[Wyjaśnione] Zmiana reguł w handlu złotem/surowce

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13253
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser10777

Guest
Odp: Zmiana reguł w handlu złotem/surowce

zmiany wprowadzone z aktualizacją

-Zmieniono minimalne wartości handlu złotem: od teraz minimalna oferta musi wynosić 50 sztuk złota oraz 2000 surowców.-

chyba maksymalne ? jeśli chodzi o surowce :)

he he nawet nie potrafią poprawnie wysłać wiadomości do graczy,pewnie teraz muszą odpisywać ludziom dlaczego nie można wystawić na targu więcej niż 2k surowca ,jak ponoć wg aktualizacji minimalna wartość to 2k:)
 

DeletedUser5

Guest
Odp: Zmiana reguł w handlu złotem/surowce

A ja mam takie pytanie:
Czy jeśli dam wpis w profilu np. oferuję dziennie xxxxx surowców - cena do uzgodnienia, czy to jest zabronione?

Według regulaminu:
Dozwolone jest:
-handel surowcami w zamian za złoto za pośrednictwem targowiska.
-handel surowcami w zamian za surowce za pośrednictwem targowiska.
Zabronione jest:
-negocjowanie części konta za złoto lub surowce, np. miast, wojsk itd.
-oferowanie i przyjmowanie usług (ochrona, atak, itp.) lub innych korzyści w zamian za złoto.

Nie są to usługi, a handel, który jest dozwolony to raz.
A dwa - czy Inno zdaje sobie sprawę, że teraz suport na każdym świecie będzie odbierał dziesiątki ticketów - koleś obiecał mi złoto za xxxx surowców i nie posłał?

Pytanie czy wciąż masz na myśli handel na targowisku czy nielegalną wymianę złota poza targiem.

zmiany wprowadzone z aktualizacją

-Zmieniono minimalne wartości handlu złotem: od teraz minimalna oferta musi wynosić 50 sztuk złota oraz 2000 surowców.-

chyba maksymalne ? jeśli chodzi o surowce :)

he he nawet nie potrafią poprawnie wysłać wiadomości do graczy,pewnie teraz muszą odpisywać ludziom dlaczego nie można wystawić na targu więcej niż 2k surowca ,jak ponoć wg aktualizacji minimalna wartość to 2k:)

To wszystko wina upału! :D Dzięki za zwrócenie uwagi, poprawione :)

Możliwe, że wartości handlu zostaną w przyszłości zmienione - zobaczymy jaki wpływ będą miały obecne limity na całą gospodarkę w grze.
 

DeletedUser10777

Guest
Odp: Zmiana reguł w handlu złotem/surowce

dobrze ,że zmieniliście ,bo byście mieli urwanie głowy z odpisywaniem ludziom:)
co do handlu to pewnie gracze się będą umawiać ,50 złota za 2k na targu i dosyłać ileś tam jeszcze surowca ,inaczej handel za złoto padnie ,a tak jak ja pisze to nie jest chyba żadne złamanie regulaminu
 

DeletedUser12136

Guest
Odp: Zmiana reguł w handlu złotem/surowce

dobrze ,że zmieniliście ,bo byście mieli urwanie głowy z odpisywaniem ludziom:)
co do handlu to pewnie gracze się będą umawiać ,50 złota za 2k na targu i dosyłać ileś tam jeszcze surowca ,inaczej handel za złoto padnie ,a tak jak ja pisze to nie jest chyba żadne złamanie regulaminu

Tak, tylko ja Ci obiecam, ze doślę jeszcze 10k surowca i tego nie zrobię.. i co wtedy? Do supportu mnie zgłosisz? 2k Ci wysłałam za 50 złota, czyli regulaminowo :D

Poza tym bardzo dziękuję za skasowanie jednego mojego posta.. jednocześnie bardzo dziękuję za pozostawienie posta, który prowokuje do kłótni z innym graczem //ciach//
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10777

Guest
Odp: Zmiana reguł w handlu złotem/surowce

he he przecież wymiana byłaby tylko ze znajomymi,ale znaleźli by się pewnie tacy co by ich w bambuko można zrobić:)
 

DeletedUser25650

Guest
Odp: Zmiana reguł w handlu złotem/surowce

Ja żałuję jednego. Gdybym wiedział, że za 50 zlota można otrzymać maksymalnie 2000 surowców. Przed wejściem aktualizacji zaspamowałbym targowsiko ofertami 500 surowcow za 10 złota. Można by w ten sposób niezła ilość złota ściagnąć z rynku.
Czemu nie wszedłem tutaj wczoraj ? :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana reguł w handlu złotem/surowce

teraz to niema opcji.. bym zakupione zloto wydal. niech se wisi ...

przed zmianami .. kupowałem . 10k surki po 10 zlota ( od niedawna jestem w grze) ( rozwój miasta - kosztuje )

a teraz za tyle samo zlota , mam kupic 2000 surki.. , chyba kogoś pogieło całkiem..

a ci zarzadcy .. kupieni i nic lepiej nie mam ( chyba ze ukryli sie przede mną ).. nigdy wiecej nie wydam na nich...

Pozdro

P.S.

przeciez zloto kupilem od INNOGAMES , to co z tym złotem zrobie powinna byc moja sprawa, a oni z gorymi okreslaja na co mam je wydac..
albo chca by ci co sprzedaja surke, bardziej sie obłowili..



placze.gif
ehhhh....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17034

Guest
Odp: Zmiana reguł w handlu złotem/surowce

teraz to niema opcji.. bym zakupione zloto wydal. niech se wisi ...

przed zmianami .. kupowałem . 10k surki po 10 zlota ( od niedawna jestem w grze) ( rozwój miasta - kosztuje )

a teraz za tyle samo zlota , mam kupic 2000 surki.. , chyba kogoś pogieło całkiem..

a ci zarzadcy .. kupieni i nic lepiej nie mam ( chyba ze ukryli sie przede mną ).. nigdy wiecej nie wydam na nich...

Pozdro

placze.gif
ehhhh....

handel złotem umarł
 

DeletedUser8957

Guest
Odp: Zmiana reguł w handlu złotem/surowce

Szkoda grałem bo mogłem mieć premium bez płacenia.Teraz poszukam innej gry.Znacie jakąś fajną strategie w której za bycie w pierwszej 10 nie trzeba płacić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry