Zmiana zakończenia świata po EC

Czy chcesz zmiany zakończenia świata po EC

  • Tak

  • Nie

  • Obojętne


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.
Witam

Proponuję zmianę zakończenia świata po zbudowaniu przez sojusz 7 cudów. W obecnej formie po zbudowaniu cudów następuje okres oczekiwania na zamknięcie, nic się nie dzieje, dla większości osób pozostaje wegatacja do momentu zamknięcie serwera (czas do zmniejszenia się liczby poniżej 300 osób plus blisko miesiąc na tzw. "zamknięcie spraw"). Następuje wymiana osób i tworzenie koronek dla innych. Można robić wiele razy. Tylko w jakim celu jest tak długi czas oczekiwania na zamknięcie świata? Koronki można sobie powymieniać w kilka dni i nie trzeba czekać miesiącami, żeby zamknąć serwer, gdyż nic racjonalnego za tym nie przemawia.
Warto rozważyć wdrożenie rozwiązania pochodzącego z serwerów z dominacją, gdzie po zdominowaniu serwera pozostaje 14 dni do jego zamknięcia: "Gdy sojusz zostanie ukoronowany zwycięzcą świata, na serwerze zostanie aktywowany czas pokoju, który potrwa 14 dni. Po zakończeniu czasu pokoju świat zostanie zamknięty."
 

DeletedUser28174

Guest
Jestem na tak, czekam na zamknięcie Dyme od wakacji tamtego roku po tym jak Złodzieje zbudowali cuda a tu świat nadal się ciągnie
smiley_emoticons_sleep.gif
 

DeletedUser23929

Guest
Jestem na tak, czekam na zamknięcie Dyme od wakacji tamtego roku po tym jak Złodzieje zbudowali cuda a tu świat nadal się ciągnie
smiley_emoticons_sleep.gif

Ciągnie się bo wiele osób w tym Ty logujecie się 1x dziennie nie wiem nawet po co.
Ostatnio nawet pecjalnie podbiłam twoją wioskę (i kilka innych) , żeby przyspieszyć tę wegetację i pojawiłeś się z nową ;)

Jestem oczywiście za zmianą zakończenia.
 

DeletedUser28174

Guest
Ciągnie się bo wiele osób w tym Ty logujecie się 1x dziennie nie wiem nawet po co.
Ostatnio nawet pecjalnie podbiłam twoją wioskę (i kilka innych) , żeby przyspieszyć tę wegetację i pojawiłeś się z nową ;)

Jestem oczywiście za zmianą zakończenia.
to podbij jeszcze raz będe wdzięczny
 
moja propozycja jest następująca -
po wybudowaniu 7 cudów przez jeden sojusz , aktywuje się odliczanie "utrzymania cudów przez x dni od czasu ich wybudowania" analogiczne do dominacji
wtedy to wrogowie mają czas na ewentualne próby przejęcia cudów itp ... jeżeli sojusz posiadający 7 cudów utraci chociaż jeden cud .. wraca normalna rozgrywka .. i odliczanie zostaje zatrzymane ...
jeżeli natomiast sojusz utrzyma przez wymaganą ilość dni wszystkie cuda aktywowany zostanie czas pokoju 7-14 dni nie ma co tu przeciągać ....
 

DeletedUser29238

Guest
S.G-1 Twoja propozycja nie będzie rozpatrywana w tym wątku. Jeśli chcesz zgłosić taka propozycję, to w oddzielnym temacie.
 
jak już gdzieś na tym forum napisałem nie założę więcej żadnych propozycji ponieważ wiem już jak wygląda ten system ...
to tak samo jakbym utworzył oddzielny wątek z propozycją tak więc nic się nie zmienia w tej kwestii czy zostanie rozpatrzona czy nie to i tak zginie w centrali ;)

ja tylko podałem pomysł innym ,
 
Status
Zamknięty.
Do góry