Zmiana nicku na koncie ???

Gram już prawie dwa lata na Grepolis i pierwszy raz spotykam się z tym że gracz z dnia na dzień zmienia nick na swoim koncie......mam z nim korespondencję i tam także nastąpiła zmiana nicku (to normalne)....więc nie jest to przypadek. A wiem że do tej pory nie było opcji zmiany nicku na danym świecie i to na koncie z kilkudziesięcioma miastami???? Proszę o wyjaśnienie mi tej kwesti....czy może zaszły zmiany jakieś czy jest to jakaś machlojka danego gracza?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana nicku na koncie ???

Nick może zostać zmieniony tylko wtedy gdy jego treść jest niezgodna z regulaminem.
 
Odp: Zmiana nicku na koncie ???

No to więc widzę że gościu ma plecy wyżej......jego poprzedni nick nie był niezgodny z regulaminem,a zmiana nicku zaszła. I co jeszcze dziwniejsze,po mojej prośbie o sprawdzenie gracza przez support, codziennie zostaję zarzucany trzęsieniami,błyskawicami i plagami przez danego gracza(jesteśmy daleko od siebie,więc tylko to mu pozostało). A jak wszystkim wiadomo, nasze sprawy zgłaszamy do (support) takich samych graczy jak my, pełniących swą rolę jako wolontariusze. Czyli po prostu są osoby które korzystają z przywilejów tych stanowisk do powiadamiania innych graczy o zaistniałych zgłoszeniach. No ale nie ma się co dziwić, to Polskojęzyczny serwer....Polak jak zawsze....WSZYSTKO POTRAFI I ZROBI.
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Zmiana nicku na koncie ???

Napisz mi na priv nick tego gracza i świat,sprawdzę sytuację.
 
Do góry