[Ulepszenie] Zmiana Ery Cudów

Za koncepcją ?

  • Tak

    Głosy: 1 33,3%
  • Nie

    Głosy: 2 66,7%
  • Trzeba trochę dopracować

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    3
Status
Zamknięty.
Era miała być zmieniona już dawno ale tu ani widu ani słychu niczego od inno :confused:
Tak więc mam propozycję jak ulepszyć Erę cudów by nie sprawiała że świat praktycznie obumiera na ten okres, potem co prawda jest jakieś odbijanie itd. ale w tym uczestniczy o wiele mniejsza ilość graczy bo większość rezygnuje :)
A oto moja sugestia:
-Zamiast budować cuda to może zrobić by tak aby te cuda były wybudowane w centralnej części mapy, nie skupione w jednym miejscu lecz porozrzucane.Ich lokalizację trzeba dobrze przemyśleć żeby nie faworyzować poszczególnych miejsc;

- Co do miast na tych cudakach jak dla mnie są dwie opcje:
a) Miasta są zrobione jak w przypadku eventu "Perski podbój" czyli są tworzone miasta i mają mocną obstawę (mniej roboty dla inno)
b) miasta są przydzielane sojuszom według jakiś kryteriów np. pozycja w rankingu, co będzie oznaczało ilość dostępnych miast na wyspach z cudami dla danego sojuszu i tu pojawia się myślenie strategiczne co odpuścić a o co walczyć :)

Zasady zdobycia cudaka będą proste jak obecnie;) Sojusz który powiedzmy zdobędzie 80% miast na danej wyspie kontroluje cudaka, oczywiście może być to np. 100% aczkolwiek sądzę że 80% będzie lepszym rozwiązaniem żeby uniknąć sytuacji gdy przeciwnikowi zostanie 1 miasto na cudaku i wpakuje do niego Okropne ilości defa z sojusznikami, w przypadku 80% będzie więcej miast do bronienia więc nie będzie faworyzacji obrońcy

Dodatkowo istnieje możliwość że zdobycie 4 cudów będzie o wiele cięższe więc można też obniżyć ilość potrzebnych cudów do wygrania z 4 do 3 ale to jest pod znakiem zapytania, zwyczajnie nie wiadomo jak to bezie wyglądać i zdobycie 4 cudów może być też niewykonalne w pewnych przypadkach
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja przeszła wstępną weryfikację i została przesłana do dalszego rozpatrzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry