Zmiana prędkości świata Olous

Jaką chcesz prędkość świata Olous

  • 1x

    Głosy: 27 20,6%
  • 2x

    Głosy: 16 12,2%
  • 3x

    Głosy: 80 61,1%
  • 4x

    Głosy: 25 19,1%

  • W sumie głosujących
    131
Status
Zamknięty.
SiH to był ostatni raz w 2016. Grepo to maszynka do zarabiania pieniędzy-niestety takimi decyzjami ktoś podcina sobie gałąź, na której siedzi. Twierdzisz, że ktoś się nauczy gry wchodząc na 1kę gdzie nie będzie poważnych ekip? Nauczyłem się gry dostając oklep od najlepszych, a nie na ogórkowych światach. Suma sumarum trzeba iść za głosem większości, a nie wymyślać jakieś bohomazy. I tu akurat popieram tą większość. Dlaczego nie robią 2 światów teraz? Szybki i wolny. Na wolnym będzie grać Darsen, a na szybkim reszta:) I wszyscy byli by szczęśliwi:)
Nie chodzi o naukę a bardziej o zachęcenie moim zdaniem. Ktoś kto gra pierwszy raz w grepo i dostanie oklep w pierwszy miesiąc to raczej nie wróci do tej gry. Zawsze znajdą się Ci wytrwali którzy będą dalej grać ale jaki to jest procent.
Co do dwóch światów to mogli to zrobić, równie dobrze można było wolny świat odpalić w wakacje bo one i tak trwają z dwa lata więc różnicy by to nie zrobiło natomiast przy szybkim świecie różnica w tym kiedy zostanie on odpalony jest. Tak czy siak support już się jasno wyraził i wielu musi czekać.
 
Nie no jak jesteś nowy to wchodzisz na pierwszy świat z brzegu czyli w tym wypadku będzie to Olous. Chyba nie twierdzisz, że gracz pierwszy raz odpalający grepo (takiego mam na myśli) będzie szukał świata jak on nawet nie wie o co chodzi w gierce
 

DeletedUser34688

Guest
Ty twierdzisz, że to maszynka do zarabiania pieniędzy, a ja twierdzę, że to też gra strategiczna, której mimo wszystko trzeba się nauczyć, później ewentualnie płacić. Szanuję Twoje zdanie, ale nie wszyscy muszą myśleć jak Ty. Wielu zaczynało na prędkościach 1 i bardzo dobrze wspominają takie światy. Cześć gra do dzisiaj na szybkich, a cześć wchodzi na wolne.

SiH grali pod tą nazwą ostatni raz w 2016, bo do tej pory nie wyszedł świat z prędkością 1. Kto wie. Może teraz wejdą.

Nikomu nic nie będziemy udowadniać ani też się między sobą spierać, ale sami musicie przyznać, że na szybkich światach pojawiają się ciagle te same Nicki, brak świeżości. Może jak teraz cześć odpuści, to wpadnie ktoś, kto pokaże jak grać na wolnych bez narzekania i wytworzy się jakaś konkurencja.

Uciekliśmy od głównego tematu,więc dodam tylko, że liczba głosów na wyższą prędkość nie powala. Spodziewałem się większego zaangażowania ekip chcących szybki świat.
 

DeletedUser34448

Guest
Mam nadzieję że prognozy niektórych graczy się spełnią i bedzie dużo złota do wyciągnięcia. Ale jak mawiają janusze biznesu : żeby zarobić trza zainwestować :))
 
Uciekliśmy od głównego tematu,więc dodam tylko, że liczba głosów na wyższą prędkość nie powala. Spodziewałem się większego zaangażowania ekip chcących szybki świat.
No jak nie, licząc że 3 i 4 to szybkie a 1 i 2 wolne to na szybkie jest 81% głosów. Dominacja zważywszy, że przecież wiele osób pisało o tym by dodać chociaż +1 do szybkości.
Z resztą Twojej wypowiedz się zgadzam
 

DeletedUser34688

Guest
Nie chodziło mi o różnicę, lecz o samo zaangażowanie. Nie czepiam się, tylko troszkę się zawiodłem :D:D
 
Ty twierdzisz, że to maszynka do zarabiania pieniędzy, a ja twierdzę, że to też gra strategiczna, której mimo wszystko trzeba się nauczyć, później ewentualnie płacić. Szanuję Twoje zdanie, ale nie wszyscy muszą myśleć jak Ty. Wielu zaczynało na prędkościach 1 i bardzo dobrze wspominają takie światy. Cześć gra do dzisiaj na szybkich, a cześć wchodzi na wolne.

SiH grali pod tą nazwą ostatni raz w 2016, bo do tej pory nie wyszedł świat z prędkością 1. Kto wie. Może teraz wejdą.

Nikomu nic nie będziemy udowadniać ani też się między sobą spierać, ale sami musicie przyznać, że na szybkich światach pojawiają się ciagle te same Nicki, brak świeżości. Może jak teraz cześć odpuści, to wpadnie ktoś, kto pokaże jak grać na wolnych bez narzekania i wytworzy się jakaś konkurencja.

Uciekliśmy od głównego tematu,więc dodam tylko, że liczba głosów na wyższą prędkość nie powala. Spodziewałem się większego zaangażowania ekip chcących szybki świat.
SiH już nie zagra - i to nie jest kwestia braku światów z prędkością 1. Już na Kos wyraźnie zaznaczyli, że to ich ostatni serwer.

Grepo jest nastawione na zysk, takie jest właśnie podejście twórców gry. Jeśli chcą mieć z tego jeszcze jakieś profity to muszą liczyć się ze zdaniem. To nie jest PRL by wcisnąć byle jaki serwer w myśl: bierzcie co dajemy. Z serwera, na którym nikt poważny nie będzie grał nie ma żadnych profitów. Co im po świecie, na którym zagrają uczniaki z bez premki lub z samym zarządcą?

Drogie inno - kompromis. Proponuję 2 rozwiązania: zmiana prędkości na 2/4/3 lub otwarcie dodatkowego szybkiego serwera. Na wiosnę jeden serwer po drugim puszczaliście. Teraz kiedy jest gorzej to puszczacie kiczowaty serwer, na którym rzadko kto będzie chciał grać.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Odpowiedź została udzielona wczoraj o godzinie 20:25 i pozwolę sobie ją zacytować w całości

Dziękujemy za poświęcony czas i chęci w udzielaniu się w życiu gry i w jej tworzeniu.
Dostrzegamy ilość głosów nad zwiększeniem prędkości, ale też dostrzegamy grono graczy wolnych prędkości.
Wielokrotnie padały już propozycje zmian w ustawieniach świata przy starcie i niejednokrotnie braliśmy wasze zdanie pod uwagę.
Ostatni świat z prędkością 1 powstał w 19.07.2018. Ostatnie dwa światy były szybsze (4 / 4 / 3). Szybsze światy powstają obecnie częściej, niż te wolniejsze. Ogólnie w grze widzimy, że mamy grono graczy wolących jeden, jak i drugi rodzaj światów (wolne/szybkie).
Analizując wasze propozycje w dyskusjach postawiliśmy na obecne parametry świata.
Wszystkim nam zależy, aby w grze panowała różnorodność i zadowolić grona większe jak i te mniejsze.

Obecne ustawienia zostaną podtrzymane i nie jest obecnie planowane zwiększenie jego prędkości.
Proszę zwrócić uwagę, jakie prędkości świata powstały w ostatnich latach -> Link na Wiki
Proszę zrozumieć wszystkie strony i każdy rodzaj graczy.
Każdy ma własne preferencje do gry i ustawień.
Dlatego proszę o uszanowanie obecnych ustawień i zachęcam do gry.

Udanych podbojów.
 

DeletedUser34688

Guest
Grepo jest nastawione na zysk, takie jest właśnie podejście twórców gry. Jeśli chcą mieć z tego jeszcze jakieś profity to muszą liczyć się ze zdaniem. To nie jest PRL by wcisnąć byle jaki serwer w myśl: bierzcie co dajemy. Z serwera, na którym nikt poważny nie będzie grał nie ma żadnych profitów. Co im po świecie, na którym zagrają uczniaki z bez premki lub z samym zarządcą?

Jedni narzekają, że wszystko za złoto i liczy się tylko zysk a kolejni marudzą, że nie mogą wydać kasy. I jak tu komuś dogodzić :confused: ale dostrzegam w tym wszystkim kompromis. Jeżeli teraz nie wydasz złota, to zaoszczędzisz pieniążki na kolejny świat. Tam zainwestujesz wiecej, a inno zarobi i zwróci się z Olous. Wszyscy będą zadowoleni :D
 

DeletedUser29858

Guest
Nie ma sensu już ich prosić o zwiększenie tej prędkości... Według mnie odwalili maniane po całości i tyle w temacie. Sapcio dodał wczoraj jakąś odpowiedź z pół automatu i się cieszą. Oni maja chyba przygotowany jakiś wzór odpowiedzi i później zmieniają kilka słów. Dziś przyszła Dorcia zacytowała odpowiedź kolegi i elo... Nie chcę już mi się pisać i prosić. Niech już będzie ta jedynka i garstka ludzi niech z suportem idzie tam sobie grać.
 

DeletedUser34448

Guest
Chce pochwalić pomysl z tym nowym światem. Podoba mi sie bo zloto bedzie. :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry