Zmiana informacji przy wyświetlaniu miast i wysp chodzi o doprecyzowanie

  • Rozpoczynający wątek Popescu
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o pomyśle?

  • Tak

    Głosy: 3 60,0%
  • Nie

    Głosy: 1 20,0%
  • Obojętne

    Głosy: 1 20,0%

  • W sumie głosujących
    5
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam

Mam taką propozycje aby przy wyświetlaniu miast albo wysp poza współrzędnymi albo danymi właściciela i nazwy miasta
wszędzie pojawiała się też informacja jakie to morze znaczy nr wiadomo mapa podzielona jest na morza(sektory)
niech np będzie to w formie takiej wchodzę przykładowo na swoje miasta i mam miasto xxxx morze 13 (9312) czy dałoby by takie małe usprawnienie wprowadzić szczerze szybciej można by się orientować które miasto potrzebujesz na już i jakoś logicznie je dzielić na grupy też nie ukrywam iż pod kątem ataków też by to pomogło.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana informacji przy wyświetlaniu miast i wysp chodzi o doprecyzowanie

Witam

Mam taką propozycje aby przy wyświetlaniu miast albo wysp poza współrzędnymi albo danymi właściciela i nazwy miasta
wszędzie pojawiała się też informacja jakie to morze znaczy nr wiadomo mapa podzielona jest na morza(sektory)
niech np będzie to w formie takiej wchodzę przykładowo na swoje miasta i mam miasto xxxx morze 13 (9312) czy dałoby by takie małe usprawnienie wprowadzić szczerze szybciej można by się orientować które miasto potrzebujesz na już i jakoś logicznie je dzielić na grupy też nie ukrywam iż pod kątem ataków też by to pomogło.
następnym razem weź połowe tego towaru co ostatnio
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Zmiana informacji przy wyświetlaniu miast i wysp chodzi o doprecyzowanie

Coś nie widzę ankiety ;] Hmm nie wiem czy to jest aż tak bardzo potrzebne zasadniczo wystarczy spojrzeć na prawy górny róg jak centrujesz i masz morze . Jak dla mnie wiele to nie zmieni ale to moje zdanie . Obojętny
 
Odp: Zmiana informacji przy wyświetlaniu miast i wysp chodzi o doprecyzowanie

Brak ankiety to po pierwsze.
Po drugie dopisz do nazwy miasta zamiast "miasto Zdzisława"
np. " Miasto 1 M55" itp . nie rozumiem sensu tego pomysłu , bo jest napisany nie jasno i żeby odszukać wazne informacje trzeba się bardzo skupić xd
Jak kolega zauważył zmień dilera :p
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Zmiana informacji przy wyświetlaniu miast i wysp chodzi o doprecyzowanie

Taka informacja znajduje się w info danego miasta.
Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry