[Ulepszenie] Zmiana Selektora kołowego miasta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser27444
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za wgraniem tej propozycji?

  • Tak

    Głosy: 5 83,3%
  • Nie

    Głosy: 1 16,7%
  • Obojętne

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    6

DeletedUser27444

Guest
Witam
Nie wiem jak wam ale mnie przeszkadzają prostokątne opisy na selektorze kołowym ...
Szczególnie te Wybierz miasto i Podgląd miasta ... Są one na tyle duże i nie znikają od razu że wielokrotnie zdarzało mi się mimo że kursor myszki był centralnie na ikonce oznaczającej handel czy wyślij wsparcie była ona cały czas przykryta opisem Wybierz miasto ..
Jako że opisy są aktywne na kliknięcie zamiast wysłać surkę do miasta zaznaczałem je ...
Zdarzało się też że traciłem możliwość wysłania na czas wsparcia prze te irytujące opisy ...
Uważam że powinna być możliwość całkowitego ich wyłączenia ... po kilku tygodniach grania każdy i tak już pamięta jaki symbol co oznacza ... więc opisy te w dalszej grze nie są pomocą ale wręcz irytującą niedogodnością ...
 

DeletedUser19924

Guest
Usuwanie ich nie ma sensu. Możliwość ich wyłączenia jest jakąś opcją...w sumie całkiem dobrą, bo jak ktoś już trochę gra, to automatycznie wybiera odpowiednie ikonki nie patrząc na ten opis.

Sam szczerze mówiąc nawet nie zwracam na niego uwagi, choć czasami faktycznie trochę te opisy przeszkadzają...szczególnie "akcja szpiegowska" jest zdecydowanie zbyt duża.

Jak dla mnie, to albo niech te opisy znikają jak się zjedzie z danego "kółka", a nie tak jak teraz wyświetla się tak długo jak się ma kursor myszy na danym opisie, albo niech ktoś je dopasuje bardziej rozmiarami. Niby są duże i wyraźne, ale chyba trochę przesadzone rzeczywiście.

Także jestem za zmianą w tym temacie, ale która z opcji jest najlepsza, to trudno mi powiedzieć:)
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja nie przeszła wstępnej weryfikacji i została odrzucona.
 
Do góry