[Ulepszenie] Zmiana Heleny

Czy podoba Ci się taka propozycja?

  • Tak, podoba mi się ta propozycja

    Głosy: 6 37,5%
  • Nie, nie podoba mi się ta propozycja

    Głosy: 8 50,0%
  • Obojętne

    Głosy: 2 12,5%

  • W sumie głosujących
    16
Status
Zamknięty.

DeletedUser24138

Guest
Od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad sensem działania tej bohaterki i nie do końca mi się to podoba. Ma swoją zaletę, ale za tą zaletą idzie znaczna wada co sprawia że nie jest to do końca opłacalna inwestycja. Dlaczego?
Niby skraca czas oczekiwania na bunt właściwy, ale co z tego jeżeli ten czas tracimy. Normalnie bez tej bohaterki możemy wbić rano bunt kilka minut po końcu bonusu nocnego, a czas oczekiwania na BW trwa równo 24 czyli możemy jeszcze do tej godziny następnego dnia wpłynąć kolonem. Natomiast jeżeli bunt wbijemy z Heleną to za 24h już nie będziemy mogli wpłynąć kolonem ze względu na to że będzie po BW przez to że niby zaoszczędziliśmy czas na oczekiwaniu na bunt, ale ten czas zniknął.

Oczywiście można wysyłać kolona tak by wpływał od razu po rozpoczęciu BW, ale każdy doświadczony gracz za pewne wie że niejednokrotnie wysyła się 2 kolony, 1 fejkowy, a drugi właściwy. Poza tym czasem może się nie udać wbić kolonem, a chciałoby się wysłać drugiego.

Ktoś może powiedzieć: to nie ma sensu przecież możesz grać z Heleną jak masz pewność że wbijesz wcześniej kolona niż za 24h. Wiadomo, ale ten równie dobrze Leonidas może zmniejszać atak jednostek w mieście. Wtedy też miałby swoje zalety jak i wady.

Krótko mówiąc moim zdaniem Helena powinna skracać czas oczekiwiania na BW i o tą samą wartość przedłużać BW.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Zmiana Heleny

W ankiecie brakuje "obojętnie"...
 

DeletedUser24138

Guest
Odp: Zmiana Heleny

1 raz robiłem temat i ankiete, jak wybrałem żeby były 3 odpo to nic się nie stało więc dałem tylko : tak / nie
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Zmiana Heleny

No to musisz zmienić, bo według regulaminu, muszą być trzy odpowiedzi.

A już odpowiadając na ten temat stwierdzę, że jestem na nie...a powód w sumie sam wymieniłeś:) Helenę i tak można mieć w jednym mieście, a wrzucanie jej co chwila do jakiegoś miasta jest raczej nierealne, więc i tak nie wysyła się jej ze wszystkimi atakami z buntem. Tym bardziej, jak mamy jakiś bunkier do rozbicia i ślemy kilka ataków (plus sojuszowe ataki), to nie mamy pewności, że akurat atak z Heleną wbije bunt.
 

DeletedUser11944

Guest
Odp: Zmiana Heleny

Jestem na nie, bo teraz jest dobrze. Helena jest po to, aby dac przeciwnikowi jak najmniej czasu na przygotowanie obrony i zeby pojawic sie z kolonem jak najszybciej (z ta bohaterka na najwyzszym poziomie mozna to zrobic po 10 godzinach i 12 minutach w miejsce 12 godzin). Sytuacja, ze w wypadku wbijania podburzania z Helena w chwile po zakonczeniu bonusa nocnego sprawi, ze koncowka buntu wlasciwego wypadnie w bonusie nocnym i chcac uniknac atakow w bonusie spowoduje, ze bunt wlasciwy trwa tak naprawde tylko kilka godzin to powinno byc ryzyko wkalkulowane. Cos za cos, za latwo byc nie moze ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Heleny

eee, ale żeś wymyślił :/
swoją drogą powinni wymyśleć więcej bohaterów
 
Status
Zamknięty.
Do góry