Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Czy jesteś za wprowadzeniem tej propozycji?


  • W sumie głosujących
    46
Status
Zamknięty.

DeletedUser15461

Guest
Chciałbym zaproponować zmianę warunków naboru na świat bohaterów.
Dzisiaj świat Achilles jest światem martwym, właściwie każdy może zaledwie po miesiącu gry zdobyć wymagane warunki. Dlatego proponuję zaostrzenie warunków naboru na świat bohaterów.
Przykładowe warunki:
- Co najmniej 300000 punktów w rankingu
- 200000 punktów walki z ataku
- 100000 dodatkowych punktów walki z dowolnych rodzajów walki
Oczywiście są do ustalenia i może zostaną dodane kolejne.
Zapraszam do wypowiedzi na ten temat :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Na tak. Przy wymogach sporej ilości punktów walki to rzeczywiście będzie świat bohaterów a nie bobów.
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Jak najbardziej na tak.
Teraz na świecie bohaterów same noby więc nie ma po co grać bo nuda :)
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Na tak przecierz 20k pkt to praktycznie nic
 

DeletedUser19421

Guest
Odp: Re: Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

No właśnie tak samo jak 7,500 punktów walki to też jest nic mój znajomy zdobył na jednym świecie w jeden dzień 30,000 punktów walki więc można powiedzieć, że świat "Bohaterów" można osiągnąć góra w tydzień po ochronce :)
 

DeletedUser

Guest
Re: Odp: Re: Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Mój kuzyn rozwalił 12k woja z podwujnymi punktami więc wychodzi jakieś 30k pkt
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Ja tydzień po ochronce rozbiłem gdzieś z 1000 jednostek + kolon.
I właśnie dla tego proponuję taką zmianę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

i może dodać, że tylko dla tych graczy, co dotrwali do Ery Cudów?
I zlikwidować obowiązek założenia miasta, niby takie małe wymagania, a nie mam tego odznaczenia przez ten jeden mały szczególik :D
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

dałem na tak, bo uważam że należy to zmienić ale nie jestem przekonany co do samych warunków.

Świat bohaterów powinien być dla najlepszych a gracze powinni dążyć do tego by tam zagrać.
Same warunki były by naturalną selekcją słabszych. A poziom gry był by bardzo wysoki.

nie jestem przekonany czy siła tkwi w tym ze ktoś jest wytrwały i dotrwał do końca.
nie jestem przekonany też że jak ktoś ma punktów w budynkach(wioskach) na TOP-1 to znaczy że jest najjj, bo znałem osobę która nie za bardzo potrafiła grać a jednak była bo była wytrwała i trzepała non stop festyny ale jak doszło do walki to padła.
samo bycie w TOPce w walce, no można być jak się długo gra to się dojdzie..

Ale jak by patrzało się na okres pół roku i każdy kto będzie: TOP-50 w budynkach, TOP-50 walki to dostaje się do świata bohaterów -- to była by na pewno siła z każdego świata
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

i może dodać, że tylko dla tych graczy, co dotrwali do Ery Cudów?
I zlikwidować obowiązek założenia miasta, niby takie małe wymagania, a nie mam tego odznaczenia przez ten jeden mały szczególik :D

Tu się nie zgodzę, bo zawsze przed Erą cudów kończę grę. Zwyczajnie jest dla mnie wtedy nudna.
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Świata bohaterów nie da się poprawić. Można go wymyślić od nowa na zupełnie innych zasadach. Proponowana zmiana nic nie da. Głos na obojętnie.
 

DeletedUser15461

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Świata bohaterów nie da się poprawić. Można go wymyślić od nowa na zupełnie innych zasadach. Proponowana zmiana nic nie da. Głos na obojętnie.

Właśnie również to mam na myśli. Jeśli jednak nie zaczniemy proponować zmian to tak po prostu zostanie.
 

DeletedUser19187

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

No jak mówiłem głos za :p Ale warto utworzyć nowy świat bohaterów i zrobić odznaczenie: heros, tytan albo jakieś takie, to by pozwalało na wejście na ten świat.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Są to dobre warunki,jeśli będą na prędkości świata 1,na wyższej odpowiednio zwielokrotnione.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

pomysł bardzo dobry. Podnieść poprzeczkę.
Ale żeby po dostaniu się już, świat bohaterów nie zamieniał się w bobów to dodatkowo nałożyć miesięczny limit jaki trzeba uzyskać np. 20 tys pkt walki. Jak się go nie osiągnie automatycznie jest się wydalanym z tego świata. To sprawi że będzie rywalizacja i nie będzie wiało nudą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

pomysł bardzo dobry. Podnieść poprzeczkę.
Ale żeby po dostaniu się już, świat bohaterów nie zamieniał się w bobów to dodatkowo nałożyć miesięczny limit jaki trzeba uzyskać np. 20 tys pkt walki. Jak się go nie osiągnie automatycznie jest się wydalanym z tego świata. To sprawi że będzie rywalizacja i nie będzie wiało nudą.

No niekoniecznie, ponieważ jak ktoś gra tylko defff to może szybko nie zgromadzić punktów. Poza tym wydalenie ze światu bohaterów? Ha ha ha. No bez przesady. Wystarczy podnieść poprzeczkę. Nie można takiej tyranii wprowadzać jak wyrzucanie z gry.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

No niekoniecznie, ponieważ jak ktoś gra tylko defff to może szybko nie zgromadzić punktów. Poza tym wydalenie ze światu bohaterów? Ha ha ha. No bez przesady. Wystarczy podnieść poprzeczkę. Nie można takiej tyranii wprowadzać jak wyrzucanie z gry.

Myślałem, że zamysłem świata bohaterów było skupienie graczy mocnych, bardzo doświadczonych. Jeżeli ktoś gra tylko deff to oznacza, że o ataku nie ma bladego pojęcia co za tym idzie nie jest on doświadczony. Gracze agresywni mają (muszą) doświadczenie również w obronie, bo jak doprowadzasz do białej gorączki wszystkich dookoła to tylko kwestią czasu jest aż się na takiego rzucą i trzeba się skutecznie wybronić mizerną ilością deffa :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

dam na tak, ale już na Achillesie grało mało osób w porównaniu ze zwykłymi światami, jeśli zagęszczą sito, to na takim serwerze naprawdę niewiele osób zagra, a w takim razie czy będzie się modom opłacało taki serwer w ogóle uruchamiać?

Być może ekonomi wygra tu wolą społeczności.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Na Achillesie gra mało osób bo to kupa a nie świat elitarny, którym był w zamyśle. To nudny serwer z nudnymi ustawieniami i dziwnymi urozmaiceniami. Moim zdaniem cały ten pomysł to fail, elitarni gracze grają tam gdzie chcą i wtedy kiedy chcą. Nie wspominając o tym, że z reguły ze sobą nie walczą tylko są w jednym/dwóch sojuszach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Zmiana Warunków Naboru na świat bohaterów

Na Achillesie gra mało osób bo to kupa a nie świat elitarny, którym był w zamyśle. To nudny serwer z nudnymi ustawieniami i dziwnymi urozmaiceniami. Moim zdaniem cały ten pomysł to fail, elitarni gracze grają tam gdzie chcą i wtedy kiedy chcą. Nie wspominając o tym, że z reguły ze sobą nie walczą tylko są w jednym/dwóch sojuszach.

Sam pomysł na taki świat jest nie głupi. Gdyby rzeczywiście skupił graczy aktywnych oraz doświadczonych to sam z chęcią pograłbym na takim świecie, im trudniej tym dla mnie większa zabawa. Niestety pomysł a wykonanie to jakieś nieporozumienie :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry