nie przychodzą.

2. co jeśli kasuję sobie dane konto e-mail? chcę zmienić i nie mogę?

1. to poszukaj w spamie :)

2. pierwszy raz słysze zeby ktos sobie adres email kasował ale jeśli juz musisz to sobie zawsze możesz zmienić wcześniej adres email w grze
a jesli tego nawet nie zrobisz to po kasacji mozesz drugi taki sam email załozyc

po 3 to ci sie nudzi i nie masz co wymyslic
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
1. to poszukaj w spamie :)

2. pierwszy raz słysze zeby ktos sobie adres email kasował ale jeśli juz musisz to sobie zawsze możesz zmienić wcześniej adres email w grze
a jesli tego nawet nie zrobisz to po kasacji mozesz drugi taki sam email załozyc

po 3 to ci sie nudzi i nie masz co wymyslic

Po 3 to chłop ma rację, a ty bezkarny nie umiesz przyjąć krytyki...

Wziełeś pod uwagę fakt że np. zhackowano ci email i dlatego chcesz zmienić ??
 

Robin65

Zespół Grepolis
zhackowano ci email i dlatego chcesz zmienić ??

to jest jakiś argument ale kotrargumentem jest włamanie i kradzież konta (ze zmianą adresu mailowego) na Grepolis, co jest równoznaczne z jego utratą więc wolę mieć problem ze zmianą adresu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry