[Ulepszenie] Zmiana systemu przydzielania punktów na Grepolimpii

Czy jesteś za zmianą systemu dodawania punktów do każdej umiejętności?

  • Tak

    Głosy: 14 93,3%
  • Nie

    Głosy: 1 6,7%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    15
Status
Zamknięty.
Mam propozycję, aby zamienić dodawanie punktów na olimpiadzie z systemu jaki jest teraz, czyli przeklikiwanie każdego punktu po resecie od nowa, czyli na końcowych poziomach około 250 razy na okno, w które wpisujemy wartość i zatwierdzamy, o ile wartość ta zsumowana z pozostałymi umiejętnościami nie przekracza poziomu naszego atlety.
 

dorocia

Zespół Grepolis
Prawdę powiedziawszy tych "czyli" jest tyle, że nie wiem, które dotyczy aktualnej wersji, a które proponowanej zmiany. Nie wiem także, w którym miejscu zaczyna się propozycja konkretnych zmian (bo może nie ma jej wcale?) - proszę o opisanie, jak jest teraz i jaka zmiana miałaby zostać wprowadzona. Konkretnie, nie na zasadzie "zmieńcie to, a jak to już wymyślcie".
 
Prawdę powiedziawszy tych "czyli" jest tyle, że nie wiem, które dotyczy aktualnej wersji, a które proponowanej zmiany. Nie wiem także, w którym miejscu zaczyna się propozycja konkretnych zmian (bo może nie ma jej wcale?) - proszę o opisanie, jak jest teraz i jaka zmiana miałaby zostać wprowadzona. Konkretnie, nie na zasadzie "zmieńcie to, a jak to już wymyślcie".
Chodzi mi o to, że obecnie system wygląda tak:
1657446560762.png
I dodawanie punktów polega na kliknięciu na przycisk który zwiększa daną umiejętność o 1 co jest dosyć mocno uciążliwe przy resetowaniu umiejętności na wysokim poziomie.
Dużo lepsze byłoby gdyby w pole w którym obecnie jest 0 dało się wprowadzić wartość i zastąpić obok przycisk który odpowiada za dodawanie 1 pkt na przycisk:
1657446799493.png
po którego wciśnięciu jeśli sumaryczna wartość pkt w umiejętności do której wprowadzamy punkty oraz 2 pozostałych jest mniejsza bądź równa poziomowi atlety wartość zostaje zapisana.
W innym przypadku wyświetla się komunikat o błędzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry