[Omawiane] Zmiana dźwięku powiadomienia o ataku

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser25735
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser25735

Guest
Czy jest możliwość zmiana dźwięku powiadomienia o ataku w aplikacji na telefon, odgłos fanfar na spotkaniu w pracy nie jest zbyt pożądany
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Zmiana dźwięku powiadomienia o ataku

Czy jest możliwość zmiana dźwięku powiadomienia o ataku w aplikacji na telefon, odgłos fanfar na spotkaniu w pracy nie jest zbyt pożądany

temat już był poruszany i na razie nie ma możliwości chyba że coś się niedawno zmieniło.
ja sobie po prostu wyciszam
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Zmiana dźwięku powiadomienia o ataku

A ta podmiana pliku w telefonie już nie działa? Kiedyś można było tak zmieniać sobie "od środka" alarm.
 

DeletedUser25735

Guest
Odp: Zmiana dźwięku powiadomienia o ataku

napisz proszę coś więcej bo nie jestem w temacie, a wolałbym dzwonek niż wibracje
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Zmiana dźwięku powiadomienia o ataku

Ktoś tutaj na forum pisał kiedyś o możliwości wejścia do katalogu gry na telefonie (a nie w samej grze) i tam wrzuceniu nowego pliku z alarmem zamiast obecnego. Nie próbowałem nigdy, więc nie wiem jak to dokładnie wygląda i czy się sprawdza...możesz poszukać tematu tutaj na forum sobie.
 
Odp: Zmiana dźwięku powiadomienia o ataku

Na początek musisz wybrać jaki dźwięk, który chcesz mieć zamiast alarmu.Klikasz zmień nazwę i wpisujesz za nią incoming_attack.Wrzuć sobie to na pulpit,bo się często będzie przydawać ,ale o tym za chwilę.
Gdy podłączysz telefon do komputera otwierają się dwie zakładki Karta SD (jeśli ją masz oczywiście) i Pamięc wewnętrzna.
Grepolis znajduje się w tej drugiej czyli Pamięci wewnętrznej.
Następnie "Android" > Data > air.com.innogames.grepolis > files > Ringthones
Pokazuje Ci się 5 dzwonków do ataków,badań,końca rekrutacji itp.
By zmienić sygnał alarmu musisz wrzucić plik z muzyką , któremu wcześniej zmieniłeś nazwe na incoming_attack do tego folderu.
On zamieni się z domyślnym dzwonkiem i gotowe. Wszystko to jest na LG nie wiem czy na innych telefonach jest tak samo.
Wada jest jedna - czynność tą trzeba powtarzać po każdym włączeniu aplikacji ponieważ resetuje to dzwonek.
Jednak tak naprawdę to pięć kliknięć całość robi się w kilkanaście sekund.
 
Ostatnia edycja:
Odp: Zmiana dźwięku powiadomienia o ataku

Na początek musisz wybrać jaki dźwięk, który chcesz mieć zamiast alarmu.Klikasz zmień nazwę i wpisujesz za nią incoming_attack.Wrzuć sobie to na pulpit,bo się często będzie przydawać ,ale o tym za chwilę.
Gdy podłączysz telefon do komputera otwierają się dwie zakładki Karta SD (jeśli ją masz oczywiście) i Pamięc wewnętrzna.
Grepolis znajduje się w tej drugiej czyli Pamięci wewnętrznej.
Następnie "Android" > Data > air.com.innogames.grepolis > files > Ringthones
Pokazuje Ci się 5 dzwonków do ataków,badań,końca rekrutacji itp.
By zmienić sygnał alarmu musisz wrzucić plik z muzyką , któremu wcześniej zmieniłeś nazwe na incoming_attack do tego folderu.
On zamieni się z domyślnym dzwonkiem i gotowe. Wszystko to jest na LG nie wiem czy na innych telefonach jest tak samo.
Wada jest jedna - czynność tą trzeba powtarzać po każdym włączeniu aplikacji ponieważ resetuje to dzwonek.
Jednak tak naprawdę to pięć kliknięć całość robi się w kilkanaście sekund.
nie wiem co macie za telefony w samsungu normalnie na każde pow możesz dzwięk zmienic ustawienia aplikacje powiadomienia wchodzisz konkrętne powiadomienie i zmieniasz tam np na samą wibrację ew dzwięk i na jakiś tam z listy bądź swój :)
 
nie wiem co macie za telefony w samsungu normalnie na każde pow możesz dzwięk zmienic ustawienia aplikacje powiadomienia wchodzisz konkrętne powiadomienie i zmieniasz tam np na samą wibrację ew dzwięk i na jakiś tam z listy bądź swój :)
+, przez jakieś 4/5 lat używania samsungów chyba z raz miałem problem z powiadomieniami bo przyszły opóźnione o jakieś 20 minut, tak to zawsze wszystko normalnie wpada, a możliwość zmiany dźwięku apki od buta a nie grzebanie w plikach jak kilka lat wstecz to piękna sprawa
 
Status
Zamknięty.
Do góry