[Ulepszenie] zmiana nazwy miasta- apka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13185
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za dodaniem możliwości zmiany nazwy miasta na apce???


  • W sumie głosujących
    25

DeletedUser29944

Guest
Sądzę że też by się to przydało. Fajnie też by było jakby była możliwość wykonywania wszystkich poczynań w komputerze także na apce :)
 

DeletedUser19924

Guest
Po pierwsze, to zmień treść propozycji, tak aby była logiczna całkowicie i napisana prostym językiem. Ankieta jest wymagana regulaminem.

PS: A na apce nigdy nie będzie można zrobić wszystkiego, tak jak na kompie. Apka nie jest tutaj grą, tylko dodatkiem do niej, tak aby można było w każdej chwili zareagować na atak + pogadać na forum + zebrać surowce. Tyle.
 

DeletedUser13185

Guest
Po pierwsze, to zmień treść propozycji, tak aby była logiczna całkowicie i napisana prostym językiem. Ankieta jest wymagana regulaminem.

PS: A na apce nigdy nie będzie można zrobić wszystkiego, tak jak na kompie. Apka nie jest tutaj grą, tylko dodatkiem do niej, tak aby można było w każdej chwili zareagować na atak + pogadać na forum + zebrać surowce. Tyle.
Ale to ma być dodatek do apki, są osoby które nie mają wgl czasu na komputerze pograć to grają tylko na apce
 

DeletedUser27444

Guest
Po pierwsze, to zmień treść propozycji, tak aby była logiczna całkowicie i napisana prostym językiem. Ankieta jest wymagana regulaminem.

PS: A na apce nigdy nie będzie można zrobić wszystkiego, tak jak na kompie. Apka nie jest tutaj grą, tylko dodatkiem do niej, tak aby można było w każdej chwili zareagować na atak + pogadać na forum + zebrać surowce. Tyle.
Dodatek ? Okej.
ale ta reakcja na atak , czy nie daj Boże zbieranie surki ... Tu Cię poniosło Don
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser19924

Guest
No, ale zejdźcie na ziemie. To jest gra komputerowa...a nie na aplikację. I w najbliższej przyszłości się to nie zmieni. Wystarczy trochę poczytać to forum, by wiedzieć takie rzeczy.

ale ta reakcja na atak , czy nie daj Boże zbieranie surki ... Tu Cię poniosło Don
smiley_emoticons_auslachen2.gif
No, a nie jest tak? Jak siedzisz w pracy, nie masz kompa, tylko dostęp do apki, to chyba to jest jedyne wyjście...no, chyba że masz bota, który broni i zbiera surkę:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24190

Guest
No, ale zejdźcie na ziemie. To jest gra komputerowa...a nie na aplikację. I w najbliższej przyszłości się to nie zmieni. Wystarczy trochę poczytać to forum, by wiedzieć takie rzeczy.
no właśnie Donbeker zejdź na ziemię bo to nie jest gra komputerowa tylko przeglądarkowa. Aby to odpalić nie musisz mieć mocnego sprzętu komputerowego wystarczy naprawdę bardzo stary i słaby sprzęt byle pociągnął przeglądarkę :)))) A dzisiejsze komórki przewyższają wielokrotnie moc obliczeniową takich starych komputerów więc jest to zasadne aby wersja komputerowa była kompatybilna w 100% z mobilną.
 

DeletedUser27444

Guest
No, a nie jest tak? Jak siedzisz w pracy, nie masz kompa, tylko dostęp do apki, to chyba to jest jedyne wyjście...no, chyba że masz bota, który broni i zbiera surkę:)
Jest tak ??? Hmmm... praktycznie jedyne co robię teraz to odeślę offy i z jednego , góra dwóch miast podeślę jakiegoś deffa .. Ale obroną bym tego nie nazwał.
Raczej lecę do kompa ..
A ze zbieraniem surki to już sam wiesz jak jest ... apka nadaje się do tego jak widelec do jedzenia zupki mlecznej ...
 
dlatego ;) komp 24h włączony , TeamViewer i ze smartfona można grać jak na zwykłej przeglądarce :) a apka ... no cóż wyłącznie do powiadomień ...
 

DeletedUser19924

Guest
Komputerowa/Przeglądarkowa na jedno wychodzi i przecież dobrze wiesz, o co mi chodziło. A jak już Ci tak bardzo przeszkadza określenie "komputerowa", to napiszę, że "przeglądarkowa". Dalej nie zmienia to mojego przesłania...aplikacja jest tutaj dodatkiem i nigdy (choć patrząc na tę grę, to chyba "nigdy nie mów nigdy" można by powiedzieć) nie będzie posiadała wszystkich możliwości wersji przeglądarkowej. I to nawet nie jest moje zdanie, tylko Inno :)

Tak, zdaję sobie sprawę jak to wygląda na apce. Czysto teoretycznie jednak, to takie funkcje powinna ona spełniać. Funkcjonalność nie jest jej najmocniejszą stroną, ale trzeba pamiętać, że na początku w ogóle jej nie było, a później mieliśmy jeszcze mniej funkcjonalny dodatek.
 

DeletedUser24190

Guest
gra aktywna wymaga ciągłego bycia online dlatego bardziej poręczniej jest siedzieć lub biegać po mieście z komm lub tabem niż z kompem. Myślę również, że się mylisz w kwestii, że apka jest tylko dodatkiem (tak było na początku) ale to się zmienia jak przyzwyczajenie ludzi. Za jakiś czas (może nawet i już tak jest) więcej ludzi będzie grało albo już gra na apce a nie na kompie a panowie z Inno pewnie też obserwują zmieniające się trendy i zmienią zdanie bo komórki są coraz mocniejsze i wydajniejsze więc dają coraz więcej możliwości. Więc za moment która wersja będzie tylko dodatkiem???
 
tyle że na "apce" nie będziesz mieć Krecika,GRCRT,DiO bez których już "nie da" się grać , tzn da się ale gra staje się ograniczona do podstaw ...
dlatego też jak już chcesz biegać z tabletem lub smartfonem po mieście i być online to rozwiązanie które ja stosuje czyli łączenie się z kompem
na którym jest odpalona przeglądarka z Grepo jest jednym z najlepszych rozwiązań aby połączyć jedno z drugim ...
po jakimś czasie dojdziesz do wprawy aby na 5" ekraniku obsłużyć 15-30" wyświetlacz ;)
 

DeletedUser24190

Guest
tak naprawę to po cholerę to wszystkie apki i dodatki jak Kreciki i GRCRT. Kiedyś tego nie było a grało się cudownie i epicko.
 

DeletedUser27444

Guest
Wyścigu zbrojeń nie zatrzymasz ... postęp Panie .. postęp
smiley_emoticons_lol.gif

GRCRT daje ci przynajmniej miasto w najbliżeszej odległości od innego miasta i jeszcze z konkretnej grupy ... To jest nie do przecenienia ...
Szybkość przesyłu choć surki zdecydowanie się zwiększyła , efektywność "siedzenia" przed kompem ... teraz nie siedzisz i czekasz po pół godziny na surkę żeby jednostki zrekrutować ... przesyłasz z wszystkich najbliższych miast w okolicy .
To jak miecz i miotacz .... Miecz świetlny .. taka broń na bardziej cywilizowane czasy była ...
Teraz nie ma zmiłuj!!!

PS Zawsze uważałem że w StarWars niedocenienie miotaczy było co najmniej dziwne :)))))))
 

DeletedUser10899

Guest
Jeśli chodzi o mnie to sama propozycja zmiany nazwy miasta na mobilce jest ok, choć nie jest to wg. mnie koniecznością bez której nie da się grać. Jeśli ktoś gra tylko na mobilce to tak naprawdę nie może być topowym Graczem, współczuję Graczowi z mobilki zmierzenia się w boju z Graczem korzystającym z komputera. Nie chodzi tu o to że ktoś promuje Graczy korzystających z komputera, ale o to, ze nie da się aplikacji zrobić na tyle funkcjonalnej jak sama gra. Nie da się z telefonu tak klinować jak z komputera, a to raczej dlatego ze dzisiejsze technologie na to nie pozwalają, kolejną sprawą jest to, że i tak już aplikacja jest bardzo rozbudowana i sporo Graczy narzeka, ze na ich telefonach nie działa tak jak powinna, niestety taka jest prawda, ze im więcej funkcji w niej będzie tym większe wymagania sprzętowe będzie ona miała.
Czytałem również komentarz, że do gry w Grepolis wystarczy stary komputer z samą przeglądarką, zapewne ktoś taki nie próbował nigdy się porządnie bronić na takim komputerze ani niczego zrobić. Na starym komputerze nawet farmienie wiosek dużo czasu zajmuje. Tak, że porządny komputer też pomaga w grze i czasie w jakim wykonuje się akcje na grze. To chyba tyle wyjaśnień odbiegających trochę od samej propozycji, natomiast sama propozycja dotyczy zmiany nazwy miast więc zagłosowałem na tak .
 
Do góry