[Nowość] Zmiana Nazwy gracza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22284
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za tym by zmiana nicku była by możliwa ?

  • Tak, jestem za.

    Głosy: 41 46,1%
  • Tak, jestem za ale trzeba to dopracować

    Głosy: 17 19,1%
  • Nie, jestem przeciwny temu ułatwieniu.

    Głosy: 25 28,1%
  • Jest mi to obojetne

    Głosy: 6 6,7%

  • W sumie głosujących
    89

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nazwy gracza

Jako twórca tematu uważam że taka mała zmiana naprawdę by wspomogła, jak mówiłem większość gier w które grałem dają możliwość zmiany nicku, np League of Legends tam za 1500 RP masz możliwość zmiany nicku, zresztą jak cały czas pisałem zmiana tego nicku by kosztowała większą kwotę monet dlatego też z tej opcji korzystali by gracze którzy nie są "huntowani" ale normalni gracze w końcu wolisz zapłacić 300 golda za zmianę nicku czy np 12 razy przyspieszyć sobie rekrutacje czy budowę wojska albo kupić 3 doradców ?

Zresztą jak pisałem w moim pomyśle to że gracz zmienił nick było by widać w rankingu i BB Code, w końcu kto powiedział że graczowi nie można dodać numeracji jak miasty ?


W rankingu by to wyglądało tak

Rhamiel (Aspera Ichtius) a by znależć tego gracza nie dawało by się nicku w bb codach tylko jego jakby numer jak sytuacja wygląda z miastem czyli kod bb Code do gracza Rhamiel byłby np taki [player]34550[/player]

Jednak łatwiej zapamiętać nick od numerka :) Mogłoby być podczas wyszukiwania w rankingu napisane (przykładowo) "Gracz Stefan1 zmienił nick. Nowy nick - Stefan2"
 

DeletedUser22284

Guest
Odp: Zmiana Nazwy gracza

Również można by było takiego gracza dwojako wyszukać, po nazwie jak i np numerku. Ale to już kwestia dla programistów, chociarz podejrzewam że napisanie takie skryptu byłoby możliwe.

Tak BTW kiedy jakiś pomysł jest jakby segregowany i brany pod uwagę jako zaakceptowany lub odrzucony ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nazwy gracza

Nie wiem, czy już ktoś o tym wspominał, ale jestem niestety na NIE, bo wydaje mi się, że to zwiększyło by liczbę osób, które (niestety) sprzedają lub oddają konta i zaraz zwiększyłoby ich wartość. Jak ktoś z nickiem Łukasz162764923 odda konto jakiejś Ani, to Ani będzie się źle grało z nickiem Łukasz, bo przecież każdy bedzie myslał, że jest chłopakiem, a jak Ania sobie będzie mogła zmienić nik na Ania162764923 to z miłą chęcią przyjmie/kupi konto od Łukasza.

Wprowadzenie pomysłu może niestety doprowadzić do szeregu nadużyć.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Zmiana Nazwy gracza

?! A jak ta Ania, będzie chciała przejąć konto, zgodnie z regulaminem, poprzez support, to co? Nadal ma być Łukaszem?

Tak, jestem za zmianą nicku gracza. Jednak, jedynie w sytuacji, gdy poprzez support jeden gracz przekazuje konto drugiemu. Ot, tyle!
 

DeletedUser22282

Guest
Odp: Zmiana Nazwy gracza

Tak,ale raczej za złoto jak prawie we wszystkich grach online np. Za 50,100,200 złota
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nazwy gracza

Musi być ta zmiana nazwy,bo czasami nick się nudzi o tak po prostu :p człowiek ma różne etapy życia coś się zmienia i chciał by coś zmienić i więc umożliwmy też tą zmianę :)
 

DeletedUser22284

Guest
Odp: Zmiana Nazwy gracza

Dobrze wiec, chciałbym by tematem zainteresował się support, oraz jeśli jest taka możliwość to prosiłbym moderatora o zamkniecie sondy, niestety tworząc ja nie wybrałem czasu skończenia a temat niedługo skończy dwa miesiące :) - a sam nie wiem jak ja zamknąć :)


Jak widać temat przyjął się dość dobrze ponieważ licząc "głosy za" oraz "głosy za, ale z dopracowaniem" liczba pozytywnych ocen co do tego pomysłu wynosi 31 do 20 przy 57 głosach :)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zmiana Nazwy gracza

Sondy mają nie mieć zakończenia o czym jest mowa tu więc dobrze zrobiłeś:)
§4. Każda propozycja musi posiadać sondę jednokrotnego wyboru, zawierającą opcje "za", "przeciw" oraz "obojętne". Czas zakończenia sondy ma mieć wartość 0, aby sonda nie została zamknięta automatycznie po pewnym czasie.
 

DeletedUser19540

Guest
Odp: Zmiana Nazwy gracza

Uważam ,że to przydatne ,ale żeby gracze ,którzy byli nieuczciwi na danym świecie nie mogli się ukryć za pomocą zmiany nicku ,wprowadziłbym możliwość wnioskowania o zablokowanie zmiany nicku dla danego gracza przez innych graczy.
 

DeletedUser21321

Guest
Odp: Zmiana Nazwy gracza

Ciekawa i bardzo przydatna propozycja ale cena zmiany nicku jest trochę za duża, poza tym ograniczenie ilości zmieniania nicku na 3 i jest dobrze :), na tak :D

np.
1 zmiana nicku - 100 złota
2 zmiana nicku - 200 złota
3 (ostatnia) zmiana - 300 złota
 

DeletedUser22284

Guest
Odp: Zmiana Nazwy gracza

Ciekawa i bardzo przydatna propozycja ale cena zmiany nicku jest trochę za duża, poza tym ograniczenie ilości zmieniania nicku na 3 i jest dobrze :), na tak :D

np.
1 zmiana nicku - 100 złota
2 zmiana nicku - 200 złota
3 (ostatnia) zmiana - 300 złota


Cena specjalnie taka wysoka by nie nadużywano zmiany nicku, i

Dodatkowo zmiana nicku była by możliwa tylko za golda i to powiedzmy 3 razy, każda zmiana była by droższa

o tym też pomyślałem :) - To wyżej to fragment opisu w mojej prezentacji pomysłu :)
 

DeletedUser22102

Guest
Odp: Zmiana Nazwy gracza

Uważam ,że to przydatne ,ale żeby gracze ,którzy byli nieuczciwi na danym świecie nie mogli się ukryć za pomocą zmiany nicku ,wprowadziłbym możliwość wnioskowania o zablokowanie zmiany nicku dla danego gracza przez innych graczy.

To można by dodać w profilu gracza jakąś historię zmiany nicku.
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Zmiana Nazwy gracza

Propozycja dobra:) Zawsze można dodać pod obecnym nickiem wszystkie wcześniejsze bądź w samym profilu pod herbem :)
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Zmiana Nazwy gracza

Propozycja odrzucona.
Powód: InnoGames nie ma w planach wprowadzenia na razie takiej opcji.
 
Do góry