[Nowość] Zmiany na cudach - urlop

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4218
  • Data rozpoczęcia

Co sądzicie o propozycji?

  • Jestem na tak

  • Wprowadziłabym/Wprowadziłbym poprawki

  • Jestem na nie

  • Nie mam zdania


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser4218

Guest
Tak czytałam ostatnią aktualizację i wydaje mi się, że można znaleźć lepsze rozwiązanie.

Moim zdaniem, nie można blokować możliwości urlopu graczom, ale też należy wyeliminować sztuczne wysyłanie graczy na urlop.

Dlatego proponuję, aby urlop na miastach cudakowych mógł trwać maksymalnie 1 tydzień, bez możliwości powtórki na maksymalny czas jednego tygodnia, po ponownym zalogowaniu się (trzeba by było jakiś czas odczekać).

Wytłumaczę:
Klikasz urlop na kilka dni z jakąś tam przerwą - jest ok (każdy ma swoje prywatne sprawy poza grepo).
Ale jeśli urlop przedłuża się (czyli przekracza 1 tydzień) - zostaje zdjęty przez system.
Da to możliwość przejęcia miast jeśli nam ktoś po prostu z soja zwiał na urlop lub jeśli ktoś sztucznie przedłuża urlop.

Ale musiałoby być zabezpieczenie jakieś - jeśli po tygodniu ktoś zalogował się na moment i włączy urlop od razu - takie konto, by już mogło mieć atakowane miasto na cudakach. Dałabym jakąś karencję między tygodniowymi urlopami - powiedzmy tydzień?

Co o tym myślicie?
 

DeletedUser11944

Guest
Dalem na tak, choc uwazam, ze po prostu nie powinno byc tej zmiany.

Poza tym uwazam, ze odpowiedzialni za zmiany w grze powinni byc zastapieni, bo po prostu nie "czuja" tej gry i brakuje im wyobrazni.
 

DeletedUser19924

Guest
Mnie osobiście wprowadzana zmiana przez Inno zupełnie nie pasuje. Każdy powinien mieć możliwość wzięcia bezproblemowo urlopu, a sojusz mieć pewność, że nie straci przy okazji cudaka. Wypadki losowe się zdarzają, wolny weekend czasem jest potrzebny (jakaś impreza/mecz/koncert), a w wakacje ludzie chcą czasem gdzieś wyjechać. Dlaczego ludzie mają w takich sytuacjach być zmuszeni do kombinowania i przejęć wewnętrznych na cudach? Może i na nowym systemie nie byłoby to tak mocno odczuwalne, bo po padnięciu czujek (a bunty wbijane będą, bo przecież murek czarami zbijać będą) można miasto zabezpieczyć przed kolonem (choć ogranicza się warianty obrony, bo pewności nie ma, czy Heleny nie było przy wbijaniu buntu), tak na starym systemie dobry sojusz wbija się z kolonem w dobrym synchro, a potem obstawia miasto...rozbijać trzeba, a zanim się pierwsze osoby zorientują, że kolon siedzi, to miasto może już być tak obstawione, że szans większych nie będzie.

Tak wiem, że z drugiej strony ostatnio coraz więcej sojuszy wykorzystywało ten urlop w takim, a nie innym celu...szkoda tylko, że przez ich decyzję teraz będą cierpieć inni. Ten proceder rzeczywiście trzeba było ukrócić...choć jak dla mnie zabrano się za to w nieodpowiedzialny sposób.

Także przechodząc do propozycji, to jak dla mnie brzmi ona rozsądniej od tej zaserwowanej nam przez Inno. Każdy powinien mieć możliwość wzięcia 7-10 dni urlopu i nie martwić się w tym czasie o cuda. Po tym czasie system zdejmowałby urlop (nawet na takiej zasadzie jak podana w propozycji przez Inno...urlop nadal aktywny, ale miasta na cudach można atakować), a gracz po powrocie z takiego urlopu nie mógłby brać go przez 2 tygodnie.

Choć pewnie i tak każdy szedłby wtedy na taki krótki urlop, a po jego zakończeniu przekazywał komuś innemu a ten szedłby na urlop...wyszłoby na to samo, ale zmiany trzeba by robić częściej. A ograniczać urlop do pojedynczych miast na cudach chyba nie ma sensu większego...
 

DeletedUser24623

Guest
daje na tak ...każda zmiana jest lepsza niz takie cos co jest teraz ze człowiek ma ważna sprawę i musi załączyć urlop a nie może bo miasto zostaje bez opieki ... trzeba oddać burzyć wojsko i za kilka dni robić to samo ... dawałem inna propozycje bo nie widziałem tego tematu by by limit miast na cudaku np 2 miasta na cudaku jak ma się urlop sa chronione jeśli ma się więcej wtedy nie wiec idąc na urlop miasta sa pod ochrona a jeśli sojusz planował by by chronić cudaka urlopem musiało by iść co najmniej 10 osób w jednym czasie ...
 

DeletedUser29238

Guest
Dziękujemy za chęć ulepszenia gry. Propozycja nie przeszła wstępnej weryfikacji i została odrzucona.
 
Do góry