[Nowość] zmiana nazwy gracza

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser28092
  • Data rozpoczęcia

zmiana nazwy gracza za złoto


  • W sumie głosujących
    20

DeletedUser28092

Guest
Witam, moja propozycja jest zmiana nazwy gracza za złoto.
 

DeletedUser19924

Guest
Jestem na nie. Nie ma to większego sensu. Walczysz z kimś, a on nagle staje się kimś innym? Dotychczasowe rozwiązanie jest ok i nie ma sensu tego zmieniać.

PS: Dodaj trzecią opcję w ankiecie, żeby było to zgodne z regulaminem. Ankieta nie może mieć też czasu zakończenia. Nie mówiąc już o samym temacie, bo praktycznie nie przedstawia on żadnej propozycji, tylko luźno rzucony pomysł...
 

DeletedUser25428

Guest
Dobry pomysł. Jak ktoś wybrał sobie zły nick np. jakaś literówka się trafi, to dostanie szansę go zmienić.
I to się przyda przy przekazywaniu kont np. ktoś ma nick warriorheniu i chce oddać konto jakiejś dziewczynie. przecież naturalne, że nie będzie chciała takiego nicku.
 

DeletedUser19924

Guest
Pomysł jest fatalny i nie ma tutaj co dyskutować...i raczej nie będzie służył takim celom, tylko będzie to nadużywane.

PS: W ostateczności, Team także może zmienić nazwę gracza...więc wystarczy :)
 

DeletedUser5

Guest
Gdyby gracz mógł posiadać wyłącznie jedno konto, to opcja zmiany nicka (pomijając już kwestię za złoto czy za darmo, np. raz na rok) mogłaby być przydatna. A że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby na nowym świecie rozpocząć grę na nowym nicku, to jestem na nie.
 

DeletedUser17617

Guest
Pomysl jest genialny i nie ma tu co dyskutowac, bez dwoch zdan, a nawet czternastu.
 
Do góry