Zmiana reguły morale

  • Rozpoczynający wątek klubowicz1
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za czy przeciw propozycji?

  • Jestem za

    Głosy: 3 15,8%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 14 73,7%
  • Obojętnie

    Głosy: 2 10,5%

  • W sumie głosujących
    19
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Jak w temacie.Jak na razie morale pomagają biednym,zabierają bogatym.Bogaty to ten mający dużo punktów,biedny ten co ma ich mało.
Widziałem graczy 20k punktów,a daleko w top wojowników,obrońców i atakujących.Widziałem też graczy z zupełną odwrotnością-mało punktów-bardzo dużo pokonanych wojsk.Moja propozycja to zmienienie reguły bogaty-biedny z punktów rozwoju na punkty walki.

Czekam na wasze oceny.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana reguły morale

Jak w temacie.Jak na razie morale pomagają biednym,zabierają bogatym.Bogaty to ten mający dużo punktów,biedny ten co ma ich mało.
Widziałem graczy 20k punktów,a daleko w top wojowników,obrońców i atakujących.Widziałem też graczy z zupełną odwrotnością-mało punktów-bardzo dużo pokonanych wojsk.Moja propozycja to zmienienie reguły bogaty-biedny z punktów rozwoju na punkty walki.

Czekam na wasze oceny.

Co właściwie chcesz zmienić?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana reguły morale

Bogaty,to ten który ma dużo punktów rozwoju.Chcę,żeby bogaty to tylko i wyłącznie ten,który ma dużo punktów walki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana reguły morale

Bogaty,to ten który ma dużo punktów rozwoju.Chcę,żeby bogaty to tylko i wyłącznie ten,który ma dużo punktów walki.
W tej chwili na morale tracą aktywni gracze, najwięcej Ci , którzy dają inno zarobić. Tracą na nim i punkciarze i offiarze, którzy zwykle mają wioski słabiej rozbudowane ale często ich więcej. Taka zmiana dałaby dodatkową ochronkę punkciarzom i zdecydowanie zaszkodziła aktywnie walczącym. Morale jest karą za aktywność, a Ty chcesz tę karę przenieść tylko na najbardziej aktywną grupę graczy. Jestem na nie. O ile jestem w stanie zrozumieć ochronkę słabszych to nie zrozumiem ochronki punkciarzy. Mają swój świat, mogą tam budować domki bez ograniczeń, dlaczego przez nich mają tracić inni? Według mnie morale wcale nie powinno być.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana reguły morale

Moja propozycja nie miała na celu pomoc punkciarzom,a pomoc graczom nie wspomagającym się złotem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana reguły morale

Moja propozycja nie miała na celu pomoc punkciarzom,a pomoc graczom nie wspomagającym się złotem.
Chmy widziałam graczy z zasady nie kupujących złota w topkach zarówno zwykłych pkt jak i pkt ataku czy obrony... Sama na moim 1 świecie korzystałam tylko i wyłącznie ze sponsor paya, co ledwo na kapitana wtedy starczało. Kończyłam 12 w zwykłym ranku, 5 w RA i 7 w RO. W 2.0 jest z tym troszkę trudniej ale i tak znam graczy radzących sobie dobrze bez złota.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana reguły morale

Właśnie nie wiem skąd to przekonanie, że ten z premką jest silniejszy od tego bez. Jak ktoś nie potrafi grać to i premium mu nie pomoże (może jednorazowo fartem uratować 4 litery, bo np. bez kapitana i/lub dowódcy to jakiś atak się nie przebił, ale na dłuższą metę i gracz bez premki mu nakopie w grze).

Nie rozumiem też tego lewicowego podejścia: jak ma hajs, to niech obrywa, bo ten drugi nie ma i mu się też coś od życia należy... w ten sposób Francja straciła Depardieu na rzecz Rosji (i innych obywateli na rzecz np. Belgii) i tak samo IG może stracić graczy korzystających z premium a zarobią konkurencyjne gry, ponieważ tu premium nie dawałoby już w zasadzie żadnej korzyści: co z tego, że mam kapitana i dowódcę, skoro jakieś morale biedoty to niweluje?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana reguły morale

Światy bez morale też istnieją.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana reguły morale

Na 1 moim świecie używałam premium tylko i wyłącznie ze sponsor paya. Co ledwo na kapitana starczało. Kończyłam pkt- 12, RA - 5, RO- 7. W wersji 2.0 jest trochę trudniej ale widziałam już top1 agresora bez premium. Także moim skromnym zdaniem pomysł do bani. Trafi tylko w aktywnych graczy, nie zależnie od tego czy grają z premium czy bez.
 

DeletedUser10899

Guest
Odp: Zmiana reguły morale

Cel morale jest jasny, pomoc świeżym Graczom. Jeśli ktoś ich nie lubi może grac na świecie gdzie morale nie występują. Propozycja odrzucona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry