[Ulepszenie] Zmiana prędkości handlu na Chania pl116

Czy jesteś za wprowadzeniem tej propozycji?


  • W sumie głosujących
    88
Status
Zamknięty.
Zdecydowanie jestem za. Tak po ludzku - nie chce mi się siedzieć na grze x godzin, tylko dla tego że muszę surowce na rozbudowę miasta wysłać (tudzież wojska), "pięć mórz dalej". Chce zrobić swoje i zająć się czymś innym poza grepo.
smiley_emoticons_dream1.gif


Od tego jest szybkość świat (budowy właściwie) i jednostek, by regulować sprawy związane z prędkością gry - ale nie powinno tyczyć się to handlu sensu stricte. Abstrahując już od tego co OsZczepCS pokazał na początkowym screenie. Z handlem jest właściwie jak z famierniem surowców na wyspach rolniczych - jak ktoś chce to się angażuje i ma z tego profit, a jeśli nie - to nie. A jaki mam mieć profit z tego że palikuję wysypy niezbędne pod olimp i chce je rozbudować? Wychodzi mi na to, że jest nim pięcio-godzinne wyłączenie mnie z handlu.
smiley_emoticons_scared.gif
 
Abstrahując już od tematu zastanawia mnie co zmieni rozgrywka bez złota ?Tylko tyle że ludzie nie kupujący go będą zmuszeni go zakupić na premki ,bo jak grać bez nich to każdy chyba wie .
 
Zdecydowanie jestem za. Tak po ludzku - nie chce mi się siedzieć na grze x godzin, tylko dla tego że muszę surowce na rozbudowę miasta wysłać (tudzież wojska), "pięć mórz dalej". Chce zrobić swoje i zająć się czymś innym poza grepo.
smiley_emoticons_dream1.gif


Od tego jest szybkość świat (budowy właściwie) i jednostek, by regulować sprawy związane z prędkością gry - ale nie powinno tyczyć się to handlu sensu stricte. Abstrahując już od tego co OsZczepCS pokazał na początkowym screenie. Z handlem jest właściwie jak z famierniem surowców na wyspach rolniczych - jak ktoś chce to się angażuje i ma z tego profit, a jeśli nie - to nie. A jaki mam mieć profit z tego że palikuję wysypy niezbędne pod olimp i chce je rozbudować? Wychodzi mi na to, że jest nim pięcio-godzinne wyłączenie mnie z handlu.
smiley_emoticons_scared.gif
Hej, śpisz? :3
 
Dla wszystkich płaczków piszących - nie bo się nie zmienia, gdzie byliście jak poniższe zmiany były głosowane:
https://pl.forum.grepolis.com/index.php?threads/mochlos-i-próg-punktowy.32423/ -> To nwm czy coś się
zmieniło, ale wpłynęłoby na trwający świat i zostało zaakcpetowane

https://pl.forum.grepolis.com/index.php?threads/nagroda-dzienna-mityczna-czara.32432/ -> But w dziennej
ułatwiłby życie, a też ułatwiłby rozgrywkę

https://pl.forum.grepolis.com/index.php?threads/dodatkowe-opcje-w-podglądzie-jaskiń.27135/ ->
wprowadzone w zeszłym roku znacząco ułatwiło gromadzenie srebra i też weszło w trakcie trwania serwerów

https://pl.forum.grepolis.com/index.php?threads/ulepszenie-artefaktów.33205/ -> Jeśli wejdzie w życie
też zmienią się aktualnie posiadane bonusy

Swoją drogą według waszej logiki artefakty przyznawane nie powinny się dodawać na serwerach które już są w toku XD
 
1.W przypadku prędkości handlu, to nie widzę jakiegokolwiek sensu w serwerach z mniejszą niż 3. O ile mała prędkość świata/jednostek oferuje jakieś tam zmiany w rozgrywce i tego typu światy powinny od czasu do czasu się pojawiać to wolny handel wyłącznie wydłuża bezsensowne czekanie na surę. 3 to powinien być standard, szczególnie na olimpie.
xDD alphahydranoid napisz, że wyrzucenie golda nie zmieni, że topka nie będzie topką
co więcej uważam, że wtedy by było jeszcze większe bobowanie
2.Topka będzie topka, bo czas>>złoto. Serwer bez złotka jakiś by się przydał, żeby to udowodnić, ale nie ma co liczyć, że inno się na to zgodzi. Przypuszczam, że boi się, że dopuszczenie precedensu spowoduje, że pewna pula graczy zrezygnuje z grania na serwerach ze złotem i będzie wymuszać kolejne i kolejne serwery bez golda.
3.Wracam do snu.. wiosennego?
Elo grepo-forumowicze.
 
Handel to wg. mnie powinien być z prędkością światłowodową.
No chyba że wymiana pomiędzy wrogim sojuszem to można by wprowadzić jakieś opuźnienia
, ale wymiana z wioskami i sojusznikami to z prędkością światła.
zwarcie.gif

(tylko że gra toczy się w czasach starożytnych i jeszcze nie było światłowodu)
 
Suseł nie pisz o płaczkach, bo sam mi żale na priv uskuteczniasz, że w złym towarzystwie głosowałem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry