[Ulepszenie] Zmiana opisu przyspieszonej budowy

Czy jesteś za wprowadzeniem zmiany?

  • Tak

  • Nie

  • Nie mam zdania


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.
Obowiązujący opis bonusu Przyspieszona Budowa nie jest dostatecznie klarowny - nie jest tam zaznaczone, że ten bonus działa inaczej niż Wydajni Budowniczy.
Obecny opis: " Twoi ludzie wznoszą nowe budynki szybciej niż zwykle. Czas budowy budynków zostanie skrócony o 30% przez X czasu"
Wydajni_budowniczy_%28rzadki%29.png
Przypieszona_budowa.PNG


Generalnie to o ile nie sprawdzi się na wiki, to nigdzie nie ma informacji o tym, że ten bonus skraca budowę tylko budynków, które zostaną zakolejkowane po jego odpaleniu. Nie znając opisu w wiki/nie korzystając z bonusu zbyt często (a jest to dinozaur wśród bonusów), można założyć, że ten bonus działa tak jak wydajni budowniczy, czyli skraca każdy budynek i zwyczajnie raz za razem go marnować.

Proponuję zmianę opisu na: "Twoi ludzie wznoszą budynki szybciej niż zwykle. Czas wykonywania nowych zleceń budowy zostanie skrócony o 30% przez X czasu."
 
ehh a kiedyś nie było "złotej" i "niebieskiej" i trzeba było z rozsądkiem je używać na wolnych światach ...

wspominałem już o tych kotletach jak pierwsze statki wychodziły ;) , że takie relikty powinny być głęboko zakopane i już nie używane ;) ... ale trzeba urozmaicić pulę nagród ...
w Tyche nawet się zapodział bonus z Puszki Pandory ;)
 
ehh a kiedyś nie było "złotej" i "niebieskiej" i trzeba było z rozsądkiem je używać na wolnych światach ...

wspominałem już o tych kotletach jak pierwsze statki wychodziły ;) , że takie relikty powinny być głęboko zakopane i już nie używane ;) ... ale trzeba urozmaicić pulę nagród ...
w Tyche nawet się zapodział bonus z Puszki Pandory ;)
Kiedyś też nie było potuska a przedewszystkim alarmów na telefon z apki i się było git co nie znaczy że było to fajne.
 
A to tutaj sprzeciw, to nie jest taki znowu tragiczny czar. Trochę jak posiłki szerków, łuków i hopków w jednym, tylko trzeba potem procki rozbić.
ale ja nie napisałem nic negatywnego ;) tylko ciekawostke że zapodział się bonus z puszki ;)
puszka była innowacyjna co do niektórych bonusów ;) w szczególności plaga demoralizacji ... który to bonus jest najbardziej skopanym bonusem ;) bo działa tylko na wojska własne z miasta pod warunkiem że w danej chwili są w mieście ;)
 

DeletedUser29757

Guest
absurdem jest to że ona nie działa jak ta złota.. a najczęściej to wypada z eventów i szkoda tylko pulę nagród marnować na to dziadostwo
a ja się cieszę że ona działa tak jak działa. Jest słabsza od obu pozostałych, ale to dobrze. Takie "kiepskie" nagrody też są potrzebne w evencie, aby bardziej cieszyły te lepsze. Mogą ich też więcej rozdać dzięki temu. Różnorodność bonusów moim zdaniem jest dobra. Im więcej tym lepiej i ciekawiej.
 

DeletedUser29757

Guest
ja tam tęsknię za czasami gdy robiło się synchro z surki z wszystkich miast aby wstawić do kolejki w 3h 7 ostatnich poziomów senatku, ak czy gospody. Teraz można zrobić po prostu pełną kolejkę przez cały dzień i wtedy odpalić bonus. nuda :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry