Zmiana obecnej osady na inną.

DeletedUser

Guest
Witam,

piszę z takim zapytaniem tutaj, ponieważ nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi na to pytanie.. Namówiłem znajomego do gry na RHO. Niestety wylądował na ponad 100 godzin ode mnie, nawet jeśli chciałbym podesłać mu jakieś wsparcie. Czy jest możliwość w jakiś sposób aby zamienić jego obecną pozycję na nową ?? On może zacząć od początku. Na mojej wyspie są wolne miejsca.. Proszę o szybką odpowiedź, lub informację gdzie z tą sprawą się kierować.
 

DeletedUser

Guest
Sam sobie odpowiedziałeś na to pytanie.
On może zacząć od początku.
Niech tak zrobi.

(ustawienia, zacznij od nowa)

Jeśli była możliwość wyboru kierunku to powiedz mu jaki Ty wybrałeś i niech on wybierze taki sam.
 

DeletedUser

Guest
No właśnie w tym problem, żeby on mógł mieć nowe miasto koło mnie a nawet u mnie na wyspie bo są już wolne miejsca.. Jeśli wybierze nawet "zacznij grę od nowa" i nawet jak wybierze kierunek, nie koniecznie znajdzie się koło mnie. Nawet na jednym morzu odległość między jednym końcem a drugim może być to 15 godzin i więcej..
 

DeletedUser

Guest
A czy ewentualnie, inny gracz, który rezygnuje samowolnie z gry, może w jakiś sposób przekazać swoje konto, komuś innemu ?
 

DeletedUser

Guest
niech zaczyna od poczatku az do skutku na NY udało mi sie ze znajomym załozyc osady na jednej wyspie
 

DeletedUser

Guest
Jest nowa opcja zaproś znajomych skorzystaj z niej.

Kliknij na wolne miejsce na wyspie potem Zaproś podeślij linka znajomemu (tak będzie szybciej) znajomy klika, a po rejestracji jego miasto wyświetla się w wybranym miejscu.

Innego sposobu chyba nie ma ;)
 
Do góry