[Ulepszenie] Zmiana braku ataku podczas aktywacji urlopu 48h

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25805
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser25805

Guest
Witam.
Mam propozycję odnośnie atakowania podczas aktywacji urlopu.
Czy planujecie zmiany odnośnie niemożności ataku przez 48 godzin ( okres przejściowy) po włączeniu urlopu.
Uważam że to niesprawiedliwe, że nie można atakować nawet swojego okupowanego miasta podczas gdy inni gracze mogą wysyłać dowolną ilość ataków.
Apeluję o zmianę tej niesprawiedliwej sytuacji.
Pozdrawiam groszek1978
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Zmiana braku ataku podczas aktywacji urlopu 48h

Od aktualizacji do wersji 2.90 można atakować własne miasta podczas 48 godzin przed aktywacją urlopu :) Jeśli nie działa to tak, jak powinno, zgłoś proszę problem w dziale Błędy.
 

DeletedUser25805

Guest
Odp: Zmiana braku ataku podczas aktywacji urlopu 48h

ok. dziękuję za info.
A co z propozycją by możliwy był atak na innych w tym 48 godzinnym okresie przejściowym?
Przykład:
idzie atak na moje miasto wyliczam czas i wychodzi że mogę przeciwnikowi wybić jednostki ofensywne swoją kontrą, a tu zonk i nie mogę ataku puścić. Oponent mnie atakuje wszystkim co ma, a ja nic nie mogę mu zrobić. Nie mogę też pomóc koledze atakując jego okupowane miasto.
48 godzin to bardzo dużo czasu straconego. Jeśli nie można tego znieść to może należy go skrócić do 12-24 godzin
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Zmiana braku ataku podczas aktywacji urlopu 48h

Czasu straconego rzeczywiście sporo...co nie zmienia faktu, że w tych 48h nadal można sobie blaszkę agresora wbić:)

A co do samego pomysłu, to w sumie to w takiej formie już bardzo długo i jakoś zbytnio nikt się nie skarżył...a pewnie są też jakieś inne ograniczenia w tym wypadku, że ten brak możliwości wysyłania ataków podczas załączonego urlopu istnieje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry